9

Roberto gra wyśmienicie.

1

Byłem na meczu w Krakowie, hehe ale czasy.

0

Roberto najlepszy spośród Basków...

0

A to czemu? Dłuższe włosy u mężczyzn też istnieją ;) patrz Puyi

0

Zaskoczył mnie mocno.

// Od jakiegoś czasu nie udzielam się na stronie, ale jestem tu codziennie (biernie). Gratulacje dla redakcji i pozdro dla wszystkich! Po puchar VEB!

0

Neymar jest kapitalny.

0

Co oni w ogole zrobili .... XD

0

Czy on powiedzial Atlas Arena w Sopocie? to nie była Łódź przypadkiem?

1

CO LEWY ROBI :O

0

Matko kochana, co tam się dzieje

2

Ładne tempo Polacy narzucili.

1

Piłki nożnej*

2

Przynajmnij systematycznie :p

1

36 trofeów na koncie Messiego. Grande

0

A tak sobie przełączyłem i stwierdziłem, że może ktoś się interesuje. Nvm... CAMPEONES! CAAMPEONES!

0


hahaha, z tej kamery widać, że Suarez nie gryzł Mascherano, a trzymał go za uszy i niewiem miział xd

9

Komentarz usunięty

0


Suarez - Goal
Neymar - Magic
Messi - Excellence
Togheter - Campeones!!!

2

Kanada miażdży Rosje w finale mś elity hokejowej. Bardzo dobrze!

0

Tak.

0

Barcelona, Atletico, Real, Espanyol, Villarreal na remis. Valencia, Sevilla i Athletic przegrywają. Ciekawe wyniki po pierwszej połowie 37 kolejki!

0

Klepu, klepu, klepu, klepu. Ale w drugiej coś wpadnie, zobaczycie :p

10

Wracam z roboty spod Warszawy jakimś zapyziałym pksem,, a w mojej głowie tylko jedno. Po zwycięstwo i mistrza wielka Barcelono! Obym tylko się wyrobił na pierwszy gwizdek. Vamos!

0

oj kurde, narazie się El Clasico zapowiada..

0

O, CR7 z wolnego będzie :D

0

W finale Mistrz Włoch lub Mistrz Europy ;) perfekcyjna LM!

1

Jesteśmy w FINALE ligi mistrzów!!!!

Jest pięknie :))

0

To jest piłka czy ku**a hokej?!

2

To była interwencja sezonu...matko kochana.

1

Ale mamy Goalkeepera! Wooow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?