TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Roberto gra wyśmienicie.
1
Byłem na meczu w Krakowie, hehe ale czasy.
0
Roberto najlepszy spośród Basków...
0
A to czemu? Dłuższe włosy u mężczyzn też istnieją ;) patrz Puyi
0
Zaskoczył mnie mocno.
// Od jakiegoś czasu nie udzielam się na stronie, ale jestem tu codziennie (biernie). Gratulacje dla redakcji i pozdro dla wszystkich! Po puchar VEB!
0
Neymar jest kapitalny.
0
Co oni w ogole zrobili .... XD
0
Czy on powiedzial Atlas Arena w Sopocie? to nie była Łódź przypadkiem?
1
CO LEWY ROBI :O
0
Matko kochana, co tam się dzieje
2
Ładne tempo Polacy narzucili.
1
Piłki nożnej*
2
Przynajmnij systematycznie :p
1
36 trofeów na koncie Messiego. Grande
0
A tak sobie przełączyłem i stwierdziłem, że może ktoś się interesuje. Nvm... CAMPEONES! CAAMPEONES!
0
hahaha, z tej kamery widać, że Suarez nie gryzł Mascherano, a trzymał go za uszy i niewiem miział xd
9
Komentarz usunięty
0
Suarez - Goal
Neymar - Magic
Messi - Excellence
Togheter - Campeones!!!
2
Kanada miażdży Rosje w finale mś elity hokejowej. Bardzo dobrze!
0
Tak.
0
Barcelona, Atletico, Real, Espanyol, Villarreal na remis. Valencia, Sevilla i Athletic przegrywają. Ciekawe wyniki po pierwszej połowie 37 kolejki!
0
Klepu, klepu, klepu, klepu. Ale w drugiej coś wpadnie, zobaczycie :p
10
Wracam z roboty spod Warszawy jakimś zapyziałym pksem,, a w mojej głowie tylko jedno. Po zwycięstwo i mistrza wielka Barcelono! Obym tylko się wyrobił na pierwszy gwizdek. Vamos!
0
oj kurde, narazie się El Clasico zapowiada..
0
O, CR7 z wolnego będzie :D
0
W finale Mistrz Włoch lub Mistrz Europy ;) perfekcyjna LM!
1
Jesteśmy w FINALE ligi mistrzów!!!!
Jest pięknie :))
0
To jest piłka czy ku**a hokej?!
2
To była interwencja sezonu...matko kochana.
1
Ale mamy Goalkeepera! Wooow.