2

Co oni zrobili właśnie... pure perfection.

0

Lionel Panenka!!! Brawo.

2

Kurde, to mamy mistrza czy nie? Niech się zdecydują

1

"Piłka w bramce! Javier Hernandez (Real Madrid) to prawdziwy zdobywca goli!" - kocham Livesports za te teksty :D

23

Prawie dowieźli... XD

0

Cud! Oby się przydał na końcówke.

0

Ladnie gramy narazie..

0

Pamiętam wolnego Juninho Pernambucano z czasów gry w Lyonie. Coś pięknego, z 40 metrów zasadził.

0

To w tym wypadku Ronaldo nie powinien być w tej trójce, a właśnie nasz tercet :p

0

-2 I cały czas wieje.

0

Lucho stara się zrobić DMa z Roberto. Dla mnie super!

0

Co Iniesta zrobił... To ja nawet niewiem. KOSMOS.

8

Gol 400 Messiego super śmieszny. MOTM C. BRAVO.

0

Już zaraz 8 minut ten sędzia doliczy...

0

Cud, że mamy czyste konto. Zmiany panie Enrique, zmiany!

0

Gonzalez Gonzalez. Bardzo różnorodnie.

7

Ale ten sędzia pod Valencie gwiżdże, niesamowite.

0

Pique słabo, jakby był Shakirą zestresowany

1

Ale nas cisną...

0

Claudio masz browara u mnie!

0

Co się dzieję. Barçaa!

0

Czekam na transparenty "Masche scores, we riot".. :D

1

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Jazda Atletico!

2

Ta piżama na okładce sportu.. :D

1

Co się dzieje w Vigo. 6-1 i kareta Santiego Mina..

0

Ale mieliśmy wysoki mur przy tym SFG ;p

1

Genialny mecz!

0

Coś tu pogromem pachnie. Hmm

2

No kocham tego małego magika..

0

Ale to będzie oblężenie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?