TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co oni zrobili właśnie... pure perfection.
0
Lionel Panenka!!! Brawo.
2
Kurde, to mamy mistrza czy nie? Niech się zdecydują
1
"Piłka w bramce! Javier Hernandez (Real Madrid) to prawdziwy zdobywca goli!" - kocham Livesports za te teksty :D
23
Prawie dowieźli... XD
0
Cud! Oby się przydał na końcówke.
0
Ladnie gramy narazie..
0
Pamiętam wolnego Juninho Pernambucano z czasów gry w Lyonie. Coś pięknego, z 40 metrów zasadził.
0
To w tym wypadku Ronaldo nie powinien być w tej trójce, a właśnie nasz tercet :p
0
-2 I cały czas wieje.
0
Lucho stara się zrobić DMa z Roberto. Dla mnie super!
0
Co Iniesta zrobił... To ja nawet niewiem. KOSMOS.
8
Gol 400 Messiego super śmieszny. MOTM C. BRAVO.
0
Już zaraz 8 minut ten sędzia doliczy...
0
Cud, że mamy czyste konto. Zmiany panie Enrique, zmiany!
0
Gonzalez Gonzalez. Bardzo różnorodnie.
7
Ale ten sędzia pod Valencie gwiżdże, niesamowite.
0
Pique słabo, jakby był Shakirą zestresowany
1
Ale nas cisną...
0
Claudio masz browara u mnie!
0
Co się dzieję. Barçaa!
0
Czekam na transparenty "Masche scores, we riot".. :D
1
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Jazda Atletico!
2
Ta piżama na okładce sportu.. :D
1
Co się dzieje w Vigo. 6-1 i kareta Santiego Mina..
0
Ale mieliśmy wysoki mur przy tym SFG ;p
1
Genialny mecz!
0
Coś tu pogromem pachnie. Hmm
2
No kocham tego małego magika..
0
Ale to będzie oblężenie..