1

Jest drabinka czy kolejne losowanie przed 1/2?

0

Ale nie co tydzień, tylko raz.....

3

Las Palmas blisko awansu, Mirandes już awansowało. Gdyby losowanie dobrze poszło... ale i tak dostaniemy ATM i i tak damy rade!

1

Generalnie zgadzam się, ale popraw przyjacielu tę interpunkcję :)

0

Ten pajac Pau Lopez nie gra. Bardzo dobrze, Messi będzie cały.

0

Używam, polecam. Bardzo dobry.

0

Mam takie same tylko z Barçą, całkiem niezłe

0

Bede w czerwcu w Sewilli co ciekawe, ale Krycha chyba bedzie we francji na Euro hahaa :p

0

Haha ja znalazłem kiedyś dom Krychowiaka w Sevilli, bo mądrzy ludzie bodaj z Przeglądu Sportowego w materiale o nim nagrali jego adres napisany obok bramy :p

0

Aaa bo na telefonie pisze i mi sie czasem przypadkiem kliknie dodaj komentarz i potem szybciutko trzeba dokończyć myśl ;p soraweczka

0

Właśnie napisałem, że Anthrax jest najlepszy z B4, więc o co Ci chodzi? ;p

1

Najlepszy według Ciebie ;p nie zapominaj o tym, bo prowokujesz do kłótni na ten temat. Dla mnie Megadeth ustępuje nawet Slayer'owi, Rudy mógłby w końcu nauczyć się śpiewać, a nie mówić do Mic'a. Dla mnie najlepszy jest Anthrax przez niesamowitego Belladone, pozdrawiam :)

2

Co napisał? Bo banik szybko wleciał :p

0

Pokolorwać Herb i dla mnie bomba, ale faktem jest że to tylko fanowski wymysł

2

Żółci podbijamy!...20!!

1

Ale się jaram debiutem Turana! Po zwycięstwo.

0

Musisz używać mighty Explorera :p

1

Niewiem czy kilka, na allegro jest to cena w granicach 7-10zł, a najczesciej gratis do case'a. W punktach 30, 40. Ale jak kto lubi

0

Jestem zadowolony, chociaż nie przetestowałem go nawet mi nie upadł ani nic. Ja znalazłem na allegro, linku nie mam teraz.

1

Najtaniej jest przez neta. Ja do mojego p8 kupilem case pancerny ze szkłem hartowanym za 30 zł. Serwisy np. w centrach handlowych mają niesamowitą przebitke i jest drogo poprostu.

8

Użytkownik jedna emotikona " ^^ "

0

Poleci ktoś film w stylu Everest, k2, na krawędzi ze Stallone?

0

Tadaaaaaam.

1

Komentarz usunięty

26

Komentarz usunięty

0

Ja slysze dokladnie Huli a ... zatem. Nie ma żadnego przejęzyczenia

1

Neymar strzel bramke i ucisz te dz###i madryckie..

0

78+11+11=101? How?!?!?!

0

Brakuje mi takiej klasycznej manitki 5-0. Ostatnio z Levante w lutym taki wynik. Jest szansa z Espanyolem, jak myślicie?

0

Ja bym syna nazwał Budzigniew. Kur** ale miałby życie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?