TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest drabinka czy kolejne losowanie przed 1/2?
0
Ale nie co tydzień, tylko raz.....
3
Las Palmas blisko awansu, Mirandes już awansowało. Gdyby losowanie dobrze poszło... ale i tak dostaniemy ATM i i tak damy rade!
1
Generalnie zgadzam się, ale popraw przyjacielu tę interpunkcję :)
0
Ten pajac Pau Lopez nie gra. Bardzo dobrze, Messi będzie cały.
0
Używam, polecam. Bardzo dobry.
0
Mam takie same tylko z Barçą, całkiem niezłe
0
Bede w czerwcu w Sewilli co ciekawe, ale Krycha chyba bedzie we francji na Euro hahaa :p
0
Haha ja znalazłem kiedyś dom Krychowiaka w Sevilli, bo mądrzy ludzie bodaj z Przeglądu Sportowego w materiale o nim nagrali jego adres napisany obok bramy :p
0
Aaa bo na telefonie pisze i mi sie czasem przypadkiem kliknie dodaj komentarz i potem szybciutko trzeba dokończyć myśl ;p soraweczka
0
Właśnie napisałem, że Anthrax jest najlepszy z B4, więc o co Ci chodzi? ;p
1
Najlepszy według Ciebie ;p nie zapominaj o tym, bo prowokujesz do kłótni na ten temat. Dla mnie Megadeth ustępuje nawet Slayer'owi, Rudy mógłby w końcu nauczyć się śpiewać, a nie mówić do Mic'a. Dla mnie najlepszy jest Anthrax przez niesamowitego Belladone, pozdrawiam :)
2
Co napisał? Bo banik szybko wleciał :p
0
Pokolorwać Herb i dla mnie bomba, ale faktem jest że to tylko fanowski wymysł
2
Żółci podbijamy!...20!!
1
Ale się jaram debiutem Turana! Po zwycięstwo.
0
Musisz używać mighty Explorera :p
1
Niewiem czy kilka, na allegro jest to cena w granicach 7-10zł, a najczesciej gratis do case'a. W punktach 30, 40. Ale jak kto lubi
0
Jestem zadowolony, chociaż nie przetestowałem go nawet mi nie upadł ani nic. Ja znalazłem na allegro, linku nie mam teraz.
1
Najtaniej jest przez neta. Ja do mojego p8 kupilem case pancerny ze szkłem hartowanym za 30 zł. Serwisy np. w centrach handlowych mają niesamowitą przebitke i jest drogo poprostu.
8
Użytkownik jedna emotikona " ^^ "
0
Poleci ktoś film w stylu Everest, k2, na krawędzi ze Stallone?
0
Tadaaaaaam.
1
Komentarz usunięty
26
Komentarz usunięty
0
Ja slysze dokladnie Huli a ... zatem. Nie ma żadnego przejęzyczenia
1
Neymar strzel bramke i ucisz te dz###i madryckie..
0
78+11+11=101? How?!?!?!
0
Brakuje mi takiej klasycznej manitki 5-0. Ostatnio z Levante w lutym taki wynik. Jest szansa z Espanyolem, jak myślicie?
0
Ja bym syna nazwał Budzigniew. Kur** ale miałby życie :D