TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurs na to byłby pewnie jakoś 1.04, więc za duża wygrana u buka by nie była :)
1
Miałem pisać, że niestrzeli, bo tak poczułem. Nie zdąrzyłem. Teraz coś mi się wydaje, że ten karny sie zemści w rewanżu. Na dodatek Toure wróci...
Ehh szkoda.
0
Czerwo jak się patrzy. Lecimy teraz z nimi!
0
To Ferguson tam na trybunie był?
0
Wisi w powietrzu bramka dla MC, na szczescie Masche profesor, Stegen pewnie.
0
Kompany I jego Stoke. Ahahahahahaha błąd jak 15-latek.
0
Nie grałem i nie widziałem, ale skoro tak mówisz to chętnie zobaczę. Dzięki :)
0
Ta kariera jest strasznie niedopracowana. Sam nad tym sporo siedzialem I mi np. Nie zalicza jak prosze o zmiane w przerwie, albo jak trener sciaga z boiska. Grajac cala druzyna tez nie zalicza osiagniec. Karnego to mi jeszcze zadnego nie zaliczylo. Straszna fuszerka.
0
Nie ma co, Real to wygra pewnie, niestety. (nie oglądam jak coś, sugeruje się tylko wpisami na stronce)
1
Raczej nie oglądam białych. W zupełności starcza mi wejście tu i poczytanie komentarzy. Dzięki wszystkim!
17
Może się z Ter-Stegenem przyjaznią :D
3
prawie był...
93
Odpalam Fife i im zaraz 8-0 wrzuce, kurde.
0
Pique klasowa 9-tka.
0
Z Barçy dziś taki lider będzie jak z Stocha mistrz świata :\
A taka ładna sobota miała być.
0
Lucho chce uśpić czujność City. Jestem pewien, w końcu Lucho Taktyk.
0
Ktoś mi rozjaśni ustawienie dokładnie? 3 w obronie i na dwóch DM-ów?
0
Malaga się chyba taśm treningowych Chelsea czy Atletico naoglądała.
0
Augsburg - Leverkusen gol w 95 minucie i 2-2.
0
Rakieta mógłby jakąś asystę zarzucić.
6
A z Realem Malaga zagra pewnie radosny otwarty football i dostaną 5-0. No ale nieważne :-/
3
Mam nadzieję, że Żyro się zgodzi zostać na wypożyczeniu w Legii, aż do stycznia 2016, kiedy dopiero będzie można go zarejestrować. Taki zawodnik to skarb.
3
Hening Berg to wie, że może zmiany robić? Czy po Bereszyńskim się boi troszkę?
1
Kurde, niewiem co się stało z Tą Legią w 2 połowie grają b. dobrze. Gdyby nie Jasper Cillesen, byłby remis jak nie lepiej :D
0
Żyro prawie wkręcił :D
1
Już któryś raz piszemy to samo w tym samym momencie :p
0
Ależ doping w Amsterdamie. Prawie jak na Camp Nou :D hehe
0
Matko bosko Cristiano umarł znowu!!
0
Sędzia chyba nie ogarnia trochę.
6
Zabili Ronaldo dwa razy...