0

Kurs na to byłby pewnie jakoś 1.04, więc za duża wygrana u buka by nie była :)

1

Miałem pisać, że niestrzeli, bo tak poczułem. Nie zdąrzyłem. Teraz coś mi się wydaje, że ten karny sie zemści w rewanżu. Na dodatek Toure wróci...
Ehh szkoda.

0

Czerwo jak się patrzy. Lecimy teraz z nimi!

0

To Ferguson tam na trybunie był?

0

Wisi w powietrzu bramka dla MC, na szczescie Masche profesor, Stegen pewnie.

0

Kompany I jego Stoke. Ahahahahahaha błąd jak 15-latek.

0

Nie grałem i nie widziałem, ale skoro tak mówisz to chętnie zobaczę. Dzięki :)

0

Ta kariera jest strasznie niedopracowana. Sam nad tym sporo siedzialem I mi np. Nie zalicza jak prosze o zmiane w przerwie, albo jak trener sciaga z boiska. Grajac cala druzyna tez nie zalicza osiagniec. Karnego to mi jeszcze zadnego nie zaliczylo. Straszna fuszerka.

0

Nie ma co, Real to wygra pewnie, niestety. (nie oglądam jak coś, sugeruje się tylko wpisami na stronce)

1

Raczej nie oglądam białych. W zupełności starcza mi wejście tu i poczytanie komentarzy. Dzięki wszystkim!

17

Może się z Ter-Stegenem przyjaznią :D

3

prawie był...

93

Odpalam Fife i im zaraz 8-0 wrzuce, kurde.

0

Pique klasowa 9-tka.

0

Z Barçy dziś taki lider będzie jak z Stocha mistrz świata :\
A taka ładna sobota miała być.

0

Lucho chce uśpić czujność City. Jestem pewien, w końcu Lucho Taktyk.

0

Ktoś mi rozjaśni ustawienie dokładnie? 3 w obronie i na dwóch DM-ów?

0

Malaga się chyba taśm treningowych Chelsea czy Atletico naoglądała.

0

Augsburg - Leverkusen gol w 95 minucie i 2-2.

0

Rakieta mógłby jakąś asystę zarzucić.

6

A z Realem Malaga zagra pewnie radosny otwarty football i dostaną 5-0. No ale nieważne :-/

3

Mam nadzieję, że Żyro się zgodzi zostać na wypożyczeniu w Legii, aż do stycznia 2016, kiedy dopiero będzie można go zarejestrować. Taki zawodnik to skarb.

3

Hening Berg to wie, że może zmiany robić? Czy po Bereszyńskim się boi troszkę?

1

Kurde, niewiem co się stało z Tą Legią w 2 połowie grają b. dobrze. Gdyby nie Jasper Cillesen, byłby remis jak nie lepiej :D

0

Żyro prawie wkręcił :D

1

Już któryś raz piszemy to samo w tym samym momencie :p

0

Ależ doping w Amsterdamie. Prawie jak na Camp Nou :D hehe

0

Matko bosko Cristiano umarł znowu!!

0

Sędzia chyba nie ogarnia trochę.

6

Zabili Ronaldo dwa razy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?