TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie widzieć Torres'a znów w Hiszpanii.
0
W sumie fakt. No to skończyły mi się błyskotliwe powiedzenia...
0
Jak zawsze użyję jednego słowa w odniesieniu do Lucho: Wuefista.
0
Kurde, a nie jest 2:30? Szalony dzoeń dziś był na tej stronie, aż się czas zagiął
0
Ja mam tak od stresu, choć świadomie się prawie w ogóle nie stresuje. Panie kolego :p
1
To jest parodia a nie trener, a raczej wuefista. 2 PO na boisku, zadnego ŚO. Munir i Pedro w wyjściowym. Wypaleni zawodnicy w pomocy, a on nic z tym nie zrobił...
1
Niech Suarez wezmie Messiego na barana, a ten jeszcze Neymara, bo najchudszy. Moze damy rade ze wrzutkami mr. DA.
0
Neymar i Messi zaraz zapakuja brame, to sa magicy. Akurat by ich na lawce posadzic...
0
Nareszcie Neymar, tęsknilem za chlopem :D
1
Tera w szatni "Neymar, Lio na rozgrzewke i wykombinujcie cos"...
0
A no to mozna bylo sie spodziewac po ogloszeniu skadow :c
0
Prosze o szybki skrót, bo dopiero do domu wpadlem :)
0
Swoją drogą niezłe promocje są w perfumerii Douglas. Np. 30% na lekiery do paznokci :p
1
Dokładnie takie wnioski w komentarzu przed chwilą napisałem. Mecz na Anoecie, gdzie od dość dawna nie wygraliśmy. Trener zamiast przegonić Real i jeszcze się przypodobać, bo wygrana z RSSS na E. Anoeta, daje Munira, Masche na SO i starych i w wiekszosci wypalonych w pomocy. Brak slow.
0
Obrona na RSSS za niska, bez komentarza.
Stara gwardia w pomocy, nie za dobrze.
Atak bez komentarza.
Jednym słowem, kurde bez komentarza.
2
Bez Messiego na RSSS, no błagam i modle sie o remis...
3
Pozdrawiam właśnie ze sklepu sieci Douglas ;D
0
11:00 trening otwarty dla kibiców.
13:30 trening zamknięty dla Vermaelen'a. :D
0
Swoją drogą "prima aprilis" oznacza "pierwszy kwietnia". Więc dziś w Hiszpanii raczej nie Prima Aprillis, a jego hiszpański odpowiednik :)
1
Arsenal podwoił swoje czwarte miejsce i jest na ósmym. :p
0
Eto'o też przechodził, bo pamiętam, że został zmieniony i poszedł do szatni. Ale to jednak Puyi moim idolem na zawsze, dzięki niemu po dziś dzień mam długie włosy :p I ten wynik 1-0 dla Wisły. I już 8 lat temu. Może na puchar Gamper'a się w przyszłym roku załapie, bo wakacje jak zawsze w Barcelonie ;D
1
Tez tam byłem, takie szczęście, że siedziałem nad ławką Barcelony. Nigdy nie zapomnę jak Puyol przechodził dosłownie obok. Super wspomnienia.
0
Nawet gola strzelił ;)
0
Bardzo kulturalna manitka :))
0
mówisz masz :)
0
Pique zaraz C.Ronaldo wyprzedzi w liczbie bramek :D
1
Prawidłowa decyzja sędziego, niesamowite!!!!
0
Montoya ładnie czyści.
0
Niektórzy powiedzą, że tzn. od tego jak gra Messi :p
1
Lucho poprostu z nieba do piekła i z powrotem co trzy dni, niesamowite.