0

Fajnie widzieć Torres'a znów w Hiszpanii.

0

W sumie fakt. No to skończyły mi się błyskotliwe powiedzenia...

0

Jak zawsze użyję jednego słowa w odniesieniu do Lucho: Wuefista.

0

Kurde, a nie jest 2:30? Szalony dzoeń dziś był na tej stronie, aż się czas zagiął

0

Ja mam tak od stresu, choć świadomie się prawie w ogóle nie stresuje. Panie kolego :p

1

To jest parodia a nie trener, a raczej wuefista. 2 PO na boisku, zadnego ŚO. Munir i Pedro w wyjściowym. Wypaleni zawodnicy w pomocy, a on nic z tym nie zrobił...

1

Niech Suarez wezmie Messiego na barana, a ten jeszcze Neymara, bo najchudszy. Moze damy rade ze wrzutkami mr. DA.

0

Neymar i Messi zaraz zapakuja brame, to sa magicy. Akurat by ich na lawce posadzic...

0

Nareszcie Neymar, tęsknilem za chlopem :D

1

Tera w szatni "Neymar, Lio na rozgrzewke i wykombinujcie cos"...

0

A no to mozna bylo sie spodziewac po ogloszeniu skadow :c

0

Prosze o szybki skrót, bo dopiero do domu wpadlem :)

0

Swoją drogą niezłe promocje są w perfumerii Douglas. Np. 30% na lekiery do paznokci :p

1

Dokładnie takie wnioski w komentarzu przed chwilą napisałem. Mecz na Anoecie, gdzie od dość dawna nie wygraliśmy. Trener zamiast przegonić Real i jeszcze się przypodobać, bo wygrana z RSSS na E. Anoeta, daje Munira, Masche na SO i starych i w wiekszosci wypalonych w pomocy. Brak slow.

0

Obrona na RSSS za niska, bez komentarza.
Stara gwardia w pomocy, nie za dobrze.
Atak bez komentarza.
Jednym słowem, kurde bez komentarza.

2

Bez Messiego na RSSS, no błagam i modle sie o remis...

3

Pozdrawiam właśnie ze sklepu sieci Douglas ;D

0

11:00 trening otwarty dla kibiców.
13:30 trening zamknięty dla Vermaelen'a. :D

0

Swoją drogą "prima aprilis" oznacza "pierwszy kwietnia". Więc dziś w Hiszpanii raczej nie Prima Aprillis, a jego hiszpański odpowiednik :)

1

Arsenal podwoił swoje czwarte miejsce i jest na ósmym. :p

0

Eto'o też przechodził, bo pamiętam, że został zmieniony i poszedł do szatni. Ale to jednak Puyi moim idolem na zawsze, dzięki niemu po dziś dzień mam długie włosy :p I ten wynik 1-0 dla Wisły. I już 8 lat temu. Może na puchar Gamper'a się w przyszłym roku załapie, bo wakacje jak zawsze w Barcelonie ;D

1

Tez tam byłem, takie szczęście, że siedziałem nad ławką Barcelony. Nigdy nie zapomnę jak Puyol przechodził dosłownie obok. Super wspomnienia.

0

Nawet gola strzelił ;)

0

Bardzo kulturalna manitka :))

0

mówisz masz :)

0

Pique zaraz C.Ronaldo wyprzedzi w liczbie bramek :D

1

Prawidłowa decyzja sędziego, niesamowite!!!!

0

Montoya ładnie czyści.

0

Niektórzy powiedzą, że tzn. od tego jak gra Messi :p

1

Lucho poprostu z nieba do piekła i z powrotem co trzy dni, niesamowite.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?