TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raz jeszcze - Gracies Gran Capita!!
0
Sorry chłopaki, racja niezauwazyłem... Świetnie spisująca się Borussia to wiadomo priorytet Telewizji Polskiej...
2
Plus jest taki, że osiemnastego marca TVP1 raczej napewno wyemituje mecz Barcelony z City na Camp Nou. Napewno świetne widowisko będzie :)
0
Niespodziewałem się...
0
Tak mówią... :p
0
Pożytek będzie z tego taki, że Montoya usiądzie bliżej murawy... Wracaj do zdrowia Dani!
2
Z jednym napewno trafiłeś - Arsenal na czwartym. :p
0
Tu możesz mieć rację, bo akurat w ogóle Premier League nie oglądam, ewentualnie Chelsea w CL, a tam z ich autobusem jest różnie. A ich gra faktycznie mogła się zmienić na trochę bardziej kreatyną biorąc pod uwagę ostatnie transfery.
0
Paradoksalnie większe szanse mamy na CL, bo są tam zespoły lepsze, które grają bardziej otwarcie, a nie tylko autobus. (nie licząc Chelsea i Atletico)
0
Prawda...
0
Już się pojawiały pozytywniejsze opinie o naszym kochanym wuefiście, alllle trzeba było wszystko zepsuć...
0
Bieda panowie, bieda. Widać, że Neymar robi różnicę, no ale trochę go poturbowało z PSG. Messi musi błysnąć geniuszem, bo nikt inny nam tego chyba nie wygra.
0
Akurat telefon, taka zmyła.
No to jak nie balowanie to cokolwiek. Ja np. poprostu średnio lubię mecze Real'u. A co dopiero w piątek.
0
Jak można piątkowy wieczór poświęcić na oglądanie Real'u? Teraz pobalować, a jutro masza Barca, po 3 punkty panowie i panie!!
0
Kurde, żeby tylko na Huescę go wyleczyli... :p
0
Myśle, że prędzej Ney, bo go trochę poturbowało w meczu z PSG, a dziś na treningu nie trenował ze wszystkimi.
0
Wspaniali Neymar I Messi. Moźna powiedzieć, że znowu nam mecz wygrali :))
0
Ray Hudson pewnie krzyczał - Neymar ... Magic!
3
Kurczę, Ney to mój ulubiony piłkarz. Czujęsię jakbym znów Ronniego widzial, naprawdę.
0
8. Mieć Leo Messi'ego.
0
Kurde, chyba jestem jakimś kryptofanem Realu Madryt. Od kiedy dołączyłem dość niedawno do zabawy w lidze typerów, zgarnąłem po 3 punkty za wszystkie mecze Realu. Zabijcie mnie będzie jednego Madridiste mniej :p
14
Zachowanie Puyol'a po straconej bramce w 15 sekundzie... Prawdziwy kapitan :)
2
Ma ktoś linka? Ale tylko z komentarzem Ray'a Hudson'a!
2
Tylko szkółka pływacka skończona. Hehe
0
Nie odpalam, bo na tel jestem, ale pewnie chodzi o akcje przy golu na 2:1? Jesli tak to bylo cudo, a potem swietne wyprowadzenie akcji.
0
A o to wspomniany cytat:
"Proponuje żeby niezapowiedzianą kontrolę antydopingową zrobić w Barsie, to co Messi gra ostatnio to jest podejrzane. Niech mu krew pobiorą mocz kał włosy wszystko jedno na pewno coś wykryją."
Podziałało.
0
Tak jak mówiłem, Ibra już pewnie smaruje się oliwką, bo będzie miękko wchodził w naszą obrone. Aczkolwiek jak zawsze wierze w Barce i mam nadzieję na zwycięstwo i to zespołowe, a nie w zależności od gry Messi'ego.:)
0
Nie no, fakt. Pierwsza połowa lepsza w wykonaniu Espanyol'u. Ale należy pamiętać, że mecz ma 90 minut i właściwie końcowy wynik to 5:1...
0
Myślałem o Rakitić'iu jako o asekuracji prawej strony. Ale właściwie forma Busiego jest na tyle słaba, że może faktycznie Rakitić cofnięty, zamiast Busquets'a. Z przodu mógłby zagrać Iniesta i Generał, z cofającym się i wchodzącym między nich Messim. Tylko teraz pojawia się taki zagadnienie: Jest sens testować nowe ustawienie z takim przeciwnikiem jak PSG? Myślę, że ostatnie El Classico wiele wyjaśniło w tej kwestii (np. Mathieu na lewej nie przygotowany do gry na tej pozycji). Kończąc - naszym trenerem jest Lucho, więc kto go tam wie, co wymyśli...
0
W sumie jakby w linii obrony zagrali od lewej Mathieu, Pique, Bartra, przed nimi na DM'ie Busi I cofający się do defensywy Masche, przed nimi Iniesta i Rakitić/Xavi, a z przodu klasycznie MSN. Na papierze takie ustawienie wygląda bardzo fajnie. :)