0

Raz jeszcze - Gracies Gran Capita!!

0

Sorry chłopaki, racja niezauwazyłem... Świetnie spisująca się Borussia to wiadomo priorytet Telewizji Polskiej...

2

Plus jest taki, że osiemnastego marca TVP1 raczej napewno wyemituje mecz Barcelony z City na Camp Nou. Napewno świetne widowisko będzie :)

0

Niespodziewałem się...

0

Tak mówią... :p

0

Pożytek będzie z tego taki, że Montoya usiądzie bliżej murawy... Wracaj do zdrowia Dani!

2

Z jednym napewno trafiłeś - Arsenal na czwartym. :p

0

Tu możesz mieć rację, bo akurat w ogóle Premier League nie oglądam, ewentualnie Chelsea w CL, a tam z ich autobusem jest różnie. A ich gra faktycznie mogła się zmienić na trochę bardziej kreatyną biorąc pod uwagę ostatnie transfery.

0

Paradoksalnie większe szanse mamy na CL, bo są tam zespoły lepsze, które grają bardziej otwarcie, a nie tylko autobus. (nie licząc Chelsea i Atletico)

0

Prawda...

0

Już się pojawiały pozytywniejsze opinie o naszym kochanym wuefiście, alllle trzeba było wszystko zepsuć...

0

Bieda panowie, bieda. Widać, że Neymar robi różnicę, no ale trochę go poturbowało z PSG. Messi musi błysnąć geniuszem, bo nikt inny nam tego chyba nie wygra.

0

Akurat telefon, taka zmyła.
No to jak nie balowanie to cokolwiek. Ja np. poprostu średnio lubię mecze Real'u. A co dopiero w piątek.

0

Jak można piątkowy wieczór poświęcić na oglądanie Real'u? Teraz pobalować, a jutro masza Barca, po 3 punkty panowie i panie!!

0

Kurde, żeby tylko na Huescę go wyleczyli... :p

0

Myśle, że prędzej Ney, bo go trochę poturbowało w meczu z PSG, a dziś na treningu nie trenował ze wszystkimi.

0

Wspaniali Neymar I Messi. Moźna powiedzieć, że znowu nam mecz wygrali :))

0

Ray Hudson pewnie krzyczał - Neymar ... Magic!

3

Kurczę, Ney to mój ulubiony piłkarz. Czujęsię jakbym znów Ronniego widzial, naprawdę.

0

8. Mieć Leo Messi'ego.

0

Kurde, chyba jestem jakimś kryptofanem Realu Madryt. Od kiedy dołączyłem dość niedawno do zabawy w lidze typerów, zgarnąłem po 3 punkty za wszystkie mecze Realu. Zabijcie mnie będzie jednego Madridiste mniej :p

14

Zachowanie Puyol'a po straconej bramce w 15 sekundzie... Prawdziwy kapitan :)

2

Ma ktoś linka? Ale tylko z komentarzem Ray'a Hudson'a!

2

Tylko szkółka pływacka skończona. Hehe

0

Nie odpalam, bo na tel jestem, ale pewnie chodzi o akcje przy golu na 2:1? Jesli tak to bylo cudo, a potem swietne wyprowadzenie akcji.

0

A o to wspomniany cytat:
"Proponuje żeby niezapowiedzianą kontrolę antydopingową zrobić w Barsie, to co Messi gra ostatnio to jest podejrzane. Niech mu krew pobiorą mocz kał włosy wszystko jedno na pewno coś wykryją."

Podziałało.

0

Tak jak mówiłem, Ibra już pewnie smaruje się oliwką, bo będzie miękko wchodził w naszą obrone. Aczkolwiek jak zawsze wierze w Barce i mam nadzieję na zwycięstwo i to zespołowe, a nie w zależności od gry Messi'ego.:)

0

Nie no, fakt. Pierwsza połowa lepsza w wykonaniu Espanyol'u. Ale należy pamiętać, że mecz ma 90 minut i właściwie końcowy wynik to 5:1...

0

Myślałem o Rakitić'iu jako o asekuracji prawej strony. Ale właściwie forma Busiego jest na tyle słaba, że może faktycznie Rakitić cofnięty, zamiast Busquets'a. Z przodu mógłby zagrać Iniesta i Generał, z cofającym się i wchodzącym między nich Messim. Tylko teraz pojawia się taki zagadnienie: Jest sens testować nowe ustawienie z takim przeciwnikiem jak PSG? Myślę, że ostatnie El Classico wiele wyjaśniło w tej kwestii (np. Mathieu na lewej nie przygotowany do gry na tej pozycji). Kończąc - naszym trenerem jest Lucho, więc kto go tam wie, co wymyśli...

0

W sumie jakby w linii obrony zagrali od lewej Mathieu, Pique, Bartra, przed nimi na DM'ie Busi I cofający się do defensywy Masche, przed nimi Iniesta i Rakitić/Xavi, a z przodu klasycznie MSN. Na papierze takie ustawienie wygląda bardzo fajnie. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?