TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś pięknego! SUPER :D A ta piłka od Rakitić'a mmm
1
Dla zainteresowanych na TVP sport właśnie się zaczyna powtórka Barcelona - PSG. Akurat 15 minutowa rozgrzewka przed meczem z Cordobą będzie.
0
Montoya pewnie teraz strój pierze mocno zdziwiony :D
A tak bez żartów, to bardzo mnie cieszy widok Martina w podstawie. Oby znowu zagrał conajmniej dobrze.
1
Czyli słabo? hiehiehie
0
Z tym się zgodze. Ale cóż Peter Jackson lubi dorzucić od siebie co nieco.
0
W Warszawie akurat. W większych miastach w Polsce był maraton.
0
O jaki wczesny post. Odrazu mówię, że Hobbit 3 najsłabszy spośród 3 części...
A co do meczu, po 3 punkty!
0
Komfortową sprawą było by mieć dwóch najbardziej utalentowanych młodzików świata :D
0
Alen'a bardziej jako pomocnika i kreatora widzę w przyszłości. Alllleee może być i tak :D
0
Czekamy Abi!
1
Królu złoty. Chyba Ci komentarz przeskoczył :)
0
Mam nadzieję na trójkę w obronie, a pod koniec meczu Montoyę. Naprawde bardzo fajny występ z Huescą.
0
Nie śmiej się. Piłkarzowie mają ciężki zawód :D
1
Ale Munir lepszy przecież, jemu należy się pierwszy skład...Luchologic.
3
Akurat tego dnia będą zawody pływackie mś w kraulu. Meczu nie będzie niestety, ale gwiazdy te same ... :D
3
Wiadomo, Ronaldo tylko z karnych i nogę dostawia :p
A PR7 to inna liga :D
24
PR7 hat trick bez karnych ;) prawdziwy crack :D
0
Prędzej Masip strzeli niż Munir. Wieczór młodzików :D
4
Wejście DZIKA!!!!!!!!!! :D
0
Douglas prawdziwa Joga Bonito. Poczułem tę magię jak za Ronnie'go znów :D
0
Żadnego z nich nie znam ... :D EDIT: Przeskoczyła mi odpowiedź :C
2
Cracklas jutro w gazetach ... :D
0
Czy my mamy właśnie 2 śo, 2 po i 1 lo na boisku????
0
Douglas D16S dos Santos na boisku!!!
1
Jaram się Montoyą, bo Douglas zagrał katastrofalnie. Najlepsza argumentacja ever :D
8
PR7 hat trick :D i to bez karnych!!!!!!
2
Jutro okładki gazet:
Mundo - Crackedro
Marca - Crackergio Roberto.
:D
4
Brawo Montoya! Gapię się na niego cały czas :D
0
Aaaaaaaaand it's gone... Niepowołany El Pistolero
0
Czyli Mascherano z Bartrą na śo. Samper na DM'ie. Oby, bo to by było bardzo fajne, teraz tylko do 22! Vamos Barca!