0

Coś pięknego! SUPER :D A ta piłka od Rakitić'a mmm

1

Dla zainteresowanych na TVP sport właśnie się zaczyna powtórka Barcelona - PSG. Akurat 15 minutowa rozgrzewka przed meczem z Cordobą będzie.

0

Montoya pewnie teraz strój pierze mocno zdziwiony :D
A tak bez żartów, to bardzo mnie cieszy widok Martina w podstawie. Oby znowu zagrał conajmniej dobrze.

1

Czyli słabo? hiehiehie

0

Z tym się zgodze. Ale cóż Peter Jackson lubi dorzucić od siebie co nieco.

0

W Warszawie akurat. W większych miastach w Polsce był maraton.

0

O jaki wczesny post. Odrazu mówię, że Hobbit 3 najsłabszy spośród 3 części...

A co do meczu, po 3 punkty!

0

Komfortową sprawą było by mieć dwóch najbardziej utalentowanych młodzików świata :D

0

Alen'a bardziej jako pomocnika i kreatora widzę w przyszłości. Alllleee może być i tak :D

0

Czekamy Abi!

1

Królu złoty. Chyba Ci komentarz przeskoczył :)

0

Mam nadzieję na trójkę w obronie, a pod koniec meczu Montoyę. Naprawde bardzo fajny występ z Huescą.

0

Nie śmiej się. Piłkarzowie mają ciężki zawód :D

1

Ale Munir lepszy przecież, jemu należy się pierwszy skład...Luchologic.

3

Akurat tego dnia będą zawody pływackie mś w kraulu. Meczu nie będzie niestety, ale gwiazdy te same ... :D

3

Wiadomo, Ronaldo tylko z karnych i nogę dostawia :p
A PR7 to inna liga :D

24

PR7 hat trick bez karnych ;) prawdziwy crack :D

0

Prędzej Masip strzeli niż Munir. Wieczór młodzików :D

4

Wejście DZIKA!!!!!!!!!! :D

0

Douglas prawdziwa Joga Bonito. Poczułem tę magię jak za Ronnie'go znów :D

0

Żadnego z nich nie znam ... :D EDIT: Przeskoczyła mi odpowiedź :C

2

Cracklas jutro w gazetach ... :D

0

Czy my mamy właśnie 2 śo, 2 po i 1 lo na boisku????

0

Douglas D16S dos Santos na boisku!!!

1

Jaram się Montoyą, bo Douglas zagrał katastrofalnie. Najlepsza argumentacja ever :D

8

PR7 hat trick :D i to bez karnych!!!!!!

2

Jutro okładki gazet:
Mundo - Crackedro
Marca - Crackergio Roberto.
:D

4

Brawo Montoya! Gapię się na niego cały czas :D

0

Aaaaaaaaand it's gone... Niepowołany El Pistolero

0

Czyli Mascherano z Bartrą na śo. Samper na DM'ie. Oby, bo to by było bardzo fajne, teraz tylko do 22! Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?