0

O nasz herb i logo LFP na reklamach BEKO. (nie ogladam tv na ogol, jakby ktos chcial powiedziec, ze juz od dawna leci).

0

Jak ja się cieszę, że nareszcie można zacząć chwalić Rakitić'a! Zaczął grać na trochę lepszym poziomie. Enrique wystawia go w już prawie wykrastylizowanej Once de Gala.
Dziś 1-0 dla nas, mam nadzieję!

0

Xavi dzisiaj 35 lat. Najlepszego!

0

Niezły bilansik 18-0 z Elche w tym sezonie... :D

0

PR7 też by trafił, a co tam

0

Zaraz 11 żółtek Elche będzie miało ... :P

1

Świetna. Jeszcze, żeby były takie przylegające do ciała jak ma Arsenal czy repra Urugwaju. Nooo, może nie dla Busquets'a... :D

4

No to LE już może się żegnać z klubem
...

0

Aj, ale bym chciał Pumę jako sponsora :)
A nie jakieś więzienne pasy...

2

Narazie Lucho zaczął coś myśleć i zaczeliśmy fajnie grać po nowym roku. Nie ma co gdybać do wyborów.

0

Typowy mecz Barça - Autobus. Stosunkowo nudny, kilka fajnych akcji. Pique I Rakitić bardzo fajnie. Powinniśmy dać rade przejść do następnej rundy.

0

Białe chustki na Camp Nou!

0

Zawsze horror w końcówce :p

0

Świetne zmiany, brawo!

0

Co ten Rakitić dzisiaj kmini z tą piłką...

0

Rakieta chyba odpala, ostatnio w pierwszej minucie ładna asysta do Pedro. Teraz jeszcze ładniejsza do Messiego..

3

Co za podanie wow

1

Neymar kozak :o

1

I masz przyszły rywal MC przegrywa z FC Szpital 04 :D

2

Za rok poproszę o wspomnienie tego dnia w kalendarium haha!

0

21-1 spoko bilans w CdR jest :D teraz wygrać z Atleti!

1

Czekam na konferencje "Douglas to jugadorazo"

1

Halilović pompki tam robi nawet :p

0

Manuel Andre Ter Steuer...

0

Jest Hali, dawaj pokaz klase!

0

Szpakowski mimo tych wszystkich gaf dla mnie jest w TVP najlepszy :p #poziomtvp

0

Super profilowe :D

0

Ale by było jakby Neymar wygrał! Oby w 2015 zagrał na takim poziomie. W ogóle gracze z Ameryki Południowej będą mieli większe pole do popisu, bo mistrzostwa tego kontynentu się zbliżają.

0

Według Onetu, nasz były Crack Czyhryński będzie grał dla Legii w lidze europy.

0

Gratulacje dla Cristiano!
Mi jednak zależy na tym, żeby jak najszybciej nasi zagrali taki mecz jak wczoraj z Atleti, miód poprostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?