TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O nasz herb i logo LFP na reklamach BEKO. (nie ogladam tv na ogol, jakby ktos chcial powiedziec, ze juz od dawna leci).
0
Jak ja się cieszę, że nareszcie można zacząć chwalić Rakitić'a! Zaczął grać na trochę lepszym poziomie. Enrique wystawia go w już prawie wykrastylizowanej Once de Gala.
Dziś 1-0 dla nas, mam nadzieję!
0
Xavi dzisiaj 35 lat. Najlepszego!
0
Niezły bilansik 18-0 z Elche w tym sezonie... :D
0
PR7 też by trafił, a co tam
0
Zaraz 11 żółtek Elche będzie miało ... :P
1
Świetna. Jeszcze, żeby były takie przylegające do ciała jak ma Arsenal czy repra Urugwaju. Nooo, może nie dla Busquets'a... :D
4
No to LE już może się żegnać z klubem
...
0
Aj, ale bym chciał Pumę jako sponsora :)
A nie jakieś więzienne pasy...
2
Narazie Lucho zaczął coś myśleć i zaczeliśmy fajnie grać po nowym roku. Nie ma co gdybać do wyborów.
0
Typowy mecz Barça - Autobus. Stosunkowo nudny, kilka fajnych akcji. Pique I Rakitić bardzo fajnie. Powinniśmy dać rade przejść do następnej rundy.
0
Białe chustki na Camp Nou!
0
Zawsze horror w końcówce :p
0
Świetne zmiany, brawo!
0
Co ten Rakitić dzisiaj kmini z tą piłką...
0
Rakieta chyba odpala, ostatnio w pierwszej minucie ładna asysta do Pedro. Teraz jeszcze ładniejsza do Messiego..
3
Co za podanie wow
1
Neymar kozak :o
1
I masz przyszły rywal MC przegrywa z FC Szpital 04 :D
2
Za rok poproszę o wspomnienie tego dnia w kalendarium haha!
0
21-1 spoko bilans w CdR jest :D teraz wygrać z Atleti!
1
Czekam na konferencje "Douglas to jugadorazo"
1
Halilović pompki tam robi nawet :p
0
Manuel Andre Ter Steuer...
0
Jest Hali, dawaj pokaz klase!
0
Szpakowski mimo tych wszystkich gaf dla mnie jest w TVP najlepszy :p #poziomtvp
0
Super profilowe :D
0
Ale by było jakby Neymar wygrał! Oby w 2015 zagrał na takim poziomie. W ogóle gracze z Ameryki Południowej będą mieli większe pole do popisu, bo mistrzostwa tego kontynentu się zbliżają.
0
Według Onetu, nasz były Crack Czyhryński będzie grał dla Legii w lidze europy.
0
Gratulacje dla Cristiano!
Mi jednak zależy na tym, żeby jak najszybciej nasi zagrali taki mecz jak wczoraj z Atleti, miód poprostu.