TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jsk to?! Pytałem Piny i mówił, że nie było...
0
Mocna obrona, dobre powołania.
2
Widzę, że wszyscy zgodnie wybrali kogoś z dwójki Wawrzyniak, Bendtner. Dzięki chłopaki ;)
1
Pytanie najważniejsze - Wawrzyniak czy Lord Bendtner?
2
El Clasico bez Busquets'a.
Jedni się cieszą, bo Masche na DM.
Z drugiej strony Masche to nasz drugi najlepszy defensor. Kto go zastąpi w defensywie na Gran Derbi...
0
Wszystko jasne, Żewłakow z Legii, myśli, że zawsze drugi człon to nazwa miasta ;)
8
Barcelona wygrała w City z Manchesterem. Niewiem kto tam komentuje, ale masakra...
4
Busi zawsze tak samo traci. Próbuje się zastawić i zawsze identyczna strata.
2
Mokre sny? Hehe, nie bierz do siebie, sorry...
0
Bo to dwie formacje TEORETYCZNIE nie odpowiedzialne za asystowanie. Oczywiscie dzisiejszy futbol już łamie tę regułe.
Pozatym to by jeszcze bardziej bolało, bo obrońcy mają 5 asyst przy 4 pomocy do Messiego w tej statystyce :)
1
Obrońcy i napastnicy - 18
Pomoc - 4
Ehhh
3
Mam nadzieję, że zagra Pedro za Luisito. Źle by było jakby Suarez dostał żółtą i nie zagrał w finale.
3
Wawrzyniak
Wawrzyniak
Wawrzyniak
Arsenal
0
Jak Chalidow wszedł to już w ogóle śmiesznie jest. Bombowo rzekłbym :)
0
Bądźmy poprawni politycznie... No dobra jego :D
5
Totalnie nie związanie z piłką - Grodzka u Wojewódzkiego. Polecam, jej kobiecy śmiech - niesamowity :D
1
Romario
Isco
Ibra
Kahn
Gerrard
1
Bo PR7 to jest crack! Superrezerwowy niczym Santiago Munez w filmie "GOL" - pamiętacie? ;)
0
Danilo bym nie pogardził, ale cieszę się także z Alvesa. Solidny gracz.
0
A nawet jeśli nie, to odpocząć z Eibarem i z 4 kartkami przystąpić do El Clasico.
0
W tej akcji bramkarz z obrońcą zamienili się rolami i teraz to bramkarz był ostatnim obrońcą i wyznaczał linię spalonego :)
1
Matko bosko, jakie to było niespodziewane :oo
0
a uwzględniłbyś jeszcze długość pracy jako trener? :)
0
Ale przecież tego samego dnia będzie także BVB. A wiadomo, że to TVP wybierze...
1
Dzisiaj nadrobiłem wczorajszy mecz z Granadą, którego widziałem 2/3 i bez skupienia się. Wasze typy na zawodnika meczu?
Jak dla mnie Ivan Rakitić ;)
1
Alves chusteczka z kolekcji S. Busquetsa.
3
Dobry skład. Tęskniłem za Generałem!
0
Zdecydowanie niebiesko-czarna. Moja kobieta dokładnie tak samo widzi. :)
0
A Ronaldo co tu robi?
0
Hahaha nie zdąrzyłem napisać "ale golazo Ox'a". Ale brameczka Monaco!