0

Jsk to?! Pytałem Piny i mówił, że nie było...

0

Mocna obrona, dobre powołania.

2

Widzę, że wszyscy zgodnie wybrali kogoś z dwójki Wawrzyniak, Bendtner. Dzięki chłopaki ;)

1

Pytanie najważniejsze - Wawrzyniak czy Lord Bendtner?

2

El Clasico bez Busquets'a.
Jedni się cieszą, bo Masche na DM.
Z drugiej strony Masche to nasz drugi najlepszy defensor. Kto go zastąpi w defensywie na Gran Derbi...

0

Wszystko jasne, Żewłakow z Legii, myśli, że zawsze drugi człon to nazwa miasta ;)

8

Barcelona wygrała w City z Manchesterem. Niewiem kto tam komentuje, ale masakra...

4

Busi zawsze tak samo traci. Próbuje się zastawić i zawsze identyczna strata.

2

Mokre sny? Hehe, nie bierz do siebie, sorry...

0

Bo to dwie formacje TEORETYCZNIE nie odpowiedzialne za asystowanie. Oczywiscie dzisiejszy futbol już łamie tę regułe.
Pozatym to by jeszcze bardziej bolało, bo obrońcy mają 5 asyst przy 4 pomocy do Messiego w tej statystyce :)

1

Obrońcy i napastnicy - 18
Pomoc - 4
Ehhh

3

Mam nadzieję, że zagra Pedro za Luisito. Źle by było jakby Suarez dostał żółtą i nie zagrał w finale.

3

Wawrzyniak
Wawrzyniak
Wawrzyniak
Arsenal

0

Jak Chalidow wszedł to już w ogóle śmiesznie jest. Bombowo rzekłbym :)

0

Bądźmy poprawni politycznie... No dobra jego :D

5

Totalnie nie związanie z piłką - Grodzka u Wojewódzkiego. Polecam, jej kobiecy śmiech - niesamowity :D

1

Romario
Isco
Ibra
Kahn
Gerrard

1

Bo PR7 to jest crack! Superrezerwowy niczym Santiago Munez w filmie "GOL" - pamiętacie? ;)

0

Danilo bym nie pogardził, ale cieszę się także z Alvesa. Solidny gracz.

0

A nawet jeśli nie, to odpocząć z Eibarem i z 4 kartkami przystąpić do El Clasico.

0

W tej akcji bramkarz z obrońcą zamienili się rolami i teraz to bramkarz był ostatnim obrońcą i wyznaczał linię spalonego :)

1

Matko bosko, jakie to było niespodziewane :oo

0

a uwzględniłbyś jeszcze długość pracy jako trener? :)

0

Ale przecież tego samego dnia będzie także BVB. A wiadomo, że to TVP wybierze...

1

Dzisiaj nadrobiłem wczorajszy mecz z Granadą, którego widziałem 2/3 i bez skupienia się. Wasze typy na zawodnika meczu?
Jak dla mnie Ivan Rakitić ;)

1

Alves chusteczka z kolekcji S. Busquetsa.

3

Dobry skład. Tęskniłem za Generałem!

0

Zdecydowanie niebiesko-czarna. Moja kobieta dokładnie tak samo widzi. :)

0

A Ronaldo co tu robi?

0

Hahaha nie zdąrzyłem napisać "ale golazo Ox'a". Ale brameczka Monaco!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?