0

Ależ tu się szturm zapowiada ze strony Barçy.

0

Okaże się, że z Roberto klasowy DM będzie... ;p

3

O tak, Bartra się regeneruje pod ciężkiej grze w reprezentacji i arcytrudnym spotkaniu z Celtą... ehh czemu tak mało szans on dostaje.

0

Prawdopodobne bardzo. Ja z kobietą mieliśmy opaski dla gości specjalnych snctry i sobie u nich na backstage'u siedzieliśmy.

No w każdym razie śmieszny zbieg okoliczności ;p

0

Kurde czekaj, pamiętam jednego faceta, który przyszedł po gigu na backstage z płytkami do podpisu. Może to ty? :p

1

Miło spotkać, kogoś kto go w ogóle zna ;p mój największy idol, super było go zobaczyć na scenie 3 razy (zaraz 4) pogadać i wypić piwko.

Co do cytatu, szczerze mówiąc nie wiedziałem, a wiele razy słyszałem ten cytat przypisany JP2.

Pozdro!

1

No i generalnie, wróciłem teraz do domu i było ciepło całą noc, nie zmarzłem. Niebo ładne, śniegu zero.

0

Warszawa-błękitne niebo. Właśnie idę w plener :p

63

Jak to powiedzał Jan Paweł II - "Z rzeczy nie ważnych, piłka nożna jest najważniejsza"! Wielki człowiek.

1

Tak sobie oglądam filmiki o Neymarze i on naprawdę coraz bardziej przypomina mi Ronaldinho. Poprawić parę aspektów jeszcze i brazylijska magia powróci na CN.


np. tutaj w 4:03 i 4:52.

0

Jeszcze Ta czcionka. Haha, świetne!

0

Smutno, że tak wielki zawodnik nie skończy kariery w Barcelonie, gdzie już jest legendą. Z drugiej strony to napewno dla niego korzystny ruch. Mam nadzieję, że skończy ten sezon wznosząc trzy puchary, a kiedyś wróci jako trener. Powodzenia Generale!

0

Zawsze mam takie wrażenie jak na nich patrzę. Miło ze strony Rakitić'a, że się "opiekuje" młodszym ;p

1

Suarez to killer. Były błędy, ale jestem bardzo zadowolony z naszej "9".

3

Mascherano noga bolała, dostał żółtą i bieg do sędziego z pretensjami. Jak ja nie lubię czegoś takiego.

0

Neymar holender, wiatraki z nich robi.

1

Pique 9 na plecach od dziś

0

Pique dokładny jak chirurg.

0

Do boju wielka Barcelono!

0

Same konflikty! Jak się nie kopią to zapasy, szkoda gadać.

7

Chwila, jak to by?o? Drugi sezon Mourinho zawsze najlepszy? 1/8... :D

0

Ahh, nie dobrze.
Mascherano najprawdopodobniej godnie zastąpi Busiego na DM-ie. Tylko kto godnie zastąpi Masche na ŚO?

0

Nie ogladam atm - vcf, ale widze 12 zoltych i czerwo. Co tam sie dzieje?

0

Suarez MOTM!

1

Rakieta za Andresa na drugą połowe!

0

Kolor zielony: Kreowanie sytuacji podbramkowych.
Kolor czerwony: Wykańczanie tychże sytuacji.
:)

0

Rakitić - Masche - Xavi. Tak powinna pomoc wyglądać teraz.

1

Suarez świetny mecz! Brawo.

5

2 mecze -> 1 punkt. Brawo Real!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?