TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ tu się szturm zapowiada ze strony Barçy.
0
Okaże się, że z Roberto klasowy DM będzie... ;p
3
O tak, Bartra się regeneruje pod ciężkiej grze w reprezentacji i arcytrudnym spotkaniu z Celtą... ehh czemu tak mało szans on dostaje.
0
Prawdopodobne bardzo. Ja z kobietą mieliśmy opaski dla gości specjalnych snctry i sobie u nich na backstage'u siedzieliśmy.
No w każdym razie śmieszny zbieg okoliczności ;p
0
Kurde czekaj, pamiętam jednego faceta, który przyszedł po gigu na backstage z płytkami do podpisu. Może to ty? :p
1
Miło spotkać, kogoś kto go w ogóle zna ;p mój największy idol, super było go zobaczyć na scenie 3 razy (zaraz 4) pogadać i wypić piwko.
Co do cytatu, szczerze mówiąc nie wiedziałem, a wiele razy słyszałem ten cytat przypisany JP2.
Pozdro!
1
No i generalnie, wróciłem teraz do domu i było ciepło całą noc, nie zmarzłem. Niebo ładne, śniegu zero.
0
Warszawa-błękitne niebo. Właśnie idę w plener :p
63
Jak to powiedzał Jan Paweł II - "Z rzeczy nie ważnych, piłka nożna jest najważniejsza"! Wielki człowiek.
1
Tak sobie oglądam filmiki o Neymarze i on naprawdę coraz bardziej przypomina mi Ronaldinho. Poprawić parę aspektów jeszcze i brazylijska magia powróci na CN.
np. tutaj w 4:03 i 4:52.
0
Jeszcze Ta czcionka. Haha, świetne!
0
Smutno, że tak wielki zawodnik nie skończy kariery w Barcelonie, gdzie już jest legendą. Z drugiej strony to napewno dla niego korzystny ruch. Mam nadzieję, że skończy ten sezon wznosząc trzy puchary, a kiedyś wróci jako trener. Powodzenia Generale!
0
Zawsze mam takie wrażenie jak na nich patrzę. Miło ze strony Rakitić'a, że się "opiekuje" młodszym ;p
1
Rakitić i Halilović już na zgrupowaniu:
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10943641_434440150047753_2050726437959776617_n.jpg?oh=1e143f303045929e3e7cbaf3920f74f1&oe=55BC483D
1
Suarez to killer. Były błędy, ale jestem bardzo zadowolony z naszej "9".
3
Mascherano noga bolała, dostał żółtą i bieg do sędziego z pretensjami. Jak ja nie lubię czegoś takiego.
0
Neymar holender, wiatraki z nich robi.
1
Pique 9 na plecach od dziś
0
Pique dokładny jak chirurg.
0
Do boju wielka Barcelono!
0
Same konflikty! Jak się nie kopią to zapasy, szkoda gadać.
7
Chwila, jak to by?o? Drugi sezon Mourinho zawsze najlepszy? 1/8... :D
0
Ahh, nie dobrze.
Mascherano najprawdopodobniej godnie zastąpi Busiego na DM-ie. Tylko kto godnie zastąpi Masche na ŚO?
0
Nie ogladam atm - vcf, ale widze 12 zoltych i czerwo. Co tam sie dzieje?
0
Suarez MOTM!
1
Rakieta za Andresa na drugą połowe!
0
Kolor zielony: Kreowanie sytuacji podbramkowych.
Kolor czerwony: Wykańczanie tychże sytuacji.
:)
0
Rakitić - Masche - Xavi. Tak powinna pomoc wyglądać teraz.
1
Suarez świetny mecz! Brawo.
5
2 mecze -> 1 punkt. Brawo Real!