TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Rybus kontuzja? Czy już stracił miejsce w OL?
9
Poziom piłki w Europie się wyrównał. Nie ma już mocnych drużyn
0
I jak? Bede to zaczynal za miesiac na PW
1
Widzew nie płakał po Papieżu. Widzew jeździ na wakacje do Zgierza. ŁKS nosi skarpetki do sandałów. ŁKS jest niejadkiem. Widzew nie czyta książek.
Dużo dobrych było
0
Ale przecież West Ham już nie gra na Boleyn Ground. Ciekawe czy będą mieli stary stadion w FIFIE17
0
Gdzie są zmiany?????????
0
Dzięki, nie wiedziałem
0
https://media.laczynaspilka.pl/images/pzphp/N2M7MDMsMzIwLDEzODg_/c923c903560d7ba8a831b5a1608f78cf.png
Skład na dziŝ. Brak Pazdinho dla mnie zaskoczenie.
21
Portugalia to ma zróżnicowanych piłkarzy. W drugiej połowie meczu towarzyskiego weszli: A. Silva, A. Silva, B. Silva, a następnie wszedł niespodziewanie R. Silva.
2
Hummels do Bayernu
34
Jak by przyszedł Fabregas I Ulloa to razem z Ozilem I Ramseyem stworzyliby kwartet FOUR. I tu już by nie było mowy o przypadku
0
A Legia sprowadziła w jego miejsce Pazdana nr. 2' podobny jest ziomek
0
Lewczuk w Bordeux
0
O tak, dzięki :)
0
Pamięta ktoś może tytuł filmu gdzie na wojnie bodaj w Afganistanie żołnierz znajduje zdjęcie kobiety, przeżywa I postanawia ją odnaleźć? Byłbym wdzięczny za podpowiedz :)
0
Legia!
0
Hehe, to trafiłem z pytaniem :>
3
Ogląda ktoś Granadę? jak gra Samper?
0
Hehe, no tak właśnie mnie olśniło :D
0
No tak, ale teraz nie gra i w rezerwach i w pierwszej 11, więc o co chodzi?
0
A Kapustka znowu trybuny :(
po strzeleniu gola w U23, ostatnio nie zagrał w kolejnym meczu, myślałem, że Ranieri go szykuje na debiut... niewiem o co chodzi
4
Same here. W ogóle mało stron mi potrzeba, tu są wszystkie informacje z kraju I ze świata
0
Dani Alves w wyjściowym skladzie Juve z Espanyolem
0
Pazdinho prokuruje karnego :o
Edit: Malarz broni I dalej 0-0
0
Bo tak patrze na Twitter Napoli I nie było ich w podstawie I wedllug Twittera dopiero 2 minuty temu weszli na bojo
0
Ale ich chyba nie ma na boisku nawet?
1
Kapustki znowu nie ma w podstawowej jedenastce :/ ale jest chociaż na ławce, Wasyl trybuny
0
To jest ten klon Mourinho tak?
10
Ciekawe kryteria xd
0
Jest Linetty w 1szym?