TheMirrorBlack
Dołączył/a: listopad 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzy mi sie takie ustawienie z Albą i Roberto na wahadłach, więcej osób do bronienia i więcej osób do ataku. Tylko jak to mówi Szpaku w fifie, trawa przy liniach bocznych będzie nadmiernie eksploatowana :D
0
Niestety, najlepszego. Gigi < 3
0
Komentarz usunięty
3
Nas też ograli. Depor>Malaga>Barça xD
0
Hmm, Bartra jednak był operowamy. Szybkiego powrotu do zdrowia, Marc!
1
Brawo Legia
0
Chyba żart, średnia wzrostu w obronie 120cm...
0
O Aleña, pokisi się na ławce 90 minut :D zamiast pograć z drużyną B
1
Przełęcz Diatłowa straszniejsza według mnie.
2
Myślę, że Roma. Sam mówił, że chciałby we Włoszech mieszkać
6
Monchi oficjalnie opuszcza Sevillę. To będzie najmocniejszy transfer roku.
Via Ćwiąkała
2
Pojutrze na Bródnowskim Cmentarzu pogrzeb Pana Pawła. Pójdę zaśpiewać razem z kibicami ostatni Sen o Warszawie.
Cały czas nie mogę dojść do siebie, wychowałem się na jego tekstach, trochę jakbym stracił przyjaciela, który nie wiedział kim jestem :(
1
W 5 ligach grało tylko 2 piłkarzy i żaden z nich nie pasuje. Ta zagadka nie ma odpowiedzi :)
0
Messi nie zagra dziś z Boliwią.
Via Daniel Kowalewski
0
O 3:15 miałem taksówke do pracy, budzik na 2. Zegarek przeskoczył z 1:59 na 3:00 zadzwonił i miałem 15 minut na ogarnięcie i wyjście. Najlepiej (y)
3
Dla mnie najbarwniejsza postać smutnego Polskiego dziennikarstwa sportowego. Człowiek barwny, radosny, niekonwencjonalny. Wieczny szacunek Panie Pawle!
1
Skąd wiesz?
1
Twitter od pięciu minut krzyczy, że Paweł Zarzeczny zmarł dziś nad ranem. Ktoś coś może wie? Jeśli tak to szkoda wielka :(
0
Tak!!!!!!!!!! JUVE - BARCA co to będzie za mecz :D
0
Ale zespoly zostaly, beda hity
0
Serio?
4
#neydependencía
7
Tryplet trypletôw!
0
Wybieram sie na przelomie sierpnia i września na Camino de Santiago. Jeśli ktoś był i ma ciekawe wskazówki, albo wybiera się w podobnym terminie to zapraszam do wiadomości prywatnej :)
2
Ma ktos powtorke koncowki meczu, bez cięć?
1
Strzelili kibice z całego świata - piękne słowa. Tots units fem força!
11
Szkoda, że Cruyff tego nie widział. Ja dziŝ zakochałem się na nowo.
0
O kurwa gramy dalej...
0
Ma ktos moze jakas dobra transmisje na mlodziezowke nasza z Porto? :)
0
W lidze belgijskiej chyba nikt nie chce być na czele na koniec rundy, cały top przegrywa.