0

Marzy mi sie takie ustawienie z Albą i Roberto na wahadłach, więcej osób do bronienia i więcej osób do ataku. Tylko jak to mówi Szpaku w fifie, trawa przy liniach bocznych będzie nadmiernie eksploatowana :D

0

Niestety, najlepszego. Gigi < 3

0

Komentarz usunięty

3

Nas też ograli. Depor>Malaga>Barça xD

0

Hmm, Bartra jednak był operowamy. Szybkiego powrotu do zdrowia, Marc!

1

Brawo Legia

0

Chyba żart, średnia wzrostu w obronie 120cm...

0

O Aleña, pokisi się na ławce 90 minut :D zamiast pograć z drużyną B

1

Przełęcz Diatłowa straszniejsza według mnie.

2

Myślę, że Roma. Sam mówił, że chciałby we Włoszech mieszkać

6

Monchi oficjalnie opuszcza Sevillę. To będzie najmocniejszy transfer roku.
Via Ćwiąkała

2

Pojutrze na Bródnowskim Cmentarzu pogrzeb Pana Pawła. Pójdę zaśpiewać razem z kibicami ostatni Sen o Warszawie.

Cały czas nie mogę dojść do siebie, wychowałem się na jego tekstach, trochę jakbym stracił przyjaciela, który nie wiedział kim jestem :(

1

W 5 ligach grało tylko 2 piłkarzy i żaden z nich nie pasuje. Ta zagadka nie ma odpowiedzi :)

0

Messi nie zagra dziś z Boliwią.

Via Daniel Kowalewski

0

O 3:15 miałem taksówke do pracy, budzik na 2. Zegarek przeskoczył z 1:59 na 3:00 zadzwonił i miałem 15 minut na ogarnięcie i wyjście. Najlepiej (y)

3

Dla mnie najbarwniejsza postać smutnego Polskiego dziennikarstwa sportowego. Człowiek barwny, radosny, niekonwencjonalny. Wieczny szacunek Panie Pawle!

1

Skąd wiesz?

1

Twitter od pięciu minut krzyczy, że Paweł Zarzeczny zmarł dziś nad ranem. Ktoś coś może wie? Jeśli tak to szkoda wielka :(

0

Tak!!!!!!!!!! JUVE - BARCA co to będzie za mecz :D

0

Ale zespoly zostaly, beda hity

0

Serio?

4

#neydependencía

7

Tryplet trypletôw!

0

Wybieram sie na przelomie sierpnia i września na Camino de Santiago. Jeśli ktoś był i ma ciekawe wskazówki, albo wybiera się w podobnym terminie to zapraszam do wiadomości prywatnej :)

2

Ma ktos powtorke koncowki meczu, bez cięć?

1

Strzelili kibice z całego świata - piękne słowa. Tots units fem força!

11

Szkoda, że Cruyff tego nie widział. Ja dziŝ zakochałem się na nowo.

0

O kurwa gramy dalej...

0

Ma ktos moze jakas dobra transmisje na mlodziezowke nasza z Porto? :)

0

W lidze belgijskiej chyba nikt nie chce być na czele na koniec rundy, cały top przegrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?