4

Miał nosa do Szymańskiego. Młody biegał jak szalony i brameczką się odwdzięczył. Brawo Legia!

0

Ja mysle ze Valverde zostanie (choc nie chce). Niezly kurs na niego

3

Dla zainteresowanych: Ed Sheeran właśnie udostępnił całą nową płytę na Youtube. Znalazła siię tam piosenka o Barcelonie między innymi.

15

Zbytnio na hiszpańskiej też się nieznasz :p

25

Milik w wyjściowym składzie na Juve!!!

0

Vamos Valencia!!!

0

To samo mam :p

0

Bereszyński w pierwszym, Linetty ława w meczu Sampdorii, nie zapominajmy o nich! :D

0

Obejrzałem dopiero teraz powtórke Leciester z Milwall i muszę przyznać, że Kapustka zagrał najlepiej w Leicester. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=mu8-F_yfUs8
Dla zainteresowanych skrót z zagraniami Kapustki. Dwa mega passy na wolne pole, sombrero nad przeciwnikiem. Naprawdę się zdziwie jak w następnej kolejce Prem Ranieri znowu go pominie.

4

Ja już w drodze na stadion, no na flaszke przedmeczową tak ściślej mówiąc :D

4

Nie chcę być okrutny, ale niestety to PSG zamelduje się w ćwierćfinale.

0

Mam dokładnie takie samo zdanie. Zagrał słabo, ale to w głównej mierze brak zgrania i minut.

3

Poczytałem trochę angielskie forum kibiców Leicester City i ocenili debiut Kapustki bardzo pozytywnie, ogółem trochę błędów, ale mogły się przydarzyć jak nie gra przez pół roku no i "needs more play time". Według mnie zagrał słabo. Co myślicie??

0

Zaliczył?

6

34

Xavi raczej groundkeeper :D

10

"A! A! A! A! Majstersztyk!" Szpakowski

0

Najlepsze losowanie z możliwych :) takie jak chciałem. W dwumeczu będzie mniej niż w ewntualnym finale z Atleti. Rewanż u was więc jesteśmy faworytem. To będzie piękny dwumecz

0

Mam nadzieję na Atletico w półfinale, z rewanżem na Camp Nou :)

0

2:1

0

Ja od 10 do 19 i o 19 kolos sie troche wydluzyl i trwał do 20:45 ... politechnika warszawska (y)

0

Właśnie wyszedłem z poprawy kolosa z matmy i nie chcę się chwalić, ale typowałem identyczny skład jak ten Enrique, rzadko mi się to zdarza. Mówcie mi "wuefista".

23

Ciekawe jak długi ban by był, jakby ktoś wstawił teraz to zdjęcie na notatnik
http://www.blaugranas.com/media/galeria/25/7/7/5/6/n_f_c_barcelona_pique-3226577.jpg

0

Poproszę Atletico w półfinale!

3

Halilović i Calleri ponoć w Las Palmas. Na papierze fajna paka się robi. Jak odpalą oczywiście

0

Dopiero teraz przez to zainteresowanie Legii ogarnąłem, że Affelay jest starszy od Messiego. Nasz wieczny talent. Przejdzie do Legii? Mi się wydaje, że nie ma szans

9

Cały Messi jest jak z filmu. "Jestem Bogiem", "Jestem Legendą"... Jest kilka pasujących tytułóww

16

Lucho: Denis udowodnił mi, że się myliłem sadzając go wciąż na ławce. Za tydzień trybuny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?