0

@pikass14 jeśli w to wierzysz to fajnie

2

Jak można było oddać Inigo Martineza zamiast Araujo. Przecież to Barceloński Vinicius, nigdy nie wiesz kiedy mu coś odp***doli.

0

Co takiego ma w sobie Ferran Torres? Mam wrażenie, że nawet gdy strzeli jakiegoś gola to przypadkowo.

1

Ciekawe co myśli sobie Carles Puyol, gdy widzi tego głupka z opaską kapitana.

2

Przecież ta noga to piłkarza Chelsea była XDDDD

0

Dziwne, że nie ma powtórek

2

Ferran jest taki fatalny.

0

Ale komentator stronniczy. Jak Ferran był sam na sam to nawet głosu nie podniósł, a teraz wydarł się gdy Neto zmarnował sytuacje.

0

@Katalończyk 99 XDDDDDDD

1

Galatasaray żeby was szlak trafił

1

@Tridente2015 Myślę, że w tej sytuacji najlepszy będzie dla niego najpierw powrót do zdrowia. Nie mówię, że jedna czy druga strona ma rację bo Barça go zajechała trochę, ale to nie znaczy że reprezentacja też ma go zajechać. Gość jest kontuzjowany i lepiej późno go wyleczyć niż wcale.

0

@Arkon czy uznajemy, że ciężej jest zostać legendą Napoli niż legendą Barçy?

0

@Karol145 ale mnie pocisnąłeś Karol.

1

@Arkon nie rozumiem tego podejścia. Barça bez Messiego nie zdobyła by 3 Lig Mistrzów, wielu Mistrzostw Hiszpanii. Co z tego, że ktoś grał całe życie w jednym klubie jak był półkę niżej na poziomie sportowym od Leo? Chodzi mi o to, że gdyby nie Barça to Messi by nie istniał, a gdyby nie Messi to nie nie byłoby tych wspaniałych czasów dla Barçy. Fakt, że Barça opłaciła jego leczenie to też piękny element tej historii, umowa na serwetce… jest to piękna historia, dla mnie najpiękniejsza. Gdy w średniaku jakim jest Roma, czy Napoli gra wielki piłkarz jak Totti czy Maradona to logiczne, że może im dać bardzo dużo i super, nie kwestionuje tego. Ale kwestionowanie zasług Messiego w wielkiej Barcelonie, gdzie sama presja zjada wielkie talenty to głupota.

PSG to nie Real, nie rozumiem dlaczego robicie z marnego(do niedawna) klubiku naszych wrogów. Bo Neymar się sprzedał? Bo nie oddali Thiago Silvy czy Verrattiego? Co z tego, że poszedł tam sobie grać.

3

@Arkon Oczywiście, że piękne. Jednak to nie ten kaliber zawodnika, nie ta skala… Barcelona opłaciła leczenie dzieciaka, na które nie było stać rodziców. Zapewniła mu warunki do rozwoju. Tottiego kochają w Rzymie, Scholesa w Manchesterze. Leo kochają na całym świecie. Nie ma bardziej legendarnego zawodnika.

4

Boże to zdjęcie Messiego na Camp Nou mnie rozbiło. Jego relacja z Barçą to wyjątkowa, śmiem twierdzić że najpiękniejsza historia w dziejach tego sportu. Klub dał mu wszystko, a on dał wszystko klubowi. Tyle wspomnień, wielkich momentów. Nie prędko futbol zobaczy takiego mistrza… z klasą, pokorą, legendarnymi umiejętnościami i tym temperamentem, który dał mu Puchar Świata.

1

@Comentateiro
A mi wydaje się, że paradoksalnie potrzebny nam taki piłkarz co wychodzi poza ten styl, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Faktycznie czasem może irytować, ale bardzo podoba mi się jego pazerność i nie zdziwię się jak w kluczowych momentach sezonu odpali i będzie strzelał ważne bramki. Już widzę El Clasico na wagę mistrzostwa i jego 2 gole w tym jeden z 25 metrów w okienko. :)

8

No cóż… Po zejściu Rashforda i Fermina ciąg na bramkę umarł.

0

Jak myślicie czy jesteśmy blisko wojny?
Co robicie jeśli ona będzie?

1

Co do słów Henry’ego o wysokiej linii obrony:
Prawda jest taka, że ta taktyka jest ultra ofensywna i ona działa tylko wtedy gdy pomocnicy i napastnicy są w formie i ciągle atakują. Wojtek Szczęsny w foottrucku bardzo dobrze ujął styl Barcelony. Powiedział coś w stylu „nieważne ile bramek stracimy i tak strzelimy więcej”. A że z PSG kreacja jak i skuteczność w drugiej połowie nie istniały (i tutaj brawa dla Lucho) to tak się to skończyło.

0

@ali3gator Pierwsze 30 minut to nie cała połowa. PSG nas zmiażdżyło w środku pola. W drugiej połowie nie istnieliśmy w ataku pozycyjnym i w pewnym momencie remis wydawał się korzystnym wynikiem. Jakimś cudem stworzyła się okazja Olmo, która powinna być wykorzystana. Lucho dał nam lekcje, z której trzeba odrobić zadanie domowe.

2

Flick za późno zrobił dzisiaj zmiany. Dodatkowo moim zdaniem to Ferran powinien zejść zamiast Rashforda.

0

@MYTO Fatalnie. Błędy techniczne, kilka niecelnych podań. Przez całą drugą połowę pokazał się tylko raz, dając się sfaulować przed polem karnym. Chociaż też trudno wymagać aby ofensywny zawodnik robił różnicę kiedy zostaliśmy zmiażdżeni w środku pola.

0

@kuz Moim zdaniem szczęście nam bardzo sprzyjało bo tu mogło się zakończyć goleadą. Zmasakrowali nas w środku pola.

1

@FCB24 Ja byłbym za karą śmierci, ale nie w formie którą znamy. Szczególnie okrutni mordercy, gwałciciele itp. powinni według mnie trafiać do więzienia na dożywocie, ale z odebraniem wszelkich praw człowieka. Zero jedzenia, zero prysznica, niech gnije i umiera powoli.

0

Uważam, że ściągnięcie Flicka ze sztabem który odpowiada za zdrowie Pedriego będziemy kiedyś wspominać jako jeden z najważniejszych momentów w historii Barçy. Dużo większe nadzieje pokładam w nim niż Yamalu. Była era Ronaldinho, Messiego a teraz będzie era PEDRIEGO.

0

Brawo Eric. W końcu coś.

0

Ale dużo niedokładności. Lamine kopie od niechcenia.

8

@norbi77 Lepiej bym tego nie ujął. Święcicki to obecnie najlepszy komentator w Polsce

0

Nogi innych piłkarzy, a strzał jeszcze innego. Trochę głupie jest dodawanie jeszcze kategorii strzału, jak piłkarz ma już dwie nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?