0

@Roobo Nie rozumiem fenomenu mango. Wszyscy je lubią oprócz mnie xD

0

@joloskyy. Tak.

1

Trzeba przyznać, że Newcastle zagrali świetny mecz. Sprawili, że nasi czuli się bardzo niekomfortowo, a przy tym grali fair. To się szanuje i możemy dziękować temu obrońcy co sfaulował Olmo.

0

@Chimera dlaczego przeciwnika nie może być szkoda? Zagrali świetny mecz, grali fair i sprawili, że naszym grało się bardzo niekomfortowo. Cieszę się z remisu bo mogło się skończyć gorzej.

0

Szkoda Newcastle. Zagrali świetny mecz, a my mieliśmy nieziemskiego farta.

1

Lewy, Ferran i Araujo to plamy na honorze tego klubu

0

Oooo rekinnnnnn

2

Hahaha fermin brawooooo

0

Lewy to jakiś żart. Grunt że ma napisane na masce RL9 gwiazdeczka

0

Ten mecz to koncert niedokładności.

0

@matador śmiem twierdzić, że Neymar samym talentem i ogólną boiskową egzystencją przykrywa czapką wszystkich piłkarzy i jest bardzo blisko Messiego i CR7. Ney miał przygniatający rywala wpływ na grę w ofensywie i tylko Bóg wie co by było gdyby prowadził tryb życia Messiego czy Cristiano.

1

@EzioAuditoreDF myślałem bardziej o Haalandzie, ale w sumie każdy lepszy od Tiburona

1

Oj przydałby się w tym zespole jakiś lis pola karnego

1

@Pedri16Future
Pedri to po prostu geniusz albo jakiś cyborg. Mam nadzieje, że zdobędzie kiedyś Złotą Piłkę bo to co on gra to jest po prostu poziom wyżej od wszystkich innych. Pamiętam hype na pomocników „goryli” w piłce i ludzi twierdzących, że czas hiszpańskich wirtuozów minął. Pedri zjada wszystkich stopniem wyrafinowania piłkarskiego, drybluje i podaje jak Iniesta, kontroluje środek pola jak Xavi i odbiera piłki jak Kante w prime.

0

Jedynym wytłumaczeniem jest korupcja. Joan Garcia powinien po tym meczu zostać prześwietlony razem z sędziami.

0

Nie oglądałem meczu ale jeśli chodzi o tego spalonego to wystarczy jedna powtórka i widać że prawidłowy. Nie bądźmy tumanami… piłka odbija się od Lewego, a Cubarsi jest na spalonym bo oboje są ustawieni za ostatnim obrońcą więc linie wyznacza piłka, za którą się znalazł Cubarsi. Linia na powtórce ma pokazać po prostu, że oboje są za ostatnim obrońcą.

2

@MesQueUnClub_87 Real się totalnie zbłaźnił. Gwiazdeczki nie chcą normalnego trenera, tylko pachołka.
A co do Xabiego to moim zdaniem on jeszcze narobi szumu w wielkiej piłce.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 No szczególnie jak dał ciasteczko na głowę Kounde.

2

Ci komentatorzy nie mają jaj. Dopiero jak zaczął to Var analizować powiedzieli że to oczywiste czerwo bo wiedzieli już że sedzia zmieni decyzje . Wcześniej bawią się w jakieś określenia typu „pomarańczowa”

0

@barcowy1899 mam nadzieje, że moje obawy okażą się błędne, ale z drugiej strony nie każdy musi być Messim i to jego życie niech robi co chce. Ma dopiero 18 lat zobaczymy co będzie dalej

0

Arbeloa „Cono-cido” XDD

0

Dlaczego mnie nie ma w nominacjach? Skandal

0

Siema, jeśli kolekcjonujecie karty piłkarskie i lubicie breaki to zapraszam na moją stronę na fb: TikiTaka Break.
Zostało 5 spotów na puszkę Barcelony Topps. :)

2

Faul na Viniciusie to dla mnie w 100% kopia sytuacji z Gerardem Martinem w półfinale z Interem. Dostajesz lekkiego kopniaka, który nie spowodowałby upadku ale wykorzystujesz sytuację upadasz. Tylko wtedy cały świat bił brawo Marciniakowi, a teraz cały świat płacze, bo Real został skrzywdzony. Przecież to oczywisty karny, tylko że wtedy był to półfinał ligi mistrzów a teraz mecz z ogórkami, który i tak wygrali.

0

@nokia666 Dlaczego brudasy? Gdyby taki zaproponował tobie kilka milionów to byś zlizał brud z jego podeszwy. Po drugie jakiego naszego klubu? Oczywiście to tylko plotka ale ten gość może kupić „nasz” klub i wtedy będzie jego a nie nasz.

1

Lewy out, Rashford in.
Prosze tylko nie ten sabotażysta Ferran, nie dajmy się nabrać na te gole z Betisem.

4

@July_6_BcN jeden sezon i do wyrzucenia

0

@Karol145 Ogólnie ostatnim Hiszpańskim napastnikiem, który coś znaczył w piłce był Morata, który nie dorósł do pięt Torresa, Villi czy Raula.

3

Ciekawe co myśli sobie Carles Puyol, gdy widzi tego głupka z opaską kapitana

1

@greedo Araujo sam stał się takim Barcelońskim Viniciusem, trzeba się bać żeby czegoś nie odpie**olił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?