0

@pollack dokładnie tak, dziś tym czymś nadzwyczajnym był kunszt Declana Rice ale pamiętam też regularny łomot spuszczany Realowi przez Barçę. Wtedy też mieliśmy coś nadzwyczajnego, pewnego niskiego Pana z numerem 10 na plecach, który takie nadzwyczajne rzeczy robił baaardzo często. :)

0

@Krzysiek872 Co takiego Romowie wyrządzili biednemu Krzyśkowi, który nawet nie potrafi po polsku zdania poprawnie napisać. Mnie też wielu Polaków zdenerwowało ale nie jestem obrażony na wszystkich.

1

@NeroTFP1 jeszcze rozumiem jakby żart dotyczył jego matki, ale żeby za teściową se tak rysować beret?

1

Raphinha mój królu, masz jaja i serce. Zasługujesz na tą koszulkę jakt nikt inny!

2

Raphinha mój królu, masz jaja i serce. Zasługujesz na tą koszulkę jakt nikt inny!

0

@KamQiX już lepiej Victorowi. Z Ferranem może być tylko gorzej.

0

Jak ja nienawidzę Atletico…
Teraz będą się murować jeszcze bardziej.

2

Brawo Robert! Bramka do szatni, tylko nie dla nas.

3

Każdy moment radości Viniciusa boli mnie jak cholera. Nigdy jeszcze nie obrzydzał mnie tak żaden piłkarz, nawet Pepe za czasów Mourinho, który chociaż się nie krył z tym że jest debilem w przeciwieństwie do tego męczennika.

1

@blakkudium Nienawidzę go

3

Dlatego właśnie nienawidzę oglądać Atletico… Jak można na tak pięknym stadionie z taką atmosferą być takimi pi*dami. Nie dość że oczy się męczą od takiej defensywnej gry to jeszcze jak już są w kluczowych momentach to zawsze się osrają. Kibicuje im tylko jak grają przeciwko Realowi i zawsze potem żałuję zmarnowanego czasu i nerwów. Tępić taki futbol jak oni grają.
Najgorsze jest to że Real w tym meczu był po prostu fatalny, a i tak awansowali.

0

Proszę Vini zagotuj się

1

Ale ten Sorloth jest waleczny… Chłop ma ze dwa metry, wszedł z ławki a przegrywa pojedynki z Modriciem i Camavingą

1

Strasznie go nie lubiłem, teraz nie potrafię sobie tego wybaczyć. Nazywałem go Ronaldinho z Aliexpress. Teraz staję się powoli moim ulubionym zawodnikiem. Niesamowicie mi imponuje jego determinacja i serce do gry. Dziękuje Raphinia jesteś wielki.

0

Ja pragnę znów dzisiejszego wieczoru powiedzieć, że piękny Jules Kounde jest zaj*bisty. Zapraszam do dyskusji.

0

Dobry wieczór państwu. Chciałbym tylko powiedzieć, że Jules Kounde jest za*ebisty. Miłego wieczoru.

0

@MOLESTA Jeśli to prawda to wow. Ale to fakt, że świetnie wyglądają.

0

@Bartula Nawet jeśli nie, to dobry zespół powinien potrafić przecierpieć taką połowę.

0

Coś przepięknego. Flick stworzył drużynę, która potrafi cierpieć w trudnych momentach. Nie wiem co takiego im kazał robić na treningach ale ci goście wyglądali kondycyjnie jakby mogli jeszcze raz zagrać ten mecz od początku. Dodatkowo wielkie momenty naszych zawodników jak asysta Casadó, kliniczne dośrodkowanie Balde, po którym Robert oddał podręcznikowy strzał głową, genialna długa piłka od Inigo Martineza do Raphinhi. Wracając jeszcze do Roberta, ale Crack! Ale bestia! Ależ on się fenomenalnie ustawia, pokazuje siłę fizyczną. Szkoda, że brak Hat-tricka ale warto wspomnieć, że przy golu Yamala wygrał w powietrzu walkę fizyczną i zdołał zgrać piłkę głową. Wielki gracz.

0

@norbi77 on sygnalizował, że pokonał Inakiego Penie lobem.

53

Wiecie co najbardziej mnie cieszy? Przepraszam, że się wyrażę ale ta drużyna ma po prostu jaja. Bo to wcale nie tak, że Bayern był słaby. Na początku miał świetny okres i mimo szybko straconej bramki Bayern dominował ale nasi chłopcy i trener pokazali właśnie te wspomniane jaja. Dawno się tak nie czułem i bardzo ciężko było oglądać osranych piłkarzy.. Odwaga w grze wszystkich zawodników, fajerwerki ze strony Yamala, genialny środek pola, skuteczny Lewy i nie wspomnę już o Raphinhi. Dziękuje Flick.

3

Dlaczego Fati zawsze zwalnia grę? Co kontuzja robi z zawodnika…

1

Dawno się tak nie czuliśmy. W imieniu La Rambli. Flick Dziękuję.

7

Brak mi słów. Jak dawno nie czułem czegoś takiego. Kocham ten klub.

4

Fermin powinien naciskać dalej Kimmicha. Może z tego być czerwona kartka.

1

Pomyśleć, że myślałem o nim jako o Ronaldinho z Aliexpress. Teraz bardzo żałuję. Fenomenalny piłkarz ale to co mi najbardziej u niego imponuje to serce do gry i to, że nigdy się nie poddał.

1

Raphinia znów przepraszam za wszystkie złe słowa na twój temat! Wielki piłkarz! Casadó chirurgiczne podanie.

2

No oczywiście musieli dać tych komentatorów :(

0

Brawo Raphinha! Zasłużył jak nikt inny!

0

Vamos Barça! .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?