1

Wincyj stoperów, wincyj! Szkoda… Zamiast pokazać jaja i dać Realowi popalić.

0

Koncertowo to zepsuli

5

Jak mało wiary w siebie i drużyne trzeba mieć żeby przy wyniku 2-0 wprowadzać stopera za skrzydłowego. Sahin sam sobie winny. Szkoda bo mogli ich pyknąć.

0

Jak mało wiary w siebie i drużyne trzeba mieć żeby przy wyniku 2-0 wprowadzać stopera za skrzydłowego. Sahin sam sobie winny.

0

Ciekawe czemu Carlo nie wystawił Mekambe… Może go trzyma na końcówkę.

0

O matko akcja jak z fify xD

0

Brawo Borussia!

0

Nie mogę słuchać tych komentatorów. Mam wrażenie, że gościa ciśnie do toalety.

0

@sen Nie wiem, z jednej strony nie trawię gościa, a z drugiej to on ma najlepszy rok ze wszystkich piłkarzy i chyba mu się należy.

0

@czudi17 wiem, że jeszcze wczesna godzina może dopiero się obudziłeś ale przeczytaj jeszcze raz jak już dojdziesz do siebie.

0

@Suarez9 Dużo walki od pierwszej minuty. Narazie ciekawie to wygląda.

0

Komentator Święcicki powinien dostać finał Euro. Lubię Borka i Szpakowskiego, ale ten pan wnosi bardzo dużo nowoczesnego powiewu świeżości do meczów. Chciałbym posłuchać jak komentuje reprezentację Polski.

5

Spalony, w sensie kebab.

0

@sevs Pan Jacek w swoim Prime czyli MŚ2014 to był miód dla moich uszu

1

@AxelF w punkt.

0

@Emhyr Bezapelacyjnie Ronaldinho i Messi. Myśląc o trzecim zawodniku pochyliłbym się nad Maradoną, Iniestą, Ronaldo Nazario choć trudno wybrać jednego z nich to jak ktoś wyżej wspomniał Maradona w swoich czasach wyglądał jak zawodnik z przyszłości.
Jedno jest pewne, Barça jest klubem z największą historią jeśli chodzi o dryblerów.

4

@AlexDark00 Ale Torres co zamydlił oczy kibicom jednym hattrickiem z ogórkami to jego. Nie do wiary, że ktoś jeszcze w niego wierzy. XD

5

@Kamiloza91 Szczerze wolałbym już Roque(który wciąż jest kotem w worku), niż kolejny sezon z Lewym. On tu poprostu nie pasuje... Sprowadzony został za nazwisko aby wywołać efekt "WOW" wśród kibiców, a tak naprawdę w Barcelonie potrzeba napastnika o profilu Suareza.
A w meczu z PSG, gdzie wszyscy obwinialiśmy Araujo za przegraną, Lewy zmarnował setkę, która zabiłaby dwumecz.

5

Ale by se człowiek pooglądał Barçe. Taką z Xavim na boisku, a nie na ławce.

0

@krol211 skandal, jeśli to prawda.

1

Wolałbym trenera z zewnątrz, ale jeśli już Xavi ma zostać to myślę, że jest lepszym kandydatem niż Marquez. Fajnie, że Deco poruszył kwestie zmiany trenera od przygotowania fizycznego i asystenta trenera.
Mam nadzieje też, że Xavi popracuje też nad przygotowaniem psychicznym, żeby się nie gotował tak podczas meczów.

2

No poprostu dzban.

0

@messi33 Nie no Messi nie ma szans ale powinni nazwać tą nagrodę imieniem Leo Messiego.

0

@D10SLEO Mam podobne zdanie. Super grajek ale myślę, że są inne pozycje które powinniśmy upgrade'ować np. napastnik.

0

@HighestInTheRoom akurat na fcbarca.com wchodzę od 13-14 lat więc sorki ale nie trafiłeś. Wcześniej byłem tu pod innym nickiem ale nie mam dostępu do emaila aby odzyskać hasło...
Odpowiadając na pozostałe komentarze - nie, nie jestem kibicem Realu i bardzo smuci mnie to, że jak człowiek napisze prawdę to od razu musi być kibicem Realu. To pokazuje poziom jaki tu panuje. Moja frustracja osiągnęła limit i dlatego moje komentarze wyglądają tak jak wyglądają. Po prostu jestem na maksa rozczarowany tym co pokazuje mój klub. Ale śmieszkujmy dalej. Jaracie się tym nieuznanym golem bardziej niż kryminałem w naszej grze tak samo jak Xavi czy Laporta, a czasem po prostu trzeba uznać wyższość rywala.

4

@AmigoBlancos Zgadzam się. Zamiast zająć się poważnymi rzeczami w tym klubie jak to, że gramy do dupy Laporta kompromituje nas coraz bardziej. Mam wrażenie, że nawet jakbyśmy przegrali 5-0 to i tak byłaby to wina sędziego. Przecież Barça później prowadziła, a i tak w końcu się zesrali.

0

Laporta i Xavi nawet jakbyśmy 5-0 przegrali zwaliliby na sędziego.

0

@Kapitan hawk Kocham Xaviego ale w rewanżu z PSG zrozumiałem, że on ma jeszcze wieeele pracy przed sobą i powinien zacząć od przygotowania psychicznego. Osłabił zespół w ważnym momencie swoją czerwoną kartką. Brakuje mu klasy Guardioli.

1

@Orłoś z innego ujęcia widać, że najpierw zahacza lewą nogę Lucasa. Dla mnie karny.
Ale nawet jeśli nie. Co to zmienia jak ta drużyna nie ma jaj i pewnie i tak by się zesrała?

0

@Lucyfffer Mieć 3 takich gości w pomocy jak Xavi, Iniesta i Busi to jak wygrać w totka bo inteligencją i techniką nadrabiali braki fizyczne. Teraz już niema takich jak oni a napewno nie 3 takich w jednym klubie. Nie napisałem,że fizyczność jest najważniejsza, dlaczego kłamiesz? To ty powiedziałeś, ze fizyczność się nie liczy. Po prostu chodzi mi o to, że wirtuoza trzeba wspomóc wybieganymi zawodnikami. Dyskusję uważam za zakończoną. Dziękuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?