TikiTakaEnMiCorazon
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PSG oczywiście mi kupon zawali.
12
Chelsea vs Palace - gol anulowany po analizie VAR, sędzia tłumaczy decyzje przez głośniki stadionu, dodatkowo na spokojnie daję lekcje przepisów zawodnikowi, który przewinił. Wszystko cacy gramy dalej. Lubię to.
0
@GeneralXavi Araujo to taki typ, że odejdzie z tego klubu kiedy będzie najbardziej potrzebny. Już były z nim niepotrzebne sagi transferowe.
1
@ProMILs Do dzisiaj nie rozumiem sytuacji z Martinem. Ogólnie jestem z takich co raczej potrafią obiektywnie ocenić sytuacje nawet jeśli chodzi o Barçe ale tam po prostu powinien być gwizdek. Najbardziej mnie frustrowały argumenty, że kontakt nie spowodował upadku. Czy faul jest tylko wtedy gdy zawodnik upadnie? Ahh… przypomniałeś mi te kilka dni bezsilności.
1
@JohnKennedy
1. Śmierć Minato i Kushiny w anime Naruto.
2. Śmierć Ace'a w anime One Piece.
2
@Emial22 Wybrałbym Cristiano bez zastanowienia gdybyś zapytał o całokształt kariery na poziomie indywidualnym, ale moment Prime Ronaldo Fenomeno to było coś zjawiskowego, każdy obrońca się go bał. Chociaż ciężko powiedzieć kiedy CR7 miał swój Prime bo jedni powiedzą że były to lata 16-18, gdzie jego gole(czasem ze spalonych) to był jeden z decydujących czynników mających wpływ na sukcesy Madrytu, a z drugiej strony lata 08-12 gdzie tylko z United w 2008 osiągnął sukcesy drużynowe bo później Real był zamiatany przez Barçe do 2012 roku, ale zawsze się miało ten kibicowski strach i respekt przed nim, szczególnie gdy miał miejsce na uderzenie z dystansu. Rozpisałem się i nie wiem czy komukolwiek będzie się chciało to przeczytać ale takie mam spojrzenie po głębszym zastanowieniu się.
2
@JohnKennedy przeraża mnie fakt, że świat zmierza w kierunku tej głupiej normalności. Jakby zatrudnił klauna żeby zrobił z siebie debila to nikt by nic nie powiedział, a że zatrudnił karła, który swój wygląd i ciało wykorzystuje do zarabiania kasy(tak samo jak model, czy prostytutka) to jest skandal jakby trzymał ich w niewoli. A w kwestii jego prowadzenia się to Też jestem kibicem Barçy i chciałbym żeby grał przez długi czas na najwyższym poziomie, ale to jego życie i ma prawo robić co chce tak samo jak Neymar czy Ronaldinho. Nie każdy musi zostać Messim.
0
@Hshdhrhdh Vakero - Echale Agua
1
@Joe_Barbaro Pinto, Alves, Puyol, Pique, Adriano, Xavi, Iniesta, Thiago Alcantara, Messi, Suarez, Ronaldinho.
Na ławce pewnie byliby jeszcze David Villa, Alexis Sanchez, Cubarsi, Pedri, Lamine, Henry.
Raczej założyłbym się, że w każdej takiej jedenastce znajdzie się Puyol :)
0
@Patrykl145 aczkolwiek machanie łapami do sędziego ma opanowane do perfekcjo
1
@Antimadridista_WR Brawo. Każdy mecz ma prawo być na styku. Przecież to półfinał LM i Inter Mediolan, a nie mecz ligowy z ogórkiem. Ile razy Real wygrał mecz grając piach? Czy Barça tak nie może? Musimy rozjeżdżać wszystkich 5-0?
Czasem przepchnijmy mecze i też będzie dobrze ale jeśli 2 minuty przed końcem tak ważnego meczu sędzia cię okrada ze zwycięstwa no to ciężko się po tym podnieść.
0
@zibiku nie prawda, nie jesteśmy frajerami. Jesteśmy topową drużyną na świecie. Prawdą jest że fajnie byłoby gromić wszystkich bez wzgledu na sedziego, ale kur…. mecz ma prawo być na styku szczególnie w półfinale LM, czasem się gra lepiej, czasem gorzej ale niedopuszczalne są błędy sędziowskie przez które można taki mecz przegrać.
1
Najważniejszy mecz sezonu, w grze prestiż, wielkie pieniądze i honor. Przestańmy chronić tylko sędziów a pomyślmy też o drużynach pokrzywdzonych.
Dla mnie skandalem jest brak zasady, że trener może raz w meczu w takiej sytuacji jak gol Acerbiego poprosić o analizę VAR, podejście do monitora na życzenie i wytłumaczenie dlaczego sędzia interpretuję sytuację w ten sposób lub mieć szansę na zmianę decyzji. Nie jest to nic wielkiego, ale sędziowie mają zbyt wielkie ego i pewnie czuli by się urażeni.
Wiem co znaczy sytuacja 50/50 ale to jest raczej 80/20 na korzyść Barçy. Gdyby to cofnął nie byłoby takiego szumu jak teraz.
1
@Encore No to cały świat widział, że Marciniak źle uznał i przez niego Barça odpadła.
1
@Encore czy grałeś kiedyś w piłkę? Czy faul musi kończyć się upadkiem? Biegnę w stronę piłki, którą mam dużą szansę przechwycić a gość wkłada NOGĘ przede mnie żeby mnie zachaczyć. Nie wiem według Ciebie co miał Martin zrobić w dupe se te nogi wsadzić czy przestać walczyć o piłkę. Oczywisty faul analogiczny do niedawnego karnego na Vasquezie. Martin poczuł kontakt i był pewny że sędzia to odgwiżdże dlatego upadł. Szkoda.
2
Komentarz usunięty
0
Flick i zespół to potwory jeśli chodzi o mental.
Chociaż wolałbym gola mniej i zdrowego Kounde.
0
Ciekawe jaki jest rekord poleceń jednego komentarza.
5
@Kgorecki2500 Dla mnie parodia, a nie komentarz wczoraj. Cały mecz wchodzili sobie w słowo, mówili oboje naraz.
14
Kilka moich przemyśleń na temat meczu:
- Nikt nie zasługiwał na tę bramkę jak Kounde. Za serce do gry, za to że haruje na boisku przez 120 minut. Wielki piłkarz z wielkimi jajami.
- Cubarsi wspiął się na jakiś kosmiczny level zajebistości. Gdyby nie przeciął podania w pierwszej połowie Vini szedłby sam na sam, a po tej interwencji Pedri strzelił gola.
- Na temat Pedriego wszystko już zostało powiedziane. To jest mózg tego zespołu.
- Lamine dwie asysty. Okularki i Bailando. Świetny występ.
- Napastnik może być niewidoczny cały mecz, ale w końcu znajdzie się w okazji którą wykorzysta. Ferran strzelił bramkę w ultra ważnym momencie gdzie wydawało się że przegramy to spotkanie. Dodatkowo wywalczył dla nas rzut karny, ciekawe czy w RMTV o tym będzie filmik. El Tiburon.
- Możemy się cieszyć że mamy kogoś takiego jak Inigo Martinez. Zawsze wściekły, pozytywnie agresywny, urodzony przywódca.
- Genialne zmiany Flicka. Araujo, który wyczyścił wszystko co było do czyszczenia, Gavi też zagrał świetny mecz ale on samym swoim nastawieniem pozamiatał ten mecz, Fermin też szarpał, pracował, dał z siebie wszystko.
- Raphinha trochę słabiej niż nas przyzwyczaił, ale najgorszy był Gerard Martin. Każdy kontakt z piłką tego zawodnika to moje obawy, że ją straci.
Piękny, emocjonujący mecz, w którym zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej z powodu tej szopki przed meczem. Wygrała Piłka nożna, mimo 1-2 nie podyktowanych rzutów karnych(Cubarsi, Ferran), i braku Czerwonej kartki dla Tchouameniego.
Dziękuje Flick. Za drużynę z jajami.
5
Jajahahhaha słuchajcie tego idioty Dudka. Powiedział że sędzia świetny występ, wytrzymał presję hahahaha jakim gównem trzeba być po takim meczu gdzie Barça została okradziona co najmniej z jednego karnego…
14
Wygrała Piłka Nożna. Ale szkoda, że Rudiger nie wy*ebał sędziemu bo ten mecz powinien się skończyć szybciej gdyby gwizdnął karnego na Ferranie.
4
O matko, ciekawe jak to wytłumaczą. Skandal
3
Hahahaha dobra zgadzam się, nie było faulu ale gdzie był VAR jak Cubarsi był ciągnięty i Ferran chwile temu kopnięty.
1
https://x.com/davidssoler14/status/1916237687368962094
Jedynie ręka nie do odgwizdania.
Mam nadzieje że ich rozgromimy.
3
Brawo róbcie filmiki dalej
0
@Danqoo dla mnie ewidentny karny.
1
Jestem w szoku, że jeszcze oni mają pretensje do sędziego jak tam karny był dla nas przy tym rożnym Ceballos z całych sił ciągnął Cubarsiego za koszulkę a gdyby tego nie zrobił po prostu Cubarsi by zdążył do piłki.
0
@zodiak_10 najgłupszy komentarz jaki dzisiaj przeczytałem.
2
Paradoksalnie jest to akceptowalny wynik po pierwszej połowie, bo przy takiej grze mogliśmy przegrywać wyżej.