1

@okiemtypera_lucaxx95 Jakby nie patrzeć to Roberto jak miał dobrego trenera, był młodszy to był właśnie takim Vasquezem

0

@Lucyfffer twoje tezy potwierdza Bayern z 2013 roku. Możemy tak w kółko.
Wielkie znaczenie ma mentalność i fizyczność. Przy okazji zwrotność, którą wymieniłeś to element fizyczności.

0

Nawet jakby uznali tego gola to i tak byśmy przegrali. Objeliśmy prowadzenie potem i co?
Poprostu ta drużyna nie ma jaj.

1

@tristan87 i co by to dało???? Później objeliśmy prowadzenie ale jak zwykle pokazali, że ten zespół nie ma jaj.

1

@Lucyfffer Ciekawe co mówisz bo myślę, że 0:7 z Bayernem to był moment przełomowy, który zapoczątkował erę fizycznych wybieganych pomocników. Utwierdza mnie w przekonaniu Liga Mistrzów 2015, której byśmy nie zdobyli bez takiego piłkarza jak Ivan Rakitić.

3

Uważam, że DNA Barçy to coś fajnego, coś co zachwycało nas od czasów Cruyffa. Ale DNA Barcy to jedno, a przygotowanie mentalne i fizyczne to drugie. Poprostu w tych czasach nie można grać samymi chuderlakami w środku pola. Taka jest prawda nawet jeśli masz wirtuoza jak Pedri czy Modrić to trzeba mu dać gościa jak Bellingham czyli byka co umie i z przodu i z tyłu. Ludzie myślą, że to co widzimy to DNA Barçy, którego brakuje od kilku lat! Czy myślicie, że Lewy,Ferran, Raphinia(chociaż on haruje) mają DNA Barçy? Absolutnie nie. Uważam, że gdyby Barça miała napastników z DNA Barçy to inaczej wyglądałby ten sezon.
Tu potrzeba przede wszystkim bestii w ataku jak Suarez i od przyszłego sezonu super intensywny trening fizyczny i motoryczny dla wszystkich pomocników i obrońców. Dodatkowo mental. No nie można zawsze zwalać winy na sędziego. Trzeba mieć jaja na boisku i poza nim.

0

@Dari0G Brawo. Lepiej bym tego nie ujął.

1

@Pinek5 Może i nie, może nie wymienili 100000 podań ale mają jaja, mentalność zwycięzców i przygotowanie fizyczne o jakim Barça może pomarzyć. Gdyby nie tak wyczerpujący mecz z City rozjechaliby nas. Niestety taka prawda.

5

Poprostu Real jest w tym momencie lepszym klubem od nas. Od zarządu przez trenera i sztab aż po zawodników. Mają poprostu więcej jakości.

0

Cancelo normalka.

2

Mówiłeeeeem o setce !!!!!!! Ferrraaann odejdz z tego klubu

3

Brawo za decyzje Xavi. Ale rekin z Aliexpress jedyne co zrobi to zmarnuje setke.

1

@barcanawieki oj tak

0

Wiecie jaki jest problem? Xavi nie ma alternatywy dla Lewego. Jedyne jego opcje to kot w worku z Brazylii i gość, któremu się udało raz strzelić Hattricka przeciwko ogórkom i ubzdurał sobie, że jest rekinem... Żałosne, że po tylu latach oglądania wspaniałych ofensywnych piłkarzy w Barcelonie teraz trzeba oglądać jakieś podróby z Aliexpress.

2

Nie wiem czy był gol czy nie, ale brak technologii goal line w takiej lidze to poprostu żart.

Powtórzę to po raz setny, Lewy to nie profil Barcelony tu potrzeba napastnika, który rozjeżdża rywali jak walec(nie siłą fizyczną, a znakomitym wyszkoleniem technicznym), który minie dwóch zawodników i odda potężny strzał na bramkę jak Luis Suarez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?