0

@Zip no i gitara. Trzeba w trakcie meczu sie spotkac na jednego xd

0

@Barwindg no ja poki co 3 browary. Jeszcze mam 2 w zapasie i whiskacz na mecz xd

0

Kto ma sie ochote napic "przez" internet w trakcie meczu ? Xd bo na trzezwo tego nie da rady

0

@damian16161212 po porazce bedzie "wszyscy out, wszyscy in"

0

@WiernyKibic111 tez kibicowalem w barze gdzie byli tylko kibice Bayernu tylko ja rodzynek z koszulka z sezonu 14/15 z nazwiskiem Suareza....

1

@culesjasiules bo w 4231 gralismy do dupy ?

0

@AduŚ07 nie ma sprawy. Juz bede mial wszystko przygotowane hehe

0

@norbi77 obys mial racje, bo nie mam zamiaru pic ze smutku xd

0

@AduŚ07 lekko. Przynajmniej "samemu" sie nie bedzie pic xd

0

@AduŚ07 no i wlasnie o takie cos mi chodzilo. Moze sie bedzie pic ze szczescia, a moze trzeba bedzie smutki zapijac xd w kazdym badz razie na to i na to jest okazja :D

0

@pa_ttryk az tak slabej kadry nie mamy. My poprostu nie mamy glębi skladu i niektorzy pilkarze grajacy co mecz w podstawie nie maja takiego doswiadczenie. Jak wyjdzie dzisiej najmocniejszy sklad to zobacz lawke rezerwowych i sie wtedy mozna z glowe łapac. Gdybh Cou i Fati i Roberto byli zdrowi to ta ławka troszke inaczej by juz wygladala

0

@AduŚ07 a moze bysmy sie tak napili w trakcie meczu ? (Tez mam whisky) xd

3

@AxelF dziwne jest to ze zaden z pomocnikow nie potrafi wziasc ciezaru rozgrywania na swoje barki i w duzej mierze (po za kilkoma probami oczywiscie) kazda akcje rozgrywaja przez Messiego

0

@jeyx77x wszystko fajnie, pieknie napisane tylko jest jedno ale.. nikt nie zaznal takich upokorzen, nawet wysmiewany Milan, United czy Inter... niestety

1

@Japonk ale tu chodzi o LM w ostatnich 20 latach. A nie o ogolny rozrachunek

1

@jeyx77x no i co z tego ? Po co mu powolanie skoro i tak nie zagra. Teraz mamy mecze bodajze z Cadizem i Elche u siebie takze mysle ze sobie mlodzi jeszcze pograja

0

@kondrel19 tylko Lee nawet z tymi ciezarkami to byl szybki xd

0

@-Tomasso- i ty myslisz ze po takich wykewach zagramy na 0 z tylu ? Hehe dobre

3

@jarek771 mecz z Sevilla pokazal ze wirtuozow nie trzeba miec tylko wybieganych zawodnikow

4

@kondrel19 xd. Widze wyobraznia dziala zacnie haha

1

@Ansufati123 na necie to pewnie world strims albo sport365.sx ale moze byc spokojny o pokazy slajdow w takim meczu xd

2

@lukas10 o te wylewy to jestem tak spokojny jak o tegoroczne sniegi (niestety :( )

0

@dasouzar11 szkoda ze w nastepnej rundzie tak z Juve nie walczyli...

0

@FrankliN7 bo Martin blokowal Trincao, a sam Trincao nie udzwignal tej presji grajac u boku duńskiego Nazario

0

@Naturopata no ale zeby tam gral tylko to trzeba jeszcze i tak jakoegos bramkostrzelnego faceta kupic xd skoro wyzej napissles ze Atleti maja sobie Griezza wziasc spowrotrm

0

@Tomo_95 nie podobala sie xd. Poprostu sie odbili od sciany a nie ze nie podobala sie. Gdyby grali wtedy tak jak teraz to by ich nie odstrzelil

1

@VirtuoZ napisalbym 2-0, ale zaraz pomysle o Romie czy o Live i trzeba byloby te 2-0 zamienic na jakies 5 czy 6-0

0

@Naturopata Suareza po to zeby znowu w LM nam brakowalo jego goli na wyjazdach ?

0

@barcowy1899 a de Bruyne czasem nie odbil sie od Chelsea zeby pozniej wrocic do Niemiec po czym City go kupilo i zawodnik stal sie czolowym pilkarzem ?

0

@barcowy1899 tylko dlatego ze swojego nie wykorzystali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?