Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip no i gitara. Trzeba w trakcie meczu sie spotkac na jednego xd
0
@Barwindg no ja poki co 3 browary. Jeszcze mam 2 w zapasie i whiskacz na mecz xd
0
Kto ma sie ochote napic "przez" internet w trakcie meczu ? Xd bo na trzezwo tego nie da rady
0
@damian16161212 po porazce bedzie "wszyscy out, wszyscy in"
0
@WiernyKibic111 tez kibicowalem w barze gdzie byli tylko kibice Bayernu tylko ja rodzynek z koszulka z sezonu 14/15 z nazwiskiem Suareza....
1
@culesjasiules bo w 4231 gralismy do dupy ?
0
@AduŚ07 nie ma sprawy. Juz bede mial wszystko przygotowane hehe
0
@norbi77 obys mial racje, bo nie mam zamiaru pic ze smutku xd
0
@AduŚ07 lekko. Przynajmniej "samemu" sie nie bedzie pic xd
0
@AduŚ07 no i wlasnie o takie cos mi chodzilo. Moze sie bedzie pic ze szczescia, a moze trzeba bedzie smutki zapijac xd w kazdym badz razie na to i na to jest okazja :D
0
@pa_ttryk az tak slabej kadry nie mamy. My poprostu nie mamy glębi skladu i niektorzy pilkarze grajacy co mecz w podstawie nie maja takiego doswiadczenie. Jak wyjdzie dzisiej najmocniejszy sklad to zobacz lawke rezerwowych i sie wtedy mozna z glowe łapac. Gdybh Cou i Fati i Roberto byli zdrowi to ta ławka troszke inaczej by juz wygladala
0
@AduŚ07 a moze bysmy sie tak napili w trakcie meczu ? (Tez mam whisky) xd
3
@AxelF dziwne jest to ze zaden z pomocnikow nie potrafi wziasc ciezaru rozgrywania na swoje barki i w duzej mierze (po za kilkoma probami oczywiscie) kazda akcje rozgrywaja przez Messiego
0
@jeyx77x wszystko fajnie, pieknie napisane tylko jest jedno ale.. nikt nie zaznal takich upokorzen, nawet wysmiewany Milan, United czy Inter... niestety
1
@Japonk ale tu chodzi o LM w ostatnich 20 latach. A nie o ogolny rozrachunek
1
@jeyx77x no i co z tego ? Po co mu powolanie skoro i tak nie zagra. Teraz mamy mecze bodajze z Cadizem i Elche u siebie takze mysle ze sobie mlodzi jeszcze pograja
0
@kondrel19 tylko Lee nawet z tymi ciezarkami to byl szybki xd
0
@-Tomasso- i ty myslisz ze po takich wykewach zagramy na 0 z tylu ? Hehe dobre
3
@jarek771 mecz z Sevilla pokazal ze wirtuozow nie trzeba miec tylko wybieganych zawodnikow
4
@kondrel19 xd. Widze wyobraznia dziala zacnie haha
1
@Ansufati123 na necie to pewnie world strims albo sport365.sx ale moze byc spokojny o pokazy slajdow w takim meczu xd
2
@lukas10 o te wylewy to jestem tak spokojny jak o tegoroczne sniegi (niestety :( )
0
@dasouzar11 szkoda ze w nastepnej rundzie tak z Juve nie walczyli...
0
@FrankliN7 bo Martin blokowal Trincao, a sam Trincao nie udzwignal tej presji grajac u boku duńskiego Nazario
0
@Naturopata no ale zeby tam gral tylko to trzeba jeszcze i tak jakoegos bramkostrzelnego faceta kupic xd skoro wyzej napissles ze Atleti maja sobie Griezza wziasc spowrotrm
0
@Tomo_95 nie podobala sie xd. Poprostu sie odbili od sciany a nie ze nie podobala sie. Gdyby grali wtedy tak jak teraz to by ich nie odstrzelil
1
@VirtuoZ napisalbym 2-0, ale zaraz pomysle o Romie czy o Live i trzeba byloby te 2-0 zamienic na jakies 5 czy 6-0
0
@Naturopata Suareza po to zeby znowu w LM nam brakowalo jego goli na wyjazdach ?
0
@barcowy1899 a de Bruyne czasem nie odbil sie od Chelsea zeby pozniej wrocic do Niemiec po czym City go kupilo i zawodnik stal sie czolowym pilkarzem ?
0
@barcowy1899 tylko dlatego ze swojego nie wykorzystali