0

@Gajor93 xd napewno to sie powtorzy haha. I to na wyjezdzie xd

1

Czasie napic. Panowie co wy tacy nerwowi. Pelen luz. Przeciez to juz tradycja. Prost. Nic innego nam nie zostall

0

@KacperVEB a ja mam wrazenie ze Messi nie ma psychy do waznych meczy

0

@ProMILs kogo xd. Na lawce nie ma nikogo kto by zrobil szum

0

@Arkadio90 tez racja.. ale to nie zmienia faktu ze na mecz trzeba wejsc z pelna zbroja...

0

@neeed kiepskiego Desta zmienil proste

0

@Arkadio90 ja sie spodziewalem porazki, ale nie ze pomoc da dupy.. AGAIN

1

Na podstawie tego meczu nowy zarzad powinien zmienic sklad. Oczywiscie jak bylaby kasa hehe. Ale przynjamniej zapije sobie smutki. Mozna zyczyc nowemu zarzadowi powodzenia z tym gownem..

0

Musze sobie bajke o czasie przypomniec. Aa juz pamietam. Czasie napic

0

Frankie i Pedri slabiutko..

0

@MatizxD to tylko pokazuje jak nasz ŚPD i LŚO sie nie nadawaja juz na mecze na szczycid

0

@socha mimo ze pomoc gra gowno to z tej gownianej pomocy Busi gra najlepiej (jK to brzmi jprdl).. de Jong i Pedri to z pelnA zbroja biegaja

0

@Catalanian1991 ale nikt madry nie stawia na Barce w tej edycji LM xd. Skoro rozpoczela sie przebudowa to wiaze sie ona z pewnymi konsekwencjami niestety

0

@formentera2017 racja. Pedri z pelna zbroja biega. Mogl sobie przypomniec jak gral w meczu z Juve u nich na boisku

0

@Azi czyt. Ze Alba wychodzi do podania Messiego np

0

@Azi a ty widzisz ich zeby pomagali w ataku ? Bo ja jakos nie bardzo

0

Szkoda ze nie ma akcji oskrzydlajacych.... czyt. Gdzie jest Alba i Dest w ofensywie...

0

@Foton i pomyslec ze Juve sobie go sprzedalo... szkoda

0

Cieplo. Uj cieplo i to bardzo....

2

Lenglet to jednak junior jest... dramat

0

@matiz1514 nie pamietam czy mial czapke xd. Ale wiem ze jak Fati Roberto i Araujo usiadli kolo siebie to on obok nich po lewej

0

@matiz1514 dokladnie. I jak patrzykes na TV to oni usiadli po prawej stronie, pozniej Cou wbij sie przywital i usiadl po.lewej stronie

0

@kiper09 zbroja pełna. Musialby szybko na kibel skoczyc

0

Pedri poki co zbroja pełna

1

@AduŚ07 dzieki za oznaczenie hehe. Prost byku.

1

@Tigeros93 world strims

0

@PanPatrykk world strims

0

@mientusek1407 world strims

1

@matiz1514 byl Cou. Trzeba bylo uwaznie ogladac. Ale Cou jest

0

@Nihas Polsat sport premium kanal 333 w CP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?