Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gajor93 xd napewno to sie powtorzy haha. I to na wyjezdzie xd
1
Czasie napic. Panowie co wy tacy nerwowi. Pelen luz. Przeciez to juz tradycja. Prost. Nic innego nam nie zostall
0
@KacperVEB a ja mam wrazenie ze Messi nie ma psychy do waznych meczy
0
@ProMILs kogo xd. Na lawce nie ma nikogo kto by zrobil szum
0
@Arkadio90 tez racja.. ale to nie zmienia faktu ze na mecz trzeba wejsc z pelna zbroja...
0
@neeed kiepskiego Desta zmienil proste
0
@Arkadio90 ja sie spodziewalem porazki, ale nie ze pomoc da dupy.. AGAIN
1
Na podstawie tego meczu nowy zarzad powinien zmienic sklad. Oczywiscie jak bylaby kasa hehe. Ale przynjamniej zapije sobie smutki. Mozna zyczyc nowemu zarzadowi powodzenia z tym gownem..
0
Musze sobie bajke o czasie przypomniec. Aa juz pamietam. Czasie napic
0
Frankie i Pedri slabiutko..
0
@MatizxD to tylko pokazuje jak nasz ŚPD i LŚO sie nie nadawaja juz na mecze na szczycid
0
@socha mimo ze pomoc gra gowno to z tej gownianej pomocy Busi gra najlepiej (jK to brzmi jprdl).. de Jong i Pedri to z pelnA zbroja biegaja
0
@Catalanian1991 ale nikt madry nie stawia na Barce w tej edycji LM xd. Skoro rozpoczela sie przebudowa to wiaze sie ona z pewnymi konsekwencjami niestety
0
@formentera2017 racja. Pedri z pelna zbroja biega. Mogl sobie przypomniec jak gral w meczu z Juve u nich na boisku
0
@Azi czyt. Ze Alba wychodzi do podania Messiego np
0
@Azi a ty widzisz ich zeby pomagali w ataku ? Bo ja jakos nie bardzo
0
Szkoda ze nie ma akcji oskrzydlajacych.... czyt. Gdzie jest Alba i Dest w ofensywie...
0
@Foton i pomyslec ze Juve sobie go sprzedalo... szkoda
0
Cieplo. Uj cieplo i to bardzo....
2
Lenglet to jednak junior jest... dramat
0
@matiz1514 nie pamietam czy mial czapke xd. Ale wiem ze jak Fati Roberto i Araujo usiadli kolo siebie to on obok nich po lewej
0
@matiz1514 dokladnie. I jak patrzykes na TV to oni usiadli po prawej stronie, pozniej Cou wbij sie przywital i usiadl po.lewej stronie
0
@kiper09 zbroja pełna. Musialby szybko na kibel skoczyc
0
Pedri poki co zbroja pełna
1
@AduŚ07 dzieki za oznaczenie hehe. Prost byku.
1
@Tigeros93 world strims
0
@PanPatrykk world strims
0
@mientusek1407 world strims
1
@matiz1514 byl Cou. Trzeba bylo uwaznie ogladac. Ale Cou jest
0
@Nihas Polsat sport premium kanal 333 w CP