Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojtek_debiec4 FdJ juz pokazal w tym sezonie ze im blizej gra obrony tym jest bardziej zesrany niz uciekajacy kot przed psem
0
@Bagsik88 no tak sriki sraka jest najwazniejsza dramat. Zamiast sprobowac czegos nowego z tymi matołami to trzeba sriki sraka grac do ktorej trzeba miec magikow a nie zwyklych pilkarzykow
0
@DaPi sam zaznaczyl ze ten pociag by odjechal, szkoda ze tak to sie potoczylo
1
@BarcaInfo dlatego jestem zdania azeby nowy zarzad przymusowo pozegnal lub usadzil na wygodnej lawce na trybunach wypalencow
0
@Kgorecki2500 Niemcy wygraja LM. Albo PeEsŻe
0
@grabor8 Albe akurat bym zostawil tylko kupil konkurencje... strasznie boli mnie ten de Ligt... Araujo i de Ligt mielibysmy problem z obrona z glowy a tak sie nadal niańczy Umtitich i Lengletow.... ale to nie zmienia faktow ze wypaleńce powinni stad grzecznie to ujmujac wypier*alac
0
@BARCA_FOR_EVER naiwny xd i to fest
0
@Bagsik88 dobra, napisze ci to inaczej. Patrzac na zawodnikow ktorzy altaulnie sa zdrowi (czyli Roberto nie licze bo jest polamany) mamy Busiego Pjanicia i FdJ. To Busi od nich na tym ŚPD gra najlepiej czyli to swiadczy o tym ze w sumie nie mamy ŚPD bo skoro Busi nadal jest 1 wyborem bo nie ma konkurencji w klubie na te pozycje to o czyms swiadczy. Dlatego mam nadzieje ze sprowadza chocby tego Wijnalduma ktory potrafi biegac tam i spowrotem...
0
@bigshow0 to 2. Wypaleńcy maja obsrane majty
0
@wojtek_debiec4 Moriba to nie ŚPD
0
@Bagsik88 FDJ juz pokazal w tym sezonie ze im blizej obrony gra tym jest bardziej obsrany niz uciekajacy kot przed psem
5
@Gaucho nosz kur*a kogo ma tam wystawic ? Jak nie ma solidnego ŚPD u nas ktory biega w te i wewte
0
@Mow_mi_Douglas bo do formacji 4231 to na dwoch pivotach musisz miec wybieganych pilkarzy a nie zolwia Busiego
10
Poprostu po sezonie wywal tych wypaleńcow i zacznij wszystko od totalnego 0.. Messi odejdzie pozegnaj Busiego i jeszcze paru magikow i zaczynac od 0 bo my nigdy nie ruszymy jak sie bedsie nianczyc z wypalencami
0
@Dani13 racja wszystko ladnir pieknie tylko ze Klopp i Guardiola mieli kase i nie bylo Covidu. Gdyby Bartek zrobil rewolucje po Anfield to nie byloby problemu wtedy Covidu nie bylo i kasa podobno tez byla skoro kupil Griezzmana za 120baniek. A w tym sesonie jaka mial rewolke zrobic ? Covid, brak kasy z biletow w sumir ze wssystkiego wiec jak ?
0
@Geble Dembele cos probowal ? Zgaszony jak pet. Brakuje nam dyrygentow to jest problem i boli to ze zawodnicy wypaleni ktorzy powinni siedziec na ławce i grac w meczach ewentualnie z jakims Cadizem czy Huseca graja w 1 skladzie na LM. Bartek zyebal po calosci bo gdyby rewolucje zrobil po Anfield to prawdopodobnie udaloby sie to w miare plynnie zrobic...
0
@Mns21 kto mial zrobic roznice ? Duński Nazario ? Albo Trincao ? Prosze cie.. ta ławka cala to mem
0
Pytam teraz powaznie jak to jest wedlug was. Mamy w klubie zawodnikow (jedni wypaleni jedni juz kolo 30stki a jedni mlodzi tych mlodyck alurat nie bede w tym temacie poruszal). Zawodnicy wypaleni i ci kolo 30stki ktorzy doswiadczyli tych upokorzen w LM w ostatnich latach jak to jest ze w LL potrafia na luzie pograc a w LM maja pelne zbroje ? Nie maja oni mozliwosci pojscia do jakiegos psychologa czy cos ? Albo im szkoda kasy ? Jak to jest ze doswiadczeni pikarze ktorzy doswiadczyli tych wszystkich klesk w ostatnich latach nie potrafia sami od siebie wnioskow wyciagnac... w sumie z tych mlodych to jeszcze FdJ bo byl juz z nami w tamtym sezonie...
1
@Remi1899 najgorsze jest to ze to sie dzieje rok w rok. Jeszcze PSG 4-1 u siebie i mamy powtorke z tamtego roku
1
@Alberto1031 kibice tesknia za prawdziwa Barca ? Ktora rozpadla sie po odejsciach Xaviego Inesty Alvesa Neya i Puyola. Budowanie tego gowna jeszcze potrwa.
0
@HabFab Messi z kazda akcja bylby w tyle, nie oszukujmy sie. Chyba ze ustawiliby go na ŚP i niech pilki rozrzuca, ale w PSG by nie nadazyl
1
@romano2323 ja bym jeszcze dodal "na podstawie wczorajszego meczu nowy zarzad powinien odstrzelic nie potrzebnych zawodnikow"
0
@formentera2017 Puig wczoraj dostal minuty i tez nie powalil
0
@FafitFCB a kogo mial wystawic ? Jak my nawet ławki nie mamy poezadnej
1
@Alberto1031 po co ? Zeby nadal w LM nie strzelal na wyjezdzie ? Xd
0
@DonAndrzejos nie pierwszy raz xd
0
@barteq Busi dobrze czyta tylko zanim dobiegnie i zrobi wslizg to akcja juz jest pod polem karnyn
0
@MarcelNJ11 Bayern albo PSG powalczy. Chyba ze City ale szejkerom zle zycze
0
@Enduu Barcelony sielkosc zatracila sie po odejsciu Xaviego i Iniesty
0
@Fizzy Womack zawoenikom przydalaby sie wizyta u psychologa. Taka pol roczna