0

@MarcelNJ11 Hype na Griezza trwa nadal, a o graczu za 105mln plus zmienne czemu nie wymagasz ? To jakos ciochk siedzisz jak mysz pod miotla, to samo z drugim piljarzem za 120mln plus zmienne (fakt kontuzja, ale mowa o tym kiedy byl zdrowy). Najlepiej to wez sie puknij w dekiel

0

@zaba107 @PRINSU A no tak, racja xd

0

@haryveb944 ta mlodziez (o ile nie strzela im jakies glupoty do glowy) to ustawi nam przyszlosc za pare lat, tylko cierpliwosc

0

@Maciasek jak nie bylo ? Przeciez byla kreska ze bark Griezza zawinil

0

@zaba107 2 asysty ? :o chyba mi cos umknelo. Gdzie ma asyste jeszcze ? Oprocz tej gdzue Trincao strzalal

0

@PRINSU spalony widmo ? Var ci rozrysowal kreske i nie ma co sie nad tym rozczulac... niestety

1

Ale zaebal. Pajeczyna zdeta

0

@Gaz w 4231 to kto gral z Busim na pivotach ? Neto ? W ustawieniu 4231 to w meczu z RM Busi i FdJ byli winowajcami utraty 1 gola.. np

0

@Gaz FdJ gral w parze z Busim od poczatku sezonu i gral tak samo do dupy jak Busi, a Pjanic tez szalu nie robi, a troche tych szans dostal

0

@Gaz tu chodzi o czas terazniejszy... w tym momencie na pozycji Busiego nikt nie gra lepiej... dopiero dowiemy sie w letnim okienku czy dadzavrade sciagnac chocby Wijnalduma

0

@Coutinho007 uwazam ze mimo wszystko Koemanowi dadza jeszcze szanse tylko dodatek bedzie taki ze postaraja mu sie posciagac tych co chcial, takie moje zdanie.

0

@Jakchcesz on mi takiego Kantego przypomina, albo Casemiro. Powinien sie nadac, ale zobaczymy czy prezydent da jeszcze jakas szanse Koemanowi

1

@Jakchcesz bylby sens sciagniecia Wijnalduma na "chwile"

5

@Rust_Cohle @Chakalaka @RobiS @macio_944 @Yosemite troche suche, ale gadaja ze "KranChipsy" sa ulubionymi chipsami hydraulika xd. Niechce mi sie wierzyc ze tu tylu hydraulikow ;p

0

@BarcaInfo najgorsze je to ze z tych 14goli straconych przez bledy indywidualne stracilismy mase punktow.. porazka z Cadizem 2 bledy indywidualne i 0pkt. Atleti 1 blad i 0pkt.. to tylko takie co czlowiek pamketa na juz.. szkoda

8

@Puyolex z Busim w obecnej formie to te dziadki co sa juz x lat na emryturze to z forma nie beda od niego odbiegac

0

@KacperVEB ja i tak nadal uwazam jakby mial przed soba dobra 9 to by jeszcze lepiej gral... chociaz i tak widac juz ze znaczaco sie poprawil patrzac na to co bylo na poczatku

0

@KacperVEB nie dadza odpoczac Griezzowi. No nie dadza xd

1

@Rust_Cohle nie zdobedzie. Zastanawiam sie przed kim w tym roku rozszerza nozki

1

@Coutinho007 i to jest wlasnie piekne xd. Uwazasz wg siebie ze dany zawodnik zagral do kitu czy cos, a tu pojawia sie pax czy Rewolucja na bialym koniu z analizami u sie okazuje ze czlowiek inny mecz ogladal.

0

@tbas ja wszytkich nie sprzedaje. Tylko widze jaka sytuacja jest w klubie na wszytskich plaszczyznach od poczatku sezonu takze po mnie w tym sesonie to splywa. Gdyby Koeman mial kadre zdrowa w miarw i dostalby tych zawodnikow ktorych chcial to bym wymagal wiecej bo to akurat w tym pdzypadku normalne. Ale widzac to co sie dzieje z kontuzjami z ogolna sytuacja z tym jak obroncy udawadniaja kolejny raz ze nie zasluguja aby od nowego sezonu na nich liczyc to w sumie nadal sie ciesze ze liczymy sie w walce o wszystko. Jak cos wygfaja to ich a jak nie to trudno. Nie 1 i nie ostatni raz zreszta

1

Sedzia "Chaos" wzial chyba za bardzo do siebie slowa Pique ktor powiedzial ze 85% sedziow czy 75% (niewiem ile to tam bylo jak mowil) jest za Realem. Fakt nie opinia xd

10

Sedzia "Chaos" wzial chyba za bardzo do serduszka slowa Pique na temat ze 85% sedziow jest za Realem xd

1

@JustBarca a no. Neymar moze popracowac nad zoladkiem bo w Marcu ma uro

1

@MesQueUnClub96 no tak. 5-1 od Bilbao pod wodza Valdka w SPH. To mogl a nawet powinien byc sekstet dla Barcy poraz 2...

0

@pawello10 sezon 14/15 Barca zdobyla 5 pucharow tylko z wielkim Valdkiem i jego Bilbao dostai 5-1 w dupke w dwumevzu w SpH

13

@MesQueUnClub96 wszytsko przez wielkiego Valverde... ktory odebral nam drugi sekstet w 2015... masakra

0

@FCB24 moze kolegami z roboty byli. Tylko temu udalo sie pojsc droga pilkarska xd

0

@FCB24 xd. Moze hahah

1

@Jakchcesz a tak na powaznie. To przyszly zarzad powinien POSTARAC sie odpalic Firpo Braita Umtitiego i jakby dalo rade to Cou. No ale to tylko moje takie ciche marzenie hehe. Co ma byc to i tak bedzie. Nic poki co tak mnie nie strzesuje jak odejscie Messiego po sezonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?