0

@Brashearr problem w tym ze on nawet na 3 nie zasluzyl a gdzie tu 7

0

@masa11 tez o tym myslalem.. szkoda

0

@Oskar00 Ney i Mbappe zrobia z niego wiatrak

0

@Wossi61FCB @kcule14 sorki panowie. Zle ogarniety temat

0

@SinMistico gdyby pomocnicy ogarniali (Busi i Pjanic) to byloby inaczej. Ja uwazam ze gra tak wyglada poniewaz w.w 2 nie ogarnela jeszcze ze graja mecz.

1

@FIJI Bartek i jego klejenie budzetu sie klania

1

@Kwiatek1899 Wijnaldum to taki box to box, maly szybki i zwinny. Tez jestem za tym skoro mozna go za frytki sciagnac, bo Busi juz nie daje rady a Pjanic to nieporozumienie

1

@barcelonaLM malo kto rozumie ze nie mamy lawki i ze ma 4 dogrywki w nogach i to ze gramy co 3/4 dni gdy taki Real czy Atleti graja juz co tydzien

0

@rademenes problem w tym ze Pjanic jest do dupy jak w tym sezonie tak i w tamtym. Gdy gosc byl w mega formie to nikt sie o niego nie ubiegal a jak teraz gra kupe to Bartek wyskoczyl jak filip z konopii.

0

@Wossi61FCB gdzie ty to naliczyles ? Betis ma chyba 10 fauli a ze strzalami jest po 3 z kazdej strony z jednym haczykiem bo betis ma 1 velny (gol) a Barca 0

0

@bigguy123 gdyby Busi i Pjanic troche ogarniali to ta gra bylaby inna.

19

Zaryzykowal i to mocno, nie ma co.

0

@barteggg08 nie strasz ani xd

0

@Gaz no niewiem czy zlym chirurgiem jest Ramon Cugat... a z tego co pamietam to niewiem czy Dembele alurat mial wlasnie Ramona.

0

@patrykzmc2000 Braitwhite z lepszych okazji nie trafial

5

@JarekS no tylko ze Fati nie wybral byle kogo wiec tu wina moze faktycznie lezec w tym ze za szybko wrocili do trenowania

1

@macio_944 tylko pytanie brzmi. Na czym maja oprzec swoj glos glosujacy ktorzy beda oddawac glos na Laporcie ? Na tym ze "za jego czasow RM nie wygral LM" ? Czy jak. Smiech na sali. Wole Fonta ktory ma jakis plan mimo ze robi jakies bledy, ale sie stara, niz wyebane jajca Laporty na stol i niech sie dzieje co ma sie dziac

0

@333tricampeones333 no racja ja bym dal 2

0

@klopx jak nie bedzie grac to bedzie wymowka xd

0

@Pustelnik zmienil otoczenie i zaraz pfzypomnial sobie jak sie gra, ale w LM nadal nie daje tego co dawal jeszcze sesonie 14/15 mianowicie gole na wyjezdzi, nawet w Atletico jeszcze tego nie zrobil

0

@ksobi wiem xd. Potraktowalem to ironicznie ;p

4

@pt9 a ja znowu lubie jak ona spiewa.

0

@Konias4318 nie martw sie. W lecie juz napewno do nas wroci.

1

@tomFCB a to taki deal dzis maja ?

0

@Encore zawodnik faulowany podobno w spiaczce farmakologicznej

0

@konrad1661 kolega chyba ciepły. Trzeba byc tolerancyjnym

0

@Piotr,1985 i dziwnym trafem syn Clinta celowo napisal o pomoc do Polskiej babki xd. Jakby u siebie w rodzinie mieli biedakow xd

8

@Naturopata nikt nie bedzie po tobie jechac przynajmniej nie ja. Wiem jak gral od poczatku, ale skoro gra dla nas i sie odblokowal to trzeba wspierac nie wazne czy odejdzie czy nie. Jest naszym zawodnikiem stara siebie i to sie liczy

3

@JarekS trzeba by bylo miec powtorke z tego to bysmy dokladnie wiedzieli

0

@Azi pewnie dzis ziomus mial mokre sny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?