0

@Ali094 napisalem ciprzeciez ze to zart a w drugim zdaniu napisalem ze jak czlowiek zmevzony to tak czasem bywa, sam tak czasami mam ale staram sie mimo wszystko meczow nie opuszczac ;p. Ja robie sam na siebie :). Ale tez mam tak czasem ze jest wyebany po calym dniu

0

@Gall Bartomeu nie mial jaj podziekowac. W sensie ze jak zawodnik chcial podwyzki to ja dostal "od tak" i nie bylo mowy o tym jaka prezentuje forme. Sam powiedzial ze rewolucje zrobil za pozno (przynajmniej do tego mial jaja sie pfzyznac). Skoro chcial przedluzyc oraz ppdwyzszyc kontrakty zawodnikow 29/30+lat to mial zaznaczyc czy wynegocjowac w kontraktach "ze kwota pensji bedzie zalezna od prezentowanej formy" cos w ten deseń albo dac tyle i tyle i z kazdym sezonem kwota obnizona o jakis % a jak cos by nie pasowalo to podziekowac. Ostatnio na białej stronie czytalem (bo tam Ramos ma miec nowy kontrakt) to Perez powiedzial ze "skoro da ktos Ramosowi wiecej niz w Realu to droga wolna" czy jakos tak i powiedxial ze "Ramos wie ile w Realu dostanie i to bedzie zalezne od niego czy sie zgodzi czy nie". Tu widac ze Perez zdaje sobie sprawe ze moze utracix swoja legende (Ramosa) ale wie rowniez ze gosc ma 34 lata i jest u schylku kariery, tego mi w Bartku bfakowalo. Rakitic i Vidal odeszli o sezon za pozno, a co do Suareza to w tym okienku co bylo to byl dobry moment. Suarez odzyskal druga mlodosc bo zmienil barwy i ma cos do udowodnienia to ze umial u nas w LL strzelac na zawolanie, ale to w LM jego goli nam najbardziej brakowalo. Bartomeu dal dupy po Live i skonczylo jak sie skonczylo.

0

@Ali094 Pipa z ciebie a nie kibic xd (bez obrazy, taka forma zartu). Wiadomo jak czlowiek zmeczony to czasami moze nie dac rady ;p

17

@MrCule_X dopoki go nie bylo to Barca przegrywala 2-0 a jak wszedl to nagle remontada. Wnioski samemu mozna wyciagnac xd

3

@VamosRakieta dobrze ze ta poprzeczka wytrzymala wczoraj po takich strzalach Trincao czy Bombla.

1

@Firestone no wedlug transfermarktu Semedo mial u nas bodajze 3 gole i chyba ok 10 asyst przez 3 lata a w rzeczywistosci 3 gole i 3 czy 4 asysty, bo policzyli mu wywalczone karne

0

@ShawnC w tym sezonie (2015) nie zapomne swietnej wojny z Sevilla w SPE ktory skonczyl sie 5-4 dla naszych po strzale Pedro w koncowkach dogrywki bodajze

0

@ShawnC ale to byl SPH ;p i to byl rok 2015. Przez te porazke w SPH Lucho i spolka nie siegneli po sekstet.. wygrali 5 pucharow i tylko przez ten nieszczesnh Athletic nie wygfali wszystkiegk

0

@mrboom no to wiem. Tylko mi chodzi o to ze wygrywali i dali sobie wcisnac.

0

@Marcel99 w finale SPH nie zagrali do konca.. bo dali wcismac sobie gola na remis w ostatnich minutach meczu...

0

@lukaszmatusiewicz wiem, a ja napisalem w formie zartu ;p

0

@kaamil1910 bo Araujo robil wieksze zagrozenie pod bramka. Pewnie przez to

0

@kaamil1910 grajac na 2 ŚO to kazdy ŚO ma swoja pozycje. A pozatym skoro atakowali to Araujo pewnie byl w polu karnym przeciwnika. Strata Griezza byla to fakt ale Umtiti za pozno ogarnal ze jest sam i nie moze dac sie wyprzedzic. Poza tym Umtiti zawalił oby 2 gole wiec lipa, a Umtiti przed komtuzja to potrafil szybko biegac

2

@AlexDark00 no to tak. Tylko Bale nawet po.kontuzji wchodzac z lawki potrafil zrobic roznice i dac cenne gole na wage pkt czy pucharow ale to bylo jak mu sie chcialo. Nie spodziewalem sie ze Hazard idac do Realu tak sie zapusci, a za rogiem ME i bedzie problem jak Belgia go nie bedzie miala

0

@lukaszmatusiewicz nie, nie bedzie. Barca bedzie grala jednoczesnie z Sevilla Levante i zwyciezca meczu Betis/Athletic

3

@AlexDark00 prosze cie, nie stawiaj Hazarda kolo Bale. Bale duzo dal Realowi a Hazard daje.... ale kontuzje a jak chodzi o wklad do gry to w trakcie meczy mysli jakiego burgera opierd*li po meczu

0

@Matte34 ja sie nie podpisuje pod tym skurw... znaczy teraz juz moge ale dopoki ten chu rzadzil to czlowiek mial dosc...

0

@geass tak z tym ze to LM byla. Ja watpie zeby taki Betis czy Athletic ojechali na 4-0..

0

@Zoker szkoda te poprzeczki albo tego uderzenia po koźle moze wkoncu by sie przelamal.

1

@JarekS oby nie spuchli za szybko. Te dogrywki i brak głębi skladu zwlaszcza na lawce napewno martwi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucca87 na inne niz za darmo to nie licz xd ale nawet z tym bedzie problem bo trzeba pilkarza zaplacic

0

@VamosGirl Griezz za pozno sie odblokowal ale 2bramy 2 asysty to szczegolnie jego zasluga ze druzyna gra dalej. Lepiej pozno niz wcale. Bo gdybysmy odpadli to bylbym wkur tymbardziej po tylu prętach czy niewykkrzystanych sytuavjach gdzie bramkarz obronil

0

@MesQueUnClub_87 na yt kanal tvpsport dodal skrot tego meczu i jest tam pokazany ten faul jak sobie poprzepijasz. Inaczej ci nie pomoge

0

@marcin000019 nie bardzo

1

@syngoku1 Umtiti 12 Dembele chyba z 15 Cou chyba 17 czy 18. Jaka jest roznica miedzy tamta 3 a ta 3 ? Tamta miala wklad w wygrane LM przez Real i mozna ppwiedziec ze sobie zasluzyli, a nasza trojka czym sobie zasluzyla na takie pensje ?

19

@PanPatrykk nie. Zdecydowanie za wczas na takie stwierdzenia. LM moze nas wyjasnic. Mamy kadre niekompletna (kiepska ławka) i nie mamy 9, nie oszukujmy sie Brait to nieporozumienie

0

@Matte34 co MYSMY narobili tylko co ten okularnik narobil

0

@Kamil01 Pi*** z ciebie a nie kibic (oczywiscie nie traktuj tego jak obraze ;d)

3

@Tridente2015 no sledzil realcje na LR i czytal krytykow Griezzmana wiec co ty chcesz ? Tacy jak on ktorzy sa krytykami albo go poprostu nienawidza nie uszanuja go z ten bardzo dobry mecz. Gdyby w SPH koledzy nie dali ciala to on by nam go wygral ale o tym tez zapominaja no trudno. Dlatego takich sie zlewa bo to sa kibice ktorzy ogladaja mecze na La Rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?