0

@LS xd. Ok. Rozumiem. Heheh

0

@ObiektywnyKibic121 tak to jest jak mecz leci a kibice maja nos w La Rambli i czytaja wypociny i w sumie ogladaja mecz ale... na LR

0

@LS jestes rolnikiem ze sie na widlach znasz ? Heh

0

@marcin000019 tak sie napalales ze "legendarny Messi" dzisiaj wraca... a przerwa mu nie posluzyla na dobre ehh

0

@karolaskarol "mogl zrobic" ale sedzia stwierdzil inaczej xd

1

@Mati93 no gdyby te 2 poprzeczki weszly i sedzia odgwizdal karnego to juz mogloby byc po zawodach.. faktycznie meczarnia.. gdyby potrafili celnie strzelac juz byloby pozamiatane. A sedzia do zmiany bo ma var a nie ogarnia

0

@ObiektywnyKibic121 dodaj jeszcze ze napewno powinien byc przynajmniej 1 karny na Trinaco wg mnie.. no sedzia troszke nie ogar ia..

0

@czar007 Valdek i jego magiczny tartak w srodku Vidal Rakitic Busi xd u Setiena zreszta tez tak bylo xd

0

@czar007 xd. Najgorszy trener... to ty chyba Setiena nie ogladales albo Valdka xd

0

@sebasarna18 Bayern i Espanyol.

1

@Davvd gdzie tam. Emerycie sobie chwala a to najwazniejszy glos przeciez patusy tdz chwala bo 500+ ląduje na koncie (nie mowie onrodzinach ktore pracuja uczciwie ), Rydzyk szczescliwy, emerycie wspierajacy toruńska mafie tez to czego chciec wiecej ? Reszte mozna miec gleboko tam gdzie swiatlo nie dochodzi

1

@Jakchcesz dziwne ze nikt niechce sprobowac wybrac kogos innego ..

1

@clyde ale po co maja isc na wybory skoro "i tak wygra PiS" xd. Niewiem czemu ale to mnie bawi (ten teks, a nie to co sie obecnie dzieje)

0

@4Fabregas4 Font tak samo jak Laporta powiedzieli ze to wszystko zalezne bedzie od wynikow. Nie ma sie co dziwic jak wynikow nie ma. Kluczowi zawodnicy polamani a wynalazki typu Trincao czy Matheus Fernades to jakies nieporozumienia. Trener zwyczajnie nie ma kim straszyc z ławki

0

@PatrykBarca ale ty zdajesz sobie sprawe ze kazdy sie ma prawo na boisku poslizgnac ? Przeciez tego nie kontrolujesz nawet...

0

@T^L no bo Barca przez duze kontrakty pozniej ma problem ze sprzedaza bo kto potrafi wyrownac pensje ktora jest za duza ?

0

@4Fabregas4 a skad wiesz ze Koeman odejdzie ? Xd. Jeszcze niewiadomo na co postawil Font czy Laporta bo watpie ze Freixa wygra

0

@T^L ale to bylo 20lat temu xd. Teraz bez sponsorow nie zrobisz topowych transferow

0

@Manietu a ilu o Douglasie xd

0

@Dynak tylko wtedy klub nadal pompowal pienidze, bo ludzie chodzili na stadion. A teraz na stadionie sa pustki wiec z czego ta kasa ? W tamtych latach klub jeszcze jakos zarabial a teraz to lipa

0

@4Fabregas4 Depay nia nie jest. Ale Koeman sam podkreslal ze u niego w Holandii Depay tam gral. W9ec moze warto byloby wzmocnic druzyne pilkarzem ktorego chce trener

4

@Witekk10 Konrad nie ma powolania.. jak typujesz swoja 11stke to zobacz kto ma powolanie a kto nie..

0

@czar007 nie oczekujemy. Ale jak liczby pokazuja (bo tym sie trzeba sugerowac wg mnie) Depay troszke bramek potrafi strzelic, nawet tym Dzeko bym nie pogardzil w chwili obecnej...

30

Zamiast szukac 9 to ci chca na chama tego obronce.. no dramat

0

@Marcel99 jak to nie ma ? Gdzies czytalem ostatnio ze podobno mialo byc spotkanie o obnizenie pensji o iles procent w Realu.

0

@Albus54 nie. Brakuje drugiej strzelby plus forma zespolu musi byc na wysokim poziomie

7

@Barcelonista94 Konrad bez powolania

6

@rafalldz mecz na TVP Sport ale dopiero po 23 bedzie powtorka a na zywo to na stronie TVP Sport bedzie link bodajze

2

Wąpie ze zagramy 1 garniturem xd. Pewnie Messi i Busi zagraja bo Busi pauzuje w LL a Messi mial 2 mecze wolnego wiec pewnie tez zagra zeby troche rytmu znowu nabrac

0

@Pianist00 tez sie uczylem i skonczylem 2 stopien w PSM. Amatorsko pewnie gra wiec nie ma sie co dziwic. Ale nawet jak na amatora to cos zagrac potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?