0

@Coutinho007 zeby nie bylo pisze ogolnie bo tak bylo (zebys nie odebral ze to tylko ciebie sie tyczy czy cos) ;p

2

@Coutinho007 ale jak to ? Kilka tygodni temu bylo tylko Koeman out.. xd

0

@Colon niewiem czemu, ale zawsze ten utwor kojarzy mi sie z Deadpoolem xd

0

@Kubix93 dlatego po chlaniu jak sie obudzisz to powinno sie robic research z dnia poprzedniego tylko ze zbilansowana dawka zeby na kolejny dzien jeszcze nie trzepalo xd

0

@Danchos porownac cenowo abonament z telefonem ktory chcesz i porownac cene abonamentu bez telefonu plus zakup telefonu ktory chcesz i ci wyjdzie oczywiscie policzyc to przez dlugosc anonamentu

1

@MaziFCB to sa znawcy ktorzy bez wgladu do papierow wiedza ile klub stracil a ile zyskal, a zapomnieli ze Umtiti (12mln), Dembele (chyba 15), i Cou (chyba 17) zarabiaja prawie to w 3 to co 1 Messi a nie wnosza nic (wiem ze w tym sesonie Umtiti i Bombel sie poki co nie polamali ale mowa ogolem) i oni budzetu wcale nienobciazaja a Messi obciaza co Messi zrobil dla tego klubu ile dla niego wygral ile rekordow pobil i ile ZP wygral w JEDNYCH barwach a ww 3 co zrobila dla tego klubu czy ogolnie w innych klubch zaslugujac na takie chore pieniade ? Kazdy Messiemu zazdrosci i go obwinia (znowu) ze to przez niego Barca jest w dupie nawet nie popatrzac na to ile inni zawodnicy zarabiaja kasy (wg mnie) nie wnoszac nic i tylko niszcza budzet jeszcze bardziej niz sam Messi

2

@Drozdu7 a ty myslisz ze to tylko wina kontfaktu Messiego tak obciaza klub ? A absurdalne zarobki Untitiego ? A absurdalne zarobki Dembele Cou ? Messi na swoja kase zarobil wygrywajac tyle ZP, czy pucharow do klubu i tez duzo generuje kasy, a ta reszta czym sobie zaluzyla ? Umtiti i szamani. Dembele i kontuzje odkad przyszedl dopiero ten rok ma w miare bez kontuzji. Cou zagubione dziecko, odszedl z Live i zapoknial jak sie gra. Czemu sie czepiasz tylko pieniedzy Messiego ktory na nie zapracowala tym wszystkim a ci panowie ww tez maja chore sumy niewiadomo za co i oni nie niszcza budzetu ? Tylko Messi niszczy ?

2

Bombel zrobil krok do przodu.. dodal komentarz pod zdjeciem. Wiekopomny dzien.

1

@xBoMBoWiECx Neto bramka. Raczej Firpo na LO i zmiana po 1 polowie na Albe. Panowie musza jakos odpocxac (1 garnitur)

0

@Kurkmen oj, jest glupi samo to ze sciagnal 2 zawodnikow plus Messi na 1 pozycje juz o czyms swiadczy.

2

@LuisSalvano ale dlaczego np ty ciagle gadasz o tych kwotach ? Jak one nie byly wybrykiem natury nas czy samego Grizza tylko tej (brzydkie slowo zaczynajace sie na K) okularnika ktory szastal na lewo i prawo. Gdyby Griezz kosztowal zalozmy 80 baniek a nie 120 to i tak twoje wymagania wobec niego nawet na moment by nie zmalały bo potem bys sie bronil tym ze jest MŚ i ze w Atleti czy RSSS to on potrafil grac. Obojetnie jakaby to kwota nie byla mialbys ciagle swoje "ale"

0

@Coutinho007 watpie zeby Umtiti dostawal szansy gry co mecz. Poki co widac ze jest bardzo wolno wprowadzany do gry.

14

@VanBarca Pedri bodajze 12 odbiorow dzis do tego.ciagle pod gra niewiem jak mozna bylo napisac ze "byl poprpstu slaby" xd.

0

@norbi77 haha. Gumowe xd

0

@Rioletto fajnie ze wychodzil przez caly styczen. Bardzo udany miesiac 5 goli i 4 asysty bodajze to bardzo dobry wynik. Zwlaszcza ze gral praktycznie od dechy do dechy i te nieszczesny dogrywki

0

@messi 94 caly styczen mu wyszedl. 5 goli i nie pamietam ile asyst ale cos sie przewinelo ze chyba 4 czy 3 to jest dobry wynik

21

@VanBarca ogladales ten mecz czy czytales LR ? Zobacz go jeszcze raz i skup sie na danym zawodniku bo mam wrazenie ze probujesz cos wywrozyc ale nie idzie to w.parze z wydarzeniami na boisku

2

Akcja z Dembele i Muniainem. Byl faul na 11stke czy nie ? Bo sam nie potrafie stwierdzic.. Bombel ostatni dotykal piły a Muniain nawet jej chyba nie trafil.. dziwny ten Lahoz

26

@MaTt_BarcaFan ciiiii. Nie pisz tego.. usun to. Zachowaj do siebie. Zaraz cie ukamienuja..

0

@matirix20 Griezz 6 xd. Smiechlem

0

@cat_r37 tez tak sądze.

0

@BarcaInfo o widzisz. Nie przeczytalem tego. No to widac ewidentnie ze cos jest nie halo. Pytanie tylko czemu on to robi..

0

@BarcaInfo moze Tusquets za tym stoi ? Xd. Bo to jest niemozliwe ze jakies wazne info naraz wychodza na swiatlo dzienne to samo co bylo o pilkarzach..

1

@Bykunn no tak tylko napisalem ze 2 lata a tak szczerze to niewiem ile hehe

2

@amanter no i co z tego ze kontrakt konczy ? Jak Barca (wedlug mediow oczywiscie) jeszcze mu premi calej nie wyplacila za podpis w 2017. Zaraz sie okaze ze on nawet jak odejdzie to Barca mu bedzie placic zalegla kase przez 2 lata jeszcze

0

@Holsik jasne ze sa. Tylko przegapiasz

0

@Iniesta19820815 oby, tymbardziej jak gramy wkoncu na CN to nie wypadaloby stracic pkt dodatkowo

21

@FilipeX Busi ktory wyglada lepiej niz Pjanic i ty sie cieszysz ze go nie ma xd

1

@Foton ja nie glosujr ani na to go*no ani na to go*no ;p

9

@Przemek2323 nie glosowac na PiS, jedyne lekarstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?