Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@socha na papierze oczywiscie xd
1
@mzr16 tylko ze Atleti nie jest w.przebudowie. oni nadal maja swoj.projekt w ktory wierza i to dziala. A my zaczynamy od nowa wiec co ty porownujesz ?
0
@Don Lucas juz nie musze ci wymieniac zawodnikow zagadek kolega @JimMorrisonFCB wyjasnil
2
@mr_robot jak my to co ? Pewna wygrana na tle solidnego przeciwnika
2
@BarcaInfo mozna mu racje przyznac.
3
@Don Lucas takich zagadek bylo multum
0
@LuisSalvano Bombel i Kondziu na skrzydlach moze by sie udalo. Bo jednonogi nie daje rady
0
@MarcelNJ11 Pedri pokazal ciag. 2 asysty i moze byc
0
@MysticCat zazdroszcza mu ze taki kopacz jak on gra w tym klubie (w sumie nie powinien nigdy w nim grac ale gra) i zarabia pokazna sumke
0
@Rewolucja123 wiadomo ze Suarez go niszczy. Ale kolega pewnie w formie zartu
0
@Quavosk twoj Pan z avatara Ryszard Cieńki tam moze isc
0
@Pogba dogon gnoja. Nikt u nas predkoscia mu nie dorownuje
1
@scotti a co ma ciag do tego ze nadal z przodu nic nie zrobi xd. Ciag to on moze miec ale konkretow brak
1
Nie dalo rady 5 min wczesniej ? Oszczedzilibyscie sobie 30min dodatkowej gry..
1
@pepo_barcarzadzi wstydu jeszcze nie ma xd.
0
@xBoMBoWiECx za 30min zagrasz. Takze odciagniesz sobie pozniej kwote
0
@Janas11224 to jest najgorsze..
2
@Tomo1989 dlaczego ? Xd. Przeciez te karne czy woleje Fortnita na orbite to nie jego wina xd
0
@Masti_Real_Madryt nie strasz xd
1
Ale bramkarz wyjal. Brawo
0
@Kusco15 i najlepszych to musi dotknac
0
@kiper09 a co tu chcesz za tfening robic jak bfamkarz po.prostu ich wyczul ? Xd
1
@czar007 a to Koeman ma.miec pomysl na to zeby Bombel i zpjanic strzelil karnego ? Albo Griezzman z 5m zeby nie poslal pilke na orbite ? Xd
0
Brait w formie nie ma co. Teraz z 3m
0
Skisłem
Powaznie. Xd. Messi przed TV musi miec beke xd
0
@Kwiatek67 ty wiesz ze on jeszcze grywa mecze w Barcy B ? Dobrze sie pokazal wystarczy. Teraz liczyc zeby dostal jeszcze szanse
0
@Coutinho007 brakuje jeszcze Rakiticia lub Vidala zeby uzupelnic komplet tartaczny
0
@Pogba jak Pjanic zejdzie a Busi wejdzie to jest to bronienie wyniku ?
Edit. Moriba i Jednonogi xd
0
@maleta009 no spuscizna po Bartku co zrobisz. Obiecal trenerowi zakup 9 a zostawil go z Braitem
0
@Gaz Bartek zrobil deal. Obiecal Koemanowi zakup 9 a zostawil go z Braitem xd