2

@socha na papierze oczywiscie xd

1

@mzr16 tylko ze Atleti nie jest w.przebudowie. oni nadal maja swoj.projekt w ktory wierza i to dziala. A my zaczynamy od nowa wiec co ty porownujesz ?

0

@Don Lucas juz nie musze ci wymieniac zawodnikow zagadek kolega @JimMorrisonFCB wyjasnil

2

@mr_robot jak my to co ? Pewna wygrana na tle solidnego przeciwnika

2

@BarcaInfo mozna mu racje przyznac.

3

@Don Lucas takich zagadek bylo multum

0

@LuisSalvano Bombel i Kondziu na skrzydlach moze by sie udalo. Bo jednonogi nie daje rady

0

@MarcelNJ11 Pedri pokazal ciag. 2 asysty i moze byc

0

@MysticCat zazdroszcza mu ze taki kopacz jak on gra w tym klubie (w sumie nie powinien nigdy w nim grac ale gra) i zarabia pokazna sumke

0

@Rewolucja123 wiadomo ze Suarez go niszczy. Ale kolega pewnie w formie zartu

0

@Quavosk twoj Pan z avatara Ryszard Cieńki tam moze isc

0

@Pogba dogon gnoja. Nikt u nas predkoscia mu nie dorownuje

1

@scotti a co ma ciag do tego ze nadal z przodu nic nie zrobi xd. Ciag to on moze miec ale konkretow brak

1

Nie dalo rady 5 min wczesniej ? Oszczedzilibyscie sobie 30min dodatkowej gry..

1

@pepo_barcarzadzi wstydu jeszcze nie ma xd.

0

@xBoMBoWiECx za 30min zagrasz. Takze odciagniesz sobie pozniej kwote

0

@Janas11224 to jest najgorsze..

2

@Tomo1989 dlaczego ? Xd. Przeciez te karne czy woleje Fortnita na orbite to nie jego wina xd

0

@Masti_Real_Madryt nie strasz xd

1

Ale bramkarz wyjal. Brawo

0

@Kusco15 i najlepszych to musi dotknac

0

@kiper09 a co tu chcesz za tfening robic jak bfamkarz po.prostu ich wyczul ? Xd

1

@czar007 a to Koeman ma.miec pomysl na to zeby Bombel i zpjanic strzelil karnego ? Albo Griezzman z 5m zeby nie poslal pilke na orbite ? Xd

0

Brait w formie nie ma co. Teraz z 3m

0

Skisłem
Powaznie. Xd. Messi przed TV musi miec beke xd

0

@Kwiatek67 ty wiesz ze on jeszcze grywa mecze w Barcy B ? Dobrze sie pokazal wystarczy. Teraz liczyc zeby dostal jeszcze szanse

0

@Coutinho007 brakuje jeszcze Rakiticia lub Vidala zeby uzupelnic komplet tartaczny

0

@Pogba jak Pjanic zejdzie a Busi wejdzie to jest to bronienie wyniku ?
Edit. Moriba i Jednonogi xd

0

@maleta009 no spuscizna po Bartku co zrobisz. Obiecal trenerowi zakup 9 a zostawil go z Braitem

0

@Gaz Bartek zrobil deal. Obiecal Koemanowi zakup 9 a zostawil go z Braitem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?