0

@Pustelnik my ławki nie mamy to jest problem. 1 garnitur juz jest zajechany.. dobrze ze teraz jest PKto beda wieksze rotacje ale nie zdziwie sie jak odpadniemy z jakimis plackami bo z lawki nikt nic nie potrafi...

1

@Sysia11 nasteony co sie budzi w polowie sezonu. Popatrz na lawke rezerw . Nie ma.kim straszyc. Kasa klubowa pusta. Przeciez to juz na starcie bylo wiadomo ze ten zespol walczy o SPH czy PK a nie o LL czy LM. Zespol w przebudowie nie wygra wszystieho. Fajnie ze Koeman i tak to jakos klei ale on nie ma kim straszyc. Brait Pjanic Trinaco to nieporozumienia. No ale co zrobic

1

@Biniu_VeB_X od samego poczatku wiadome bylo ze Barca ktora jest w katastrofie finansowej i w przebudowie jedyne trofe moze wygrac wlasnie w SPH czy PK, a tu ludzie maja mokre sny o LL albo LM ? XKurD. Smieszne to jest. Szkoda ze poziom tej strony spada przez takich ludzi ktorzy syfia na tym forum o.mokrych snach o trofeach na ktore podczas przebudowy nie ma szans. Na zdrowy rozsadek jak kibic siadzie i oglada mecz po czym zobaczy na lawke rezerwowa to juz na starcie sobie zda sprawe ze Koeman z tym nienuciagnie bo na lawce nie ma nikogo kto zrobi roznice. NIKOGO

0

@Janiama walki o te trofea nawet nie bedzie. Nie ma co sie łudzic.

2

Komentarz usunięty

0

@socha najlepsze jest to jak zawodnicy Athleticu ciagli za koszulki naszych a ten zoltych nie umial dawac..

0

@Shear007 jak mam bhc szczery, to ten puchar nalezy sie Athleticowi od samego poczatku

0

@ObiektywnyKibic121 no to tez racja..

0

@MysticCat maja cos z glowa, bo nikt nie pamieta ze Koeman nie ma kim z lawki straszyc. Wole tego Braita w ataku ogladac niz tego Trincao

0

@LajtNyga i to jest fajny final. Lepszy taki final niz 3-0 i dominacja tylko 1 druzyny. A tak sie cos dzieje po jednej i po druhiej stronie. Takie finaly sa najpiekniejszz

0

@ObiektywnyKibic121 najgorsze zmiany, ale kim on ma straszyc z lawki ? Nie ma kim.

0

@damiano996 nie ze beznadziejne. Tylko nie ma kim straszyc z lawki. To jest problem

1

@socha za Mingueze bedzie Lenglet

6

@Pietiakopi o 21. Od samego poczatku

4

@kaamil1910 a co to za roznica jakim autem bedziesz ladowac drugie auto?

0

@vegeta10 i pomyslec ze to oni z Valdkiem na czele pozbawili nas sekstetu, 2 w historii...

0

@Herato Turan 100%

2

@FDJ oby nie tak jak twoja dzisiaj rano xd

0

@clyde oki. Dziekuje

0

@clyde ale ta misja sie chyba odbuguje co nie ? Tak jakmi sie wczoraj zbugowalo to wykaczylem te gre i jeszcze jej nie zalaczylem

0

@takisobiektos Fortnite vol 2

0

@clyde a ja robilem AC misje co byly niebieskim wykrzyknikiem zaznaczone i mi chyba misje zbugowalo.... musialem ratowac sokratesa bo za cos byl skazany potem szedlem z nim zaatakowaly na pionki od czcicieli i znowu go ratowalem pozniej pisalo "eskortuj sokratesa" a ten dzban stal w krzakach i sie nie ruszal...

0

@Adamski69 grunt to miec doswiadczenie, z tym zawsze latwiej xd

3

@Kapitan_SW skoro w najlepszych za Bartomeu dales Pedriego ktory gra tu pol roku to do najgorszych daj Ttincao i Pjanicia ktorzy sa narazie nieporozumieniem

0

@ClassicRock "podobno wszyscy 30 wspianczy zbierze sie 30stop pod szczytem". Ja czegos nie rozumiem albo moze zle przetlumaczone. Niewiem. Tak jest napisane.

0

@Mario96w tak jest napisane na FB. Wspinanie.pl na fb

0

Nadal niby czekaja az 30 wspinaczy sie zbierze pod gora zeby razem weszli. Oby to czekanie ich nie zgubilo

0

@ShinobiQWE rozumiem. Bylo tez info ze maja wejsc wszyscy razem wiec moze jeszcze czekaja na pozostalych

0

@Chaoss no dobrze tylko ja bardziej sklaniam sie ku temu ze moze nadal czekaja na tych swoicj amigosow, bo a fb bylo info ze chca razem wejsc na szczyt

0

@LuisSalvano szczerze watpie. Covid zbierze zniwo i kazdh bedzie lieczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?