Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadal niby czekaja az 30 wspinaczy sie zbierze pod gora zeby razem weszli. Oby to czekanie ich nie zgubilo
0
@ShinobiQWE rozumiem. Bylo tez info ze maja wejsc wszyscy razem wiec moze jeszcze czekaja na pozostalych
0
@Chaoss no dobrze tylko ja bardziej sklaniam sie ku temu ze moze nadal czekaja na tych swoicj amigosow, bo a fb bylo info ze chca razem wejsc na szczyt
0
@LuisSalvano szczerze watpie. Covid zbierze zniwo i kazdh bedzie lieczyc
0
@ShinobiQWE wiem. Ale 11m watpie zeby trwalo godzine z calym szacunkiem ale watpie w to.
0
To co oni 11m ida godzine ?
0
@FC1899Barca przeciez ten film jakies 30min jak nie wiecej juz sie tu pojawil i jeszcze nie ma oficjalki ? Xd
7
@ArterkHD Douglas na PO kozak
0
@msmsms +1 nic dodac nic ujac
0
@MSN30 to juz powinni byc na finishu.. tam zaraz bedzie ciemno xd
0
@Colon hahha no dokladnie
2
@insp1re podobno tak. Twarda sztuka.
0
Ile im jeszcze zostalo ? Bo nie jestem na biezaco teraz...
1
@Colon Najman bez tlenu wszedl i bez czapki nawet ze zwyklym plecaczkiem nie to co ci amatorzy
0
@msmsms napewno wchodzac idac na takie góry maja w glowie tez to ze to moze byc od nich ostatnia wedrowka.
0
@ClassicRock nie. Przewinal mi sie ten mem i musialem go pokazac xd
0
@BorzyKrzys tez mi to przyszlo na mysl. Stoi na szczycie i sie pyta czy nie widzial Stanowskiego
0
@Abominacja Najman czeka na szczycie na nich a ty sie pytasz co musialbys zrobic xd
0
@AlexDark00 Angielska liga uchodzi podobna za fizyczna, a czy to nie ten trener mowil ze nie przyklada uwagi do przygotowania fizycznego ?
0
@msmsms ciesze sie xd
0
@Bartunek a jakby nie byl to co ? Xd
0
@kkbarca ja sie poplakalem ze smiechu xd
1
@MSN30 dlatwgo chcialem pokazac xd
1
@Bartunek ocen xd.
15
https://zapodaj.net/d6d8001ebb677.jpg.html
Xd
@MSN30 @kkbarca @Bartunek
0
Jak sie wkleja tutaj zdj ? Mam fajnego mema ale niewiem jak wam go tu pokazac
1
@betonito Chelsea zaliczylaby spadek do 2 ligi z Valdkiem na ławce
0
@MeMyselfAndI wspinanie.pl na FB. Ale poszukaj na fb Chhang Dawa Sherpa. Co chwile dodaje gdzie altualnie sa
0
@MSN30 xd. Moze byc
1
@Bobo25 tak uwazam. Ta pilka leciala juz autografem i gratulacjami. Musiala sie tam zatrzymac xd