0

Nadal niby czekaja az 30 wspinaczy sie zbierze pod gora zeby razem weszli. Oby to czekanie ich nie zgubilo

0

@ShinobiQWE rozumiem. Bylo tez info ze maja wejsc wszyscy razem wiec moze jeszcze czekaja na pozostalych

0

@Chaoss no dobrze tylko ja bardziej sklaniam sie ku temu ze moze nadal czekaja na tych swoicj amigosow, bo a fb bylo info ze chca razem wejsc na szczyt

0

@LuisSalvano szczerze watpie. Covid zbierze zniwo i kazdh bedzie lieczyc

0

@ShinobiQWE wiem. Ale 11m watpie zeby trwalo godzine z calym szacunkiem ale watpie w to.

0

To co oni 11m ida godzine ?

0

@FC1899Barca przeciez ten film jakies 30min jak nie wiecej juz sie tu pojawil i jeszcze nie ma oficjalki ? Xd

7

@ArterkHD Douglas na PO kozak

0

@msmsms +1 nic dodac nic ujac

0

@MSN30 to juz powinni byc na finishu.. tam zaraz bedzie ciemno xd

0

@Colon hahha no dokladnie

2

@insp1re podobno tak. Twarda sztuka.

0

Ile im jeszcze zostalo ? Bo nie jestem na biezaco teraz...

1

@Colon Najman bez tlenu wszedl i bez czapki nawet ze zwyklym plecaczkiem nie to co ci amatorzy

0

@msmsms napewno wchodzac idac na takie góry maja w glowie tez to ze to moze byc od nich ostatnia wedrowka.

0

@ClassicRock nie. Przewinal mi sie ten mem i musialem go pokazac xd

0

@BorzyKrzys tez mi to przyszlo na mysl. Stoi na szczycie i sie pyta czy nie widzial Stanowskiego

0

@Abominacja Najman czeka na szczycie na nich a ty sie pytasz co musialbys zrobic xd

0

@AlexDark00 Angielska liga uchodzi podobna za fizyczna, a czy to nie ten trener mowil ze nie przyklada uwagi do przygotowania fizycznego ?

0

@msmsms ciesze sie xd

0

@Bartunek a jakby nie byl to co ? Xd

0

@kkbarca ja sie poplakalem ze smiechu xd

1

@MSN30 dlatwgo chcialem pokazac xd

1

@Bartunek ocen xd.

0

Jak sie wkleja tutaj zdj ? Mam fajnego mema ale niewiem jak wam go tu pokazac

1

@betonito Chelsea zaliczylaby spadek do 2 ligi z Valdkiem na ławce

0

@MeMyselfAndI wspinanie.pl na FB. Ale poszukaj na fb Chhang Dawa Sherpa. Co chwile dodaje gdzie altualnie sa

0

@MSN30 xd. Moze byc

1

@Bobo25 tak uwazam. Ta pilka leciala juz autografem i gratulacjami. Musiala sie tam zatrzymac xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?