0

@avanes ale ty wiesz ze oni wygrali to po uderzeniu z rzutu wolnego ? Xd

1

@maleta009 a kogo ma wpuszczac jak nie ma kim straszyc xd

0

@budzichmichal schodzi bo cienko zagral i tyle

1

@neeed za ryszarda cienkiego

1

Plus straty. Niech sobie odpocznie

0

@DanielOOL takie ze zagral kiepski mecz. Podanie do najblizszego i tyle

0

@Pogba fryzure chcial poprawic przed strzalem

0

@aleksandrowielki zobacz mecz, juz na trybunach

5

Xd. Zllte dziecko tik toka juz na trybunach

0

@barteggg08 przy okazji zobacz czy pilki od Fortnite tam nie ma, albo od Trincao z tego meczu, chociaz ona moze jeszcze leciec

0

@MysticCat ahh szkoda "szczempic" ryja xd

1

@aleksandrowielki jak przyspiesza gre ? Skoro na 20m odbijamy sie od sciany i klepiemy po obwodzie. Poki co to w ofensywie lepszy jest ten Moriba niz zlote dziecko Tik toka czy czego tam

1

@Gaz nie. To puig niewiem jak zagrac pilke. Mial w tym meczu kilka mozliwosci

2

@MysticCat no. Fanboye wiedza najlepiej

2

@aleksandrowielki no chyba na tle 3ligowca powinien dopiero pokazac klase takze serio XDDDD

1

@xVENUMx tylko ze w A klasie 3/4 zawodnikow na meczu biega nawalonych xd to co ty sie dziwisz xd

2

@aleksandrowielki no ma racje wiec wybacz, ale XD

0

My nie mamy ludzi do karnych xd

2

@Fenelon no i te niecelne podania xd

3

@kiper09 od Trincao pilka jeszcze leci

6

Szkoda ze nie Konrad zamiast Jednonogiego. Mkze druga polowa

0

@kryhaa tylko ktory klub bedzie tak glupi zeby facetowi zaplacic ze 20baniek za sezon xd. Chyba by musieli miec Bartka za prezydenta

1

2

@kaamil1910 zeby sie cos dzialo. Dziennikarzyna sie nudzi.

0

@ObiektywnyKibic121 tak ja rozumiem. Ja osobiscie uwazam ze Messi tak dlugo jak CR nie pogra. Moge sie mylic ale takie moje zdanie ze Messi wczesniej skonczy kariere

0

@lucca87 Dembele i topka na swiecie na swojej pozycji xd. On do tej topki nawet nie dorosł. O ile ma mecze gdzie gra fajnie i szarpie na skrzydle tak zdarzaja mu sie mecze gdzie jest jezdzcem bez glowy. On poki co musi sie nauczyc myslec na boisku bo umiejetnosci ma ale one nie ida w parze z glowa

0

@Herato Ancelotti byl trenerem jak sie myle. Bo w tym sezonie tez Real LM wygral a wtedy na 99% byl Ancelotti

0

@Sysia11 tylko prestiz PK a prestiz LM to 2 rozne swiaty

0

@Sysia11 co ? Ale ty wiesz ze za tydzien moze gora miesiac kazdy o tym zapomni ? Chyba poza kibicami Barcy. Tak samo jak kazdy szybko zapomnial ze w tamtym roku Atleti tez odpadlo z jakims 2 czy 3-ligowcem. A 8ka od Bayernu bedzie wisiala na naszych plecach podczas kazdej edycji LM gdzie bedzie grala Barca czy Bayern bo komentatorzy beda to wspominac. Jak byl mecz o SPH z Athleticiem to komentatorzy mecz na Anfield wspominali takze te mecze beda sie ciagły za nami latami

0

@FilipeX od 4 ? Dopiero od 4 ? Dlugo tkwiles w nadzieji ze cos z niego bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?