Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FilipeX od 4 ? Dopiero od 4 ? Dlugo tkwiles w nadzieji ze cos z niego bedzie
7
@kaamil1910 zabojczy duet Braitwhite i Trincao w ataku to manita pewna
1
@VamosGirl zagra.
2
@mzr16 ja uwazam ze trener z wyplonej gwardii juz nic nie wycisnie. Tymbardziej jak wypalona gwardia w glowie ma historyczne eurowpier*ole w LM. Po za tym klub w przebudowie takze trzeba czekac. Zaden trener tu nie pomoze ze z marszu wejdzie i posypia sie trofea do gabloty
0
@ObiektywnyKibic121 znaczy jakby nie patrzec to jest najlepszy w histori obecnie. Patrzac na wiek, to ze nadal strzela i trzyma poziom. Messi musi troszke nastrzelac zeby go gonic w najwiekszej ilosci bramek w historii. A Ronaldo odjezdza caly czas.. czy to w LM czy wlasnie teraz.
0
@ObiektywnyKibic121 i z tym trenerem 3lm pod rzad.. nie potrafie ogarnac czasem jak to zrobil...
0
@Don Lucas zeby jutro nas Cornella nie wyeliminowala xd
0
@Kwiatek67 dzikow i saren jest za duzo. Niech wala. Chetnie bym sobie taka dziczyzne na obiadek opier*olil
0
@nelson25 w dziki wal i sarny. Tego jest az za duzo
0
@GadulkiGembulki ciekawe kiedy dziadki przestana startowac
1
@karci0 wystarczy zobaczyc zdj zeby zdac sobie sprawe ze we szpitalu masz najlepsza diete xd
14
Komentarz usunięty
1
@Kettger Alba w tym aspekcie goruje.
1
@Pogba pamietam kiedys jak jeszcze Balotelli byl bardzo dobrym pilkarzem i byl laczony z Barca a on odpowiedzial "z dziewczynkami grac nie bede" czy jakos tak. I w sumie nie sklamal, u nas nie ma faceta z jajami ktory potrafi w trakcie meczu otworzyc jape na kolegow. A co do wywiadu Griezza to w sumie w niczhm nie sklamal, kazdy to widzi tylko nie nasi pilkarze.
34
No w sumie Griezzman w niczym nie oklamal to niewiem dlaczego szatnia ma niby byc zla na niego ,za to ze prawde powiedzial ? "Nikt nie krzyczy w trakcie meczu", kurła a kto ma krzyczec skoro my kapitana mamy tylko na papierku a w rzeczywistosci ta opaska na jego ramieniu to nieporozumienie..
0
@ksobi emeryci maja 13 a patusy maja 500+ (oczywiscie nie obrazajac tych ktorzy uczciwie zarabiaja i tez 500+ maja) z taka elita nikt nie wygra tymbardziej ze emryci i patusy maja jednego kandydata, a tacy jak my ktorzy nie popieraja PiSu to kazdy z nas ma swojego i wtedy glosy sie rozdzielaja
1
@Lub567 Najman zlamalby Messiego w pol
0
@Bartex w artykule pisze jak byk ze jak Firpo odejdzie to zastapi go inny zawodnik wypozyczony albo Balde z Barcy B. A Umtiti moze odejsc i tak mamy 4 ŚO jak Geri wroci
1
@Bykunn no wlasnie. Znaczy ja niechcialrm zebys to szorstko odebral z tym "problemem" przesadzilem ale chodzilo mi o to ze rodzina nie musiala tak cierpiec bo wiadomo jak to jest
1
@Janas11224 ostatni w punkt xd
0
@Bykunn moj sasiad byl "warzywem" lezal pod respiratorami 4miechy. I tez rodzina sie niechciala zgodzic na odlaczenie mimo ze lekarz juz na samym poczatku powiedzial ze nie ma szans rodzina byla uparta i tez jezdzili do niego praktycznie codziennie az po tych 4 miechach wkoncu dali sobie przemowix do rozsadku i mieli "problem" z glowy
3
@Corr szatni (czyt swietym krowom) ostatnio sie duzo rzeczy nie podoba. Zli sa na Griezza ? Prawie mecz im wygral. Dodam jeszcze ze nasz kochany cwaniak Alba nawet nie zająknąl sie zeby wziasc na klate jego bledy po ktorych padly gole, ogolnie to za branie swojej winy na klate moglby sie uczyc od Araujo ktory mial na tyle duze jajca zeby sie przyznac ze wtedy przez niego padl gol
1
@Bykunn wiadomo ze to ciezko jest pozniej wyrazic taka zgode. Ale wedlug mnie to tylko po to zeby sie chory nie meczyl a rodzina nie miala klopotow z opieka
1
@Bykunn o kurde. Dosc tak. No to skoro matka i siostry skoro az tak bardzo niechca temu panu ulzyc w cierpieniu to powinne wziasc go pod opieke. I sie nim opiekowac.
0
@Bykunn o co w tym chodzi bo nie jestem w temacie.
1
@NaFazieHitman co sie stalo z tym facetem ? (Nie jestem wogole w temacie) i dlaczego on jest w szpitalu co mu eie stalo
0
@NorbiTBOB aaa czy tak. No ale dobrze mi sie kojarzylo
0
@kejdzi jak sie myle to obstawil u buka swoj transfer do Atleti xd
0
@against_modern_football co wy macie z ta cena za pilkarza ? Swoje zrobil. 2 bramki strzelil. Gdzie byl pilkarz za 105mln ? Albo gdzie byl kapitan ? Griezzman mogl wczoraj sam ten mecz wygrac nienudalo sie trudno. Koledzy z ataku to bardziej przeszkadzali jak pomagali. Wczoraj tylko Griezz i FdJ zasluzyli na wyroznienie
1
@against_modern_football zobacz sobie powtorke i zobaczysz ze ta piła tez taka łatwa nie byla. Wogole niewiem jak (ogolnie) kibice moga miec pretensje do niego za te akcje jak ten facet jako jedyny byl skuteczny w tym co robi i skonczyl mecz z 2 golami, niech kibice siądą tak na Messiego wkoncu bo ten "kapitan nieporozumienie" wczoraj zagral takie gowno jak Dest i do tego zwienczyl to slaba psycha i goscia znkautowal