0

@Pianist00 tez sie uczylem i skonczylem 2 stopien w PSM. Amatorsko pewnie gra wiec nie ma sie co dziwic. Ale nawet jak na amatora to cos zagrac potrafi

6

@Janiama pewnie mu chodzi o te 500+ czy 13stka dla emeryta bo sam niewiem co by innego mogli dawac i chetnie bym sie dowiedzial co takiego dawaja nam.

1

@Witekk10 w derbach musi byc goraco. Raz jest miedzy kibicami a raz miedzy zawodnikami

1

@Herbert masz jakies dziwne rozumowanie. Gdyby SPH dopiero consie zaczynalo to wtedy wypowiedz bylaby ze SPH to najkrotsza droga. Przeciez kazdy wie ze SPH sie juz skonczylo wiec po co ma mowic o czyms co juz sie odbylo i w tym sesonie juz nie bedzie ? Teraz gdy nie ma jeszcze LM to PK jest najkrotsza droga do tytulu bo w tym sesonie jeszcze zostaly 3 puchary donwygrania i na dobra sprawe tylko w PK mozemy cos ugrav

0

@y13 no na takiej zasadzie to dziala

2

@Lubelak19 wlasnie. Kilka lat temu byly 2 mecze. Jak nie poszlo w 1 meczu to w 2 meczu poszedl 1 garnitur i bylo. A teraz to masz loterie tak jak kolega @Coutinho007 napisal 1 blad i po robocie.

0

@Herbert gdzie tak jest napisane bo chyba cos mi umknelo ze uwaza SPH za nic

0

@VanBarca ale ty chyba nie rozumiesz ze u nas sie kopal po czole i trzeba bylo zmiany. Koeman wyraznie powiedzial Bartkowi ze jak Suarez odejdzie to chce nowej 9 a okularnik wszystkich wyebal i nikogo nie zalatwil. 2 sprawa jest taka ze Suarez zmienio otoczenie i dostal nowej motywacji do pokazania Bartkowi ze do dupy zrobil ze go oddal ale gdyby go nie oddal nadal byloby to samo

0

@DIPENNN nie da sie bo zwali wszystko na Covid. Mysmy juz od 2019r chodzili po cienkiej linie bo juz Cillesen poszedl w rozliczeniu za Neto i juz Bartek łatał budzet.

1

@Nano22 ale strzal xd. Troche za mocny xd

0

@Prezes_sycylijczyk jak sam klub nie zacznie zarabiac tak jak przed pandemia to zaden prezydent nie da rady go wyciagnac, takie moje zdanie

0

@KichuBlaugrana poki klub nie zacznie pompowac kasy to zaden prezydent nie uratuje tego klubu chyba ze ma jakis pomysl ale to pewnie trzeba bedzie miec zgode socios na jakies inne dzialania. Bo wiem ze byla jakies info zeby zrobic spolke akcyjna czy jakos tak ale to bedzie potrzeba miec zgode socios..

0

@marmatmich dokladnie. I rzeczywistosc wkoncu zweryfikuje tych sesonwcow co tu przebywaja i zostana tylko ci najwoerniejsi

0

@tbas jak wazne 105kg i mam 195cm wzrostu to dobrze czy nie ? Dodam ze mam troche brzucha xd ale pracuje nad tym

0

@ksobi jak patrzysz na ten nadchodzacy dwumecz to juz powinienes na starcie sobie zdac sprawe ze PSG bedzie faworytem oni jako jedyni w tamtym roku w finale z Bayernem walczyli jako rowny z rownym, bo po reszcie Bayern przejechal sie jak czolg po maluchu. Wiem ze nie ma co porownywac form obu zespolow z tamtego roku do tego ale jednak to nadal PSG bedzie faworytem. Jak przejdziemy ich to sie bede cieszyc a jak przegramy i odpadniemy to nie bede plakac bo zdaje sobie sprawe w jakim gownie Barca sie obecnie kąpie. Ciesze sie tylko ze przybajmniej duzo mlodycg dostaje szanse i sie rozwijaja moze to oni wyznacza kolejna sciezke Barcelonie (tak jak Xavi Iniesta i spolka) za kilka lat jak odpowiednio sie o nich zadba

4

@y13 po co on na chwile obecna ? Mamy 5 ŚO.. do ataku nam jest ktos potrzebny. Garcia moze w lecie przyjsc ale nam jest teraz napadzior potrzebny...

1

@Fawrf tylko Leo jako osoba nam tez zapewnia pewne korzysci..

0

@ksobi no i co ze w obronie sa kiepscy ? Jak w ataku maja sile rażenia a my choc w obronie sie troszke poprawilismy tak w ataku jestesmy bezjajeczni

2

@Fawrf ty mu zaplacisz kolejny kontrakt ? Jest wyraznie napisane w jakim gownie jest Barca i wiadomo ze poki klub nie zacznie pompowac kasy to bedzie nadal lipa i zaden prezydent tego nie naprawi. Dlatego jak przyjda rozsadne oferty to powinni akceptowac, trudno sie mowi. Skonczymy jak Milan i europa przypomni sobie o nas moze za 5lat

1

@Pustelnik juz udowodnil skandynawski nazario ze i na pustaka ma problem czy z 5m (mecz z Cornella)

0

@marmatmich ale Neymar i Haaland w Barcy w letnim okienku transferowym i Laporta wyciagnie nas z tego gowna i sciagnie jeszcze Alabe xd. Podejscie niektorych turaj jest piekne

2

@Prezes_sycylijczyk dziwi tylko glupota ludzi.

0

@solf ale przynajmniej cos przedstawil, a ten populista nadal nic.

0

Jak ten typ wygra wybory to socios sami siebie podsumuja

0

@Prezes_sycylijczyk co mi ciekawego napisales ? Bo widze komentarz usuniety xd

0

@Prezes_sycylijczyk ty czytales artykul ze Barca musi splacic 126mln w krotkim terminie ? Skad ci Laporta wyciagnie hajs jak sam klub nie pompuje kasy xd

0

@Coutinho007 tylko patrzac na to z innej strony trzeba sobie zadac pytanie czy ten Garcia naprawde jest nam az tak potrzebny, patrzac na to ze mamy nominalnie 5 ŚO. Licze ze od przyszlego roku jednym z nietykalnych ŚO bedzie Araujo no i bardzo bym zyczyl Umtitiemu powrotu do swojej formy sprzed kontuzji oraz tego zeby oduczyl sie brania medytacji u szamanow. Lenglet jako zmiennik no i Geri o ile nie odejdzie dodatkowo jest Mingueza (chociaz uwazam ze pojdzie sladami Bartry) no ale moze akurat cos sie zmieni

0

@Coutinho007 no tak. Tylko zeby sciagnac wolnych graczy takich jak Garcia, Wijnaldum, Depay czy Alaba musieliby miec juz cos dogadane... a nic nie slychac zeby bylo cos ustalane do tego jeszcze wyborow nie ma i klub nie ma prezydenta a to tez jest strzalem w kolano

1

@Dalhi tu nie chodzi o to czy zachwycaja czy nie tylko o to kto bedzie taki glupi zeby placic takie pensje. Musieliby miec Bartka za prezydenta

0

@BlaseR9 xd. A gdzie wzmocnienia hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?