1

@Bobo25 no tak, to nie ma nawet porownania heh

11

My narzekamy, oni narzekaja. My smiejemy sie z nich ze oni narzekaja a oni z nas. Tak zawsze bedzie

2

@Barcza223 czemu ty sie dziwisz ? A my na sedziow nie narzekamy ?

1

@barcelonaLM tak zawsze bylo jest i bedzie. Czy mecze leca na C+ czy na eleven to bedzie to samo. Kibice Barcy beda pisac ze tamci za Realem a kibice Realu na odwrt

0

@Bobo25 ale doczytaj do konca co trener powiedzial "ta kadra nie jest gotowa do zdobywania WIELU trofeow" czyli gotowa jest na jakis 1 puchar czy 2 ale nie na tryplety czy sekstety.. ja bym tak to odebral a nie ze biala flaga i nara

0

@Kondziubarca ja przeczytalem ze "ta kadra nie jest gotowa do wygrania wielu trofeow" czyli patrzac na to ze oficjalnie mozna wygrac w sezonie 6 pucharow czyli ta kadra nie jest gotowa aby wygrac wszystkie 6 czy nawet 5 pucharow ale na 2 jest w stanie wygrac. Ja to tak odebralem. Zalezy jak to kto odbiera. No ale nie kazdy ma zdolnosc do czytania ze zrozumieniem

0

@eckov zalezy jak to kto odbierze. Jedni popatrza i powiedza "biala flaga juz wywieszona" a drudzy sie troche zastanowia i powiedza "no niby racja ale nadal sa w grze i wszystko sie moze wydarzyc". Wielu uzytkownikow tu jest co stwierdzili ze Koeman wywiesil biala flage, a na zdrowy rozsadek ci co widza jaki jest burdel to juz na poczatku sezonu wiedzieli ze raczej jestesmy w grze "do momentu" az odpadniemy bo my nie mamy solidnej ławki.

1

@Rust_Cohle aaa no chyba ze tak. To spoczko xd

0

@Rust_Cohle i tak przegrasz to na chu ci to ?

0

@don'T.R.I.P.e czyli np ?

0

@El dominatore zabraklo 2 magikow w srodku pola z nr na plecach 6 i 8 i juz nie ma tych podan. Mlodzi die ucza.

0

@Bobo25 no dokladnie, tez tak sądze xd

2

@CatalanDream ziomus, tu niechodzi o to jakie kibice mieli nastawienie, kazdy zdawal sobie sprawe (racjonalny kibic) ze Bayernu nie przejdziemy. Tu boli tylko rozmiar porazki

0

@itmustbejoke i wszystko przez twojego pana z avatar ktory musial zauwazyc tego Origiego i zagral szybki rzut rozny ehh

0

@Davvd my nadal szukamy drugiego Alvesa ktorego juz tu nie ma kilka lat a zaraz nam Alba odejdzie i do poszukiwa drugiego Alvesa dojdzie poszikawnie drugiego Alby

0

@czar007 dodam ze pierwsze pol sesonu za Enrique tez nia napawalo optymizmem. Dopiero po RSSS (po porazce z nimi) cos przeskoczylo w glowach i zavzeli grac i wtedy tryplet wygrali. My tez nie mozemy oczekiwac kokosow od zepolu gdzie polowa skladu to mlodzi a do tego klub jest w przebudowie.

0

@czar007 wilkie nazwisko nie jest gwarancja pucharow. Mou poszedl do Realu i mial z nimi LM wygrywac a wygral ? Nie. Do tego ile razy dostal manto od Barcy. Zaraz powiesz ale mistrza zdobyl czy PK wygral to ja moge powiedziec ze Valdek tez to zdobywal a wcale wielkim nazwisiem nie byl.

0

@czar007 Pep pokazal ? Enrique ?

0

@czar007 zaden z powyzszych ci nie przyjdzie bo klubu raczej stac nie bedzie. A akurat jak chodzi o Ajax to trener akurat pokazal ze niebtrzeba byc kims zeby do 1/2 LM dojsc.

0

@czar007 rozgrywajac mecze co 3/4 dni musisz miec glebie skladu jak chcesz rywalizowac na wszystkich frontach. Jezeli Koeman w meczu wystawi nastepujacy sklad (pomijam graczy kontuzjiwanych) :
MaTS-Dest-Araujo,Lenglet/Umtiti,Alba-Busi, FdJ, Pedri-Griez Messi Dembele to kim ma straszyc z lawki ? Braitem ? Trincao ? Czy chociazby Puigiem, a moze Pjaniciem ? To nie sa zbawiciele i poki co nie beda. Gdyby byl Depay Wijnaldum i Garcia tak jak chcial Koeman na poczatku sezonu to juz mialby wieksze pole manewru i wieksze pole do rotacji i moze zmiany, ktore przeprowadza w meczu bylyby bardziej trafne bo moze ci pilkarze cos by wniesli. Teraz tak, popatrzmy na to z drugiej strony. Jaka presje czuje nasza linia ofensywna ktora ma zmiennikow ktorzy praktycznie nic nie wnosza ? Griezzman Messi czy Dembele (jak bedzie valy czas zdrowy) nie maja presji bo wiedza ze zmiennicy i tak nic nie dadza poza przeblyskami. Za to w pomocy pomocnicy juz czuja troszke konkurencji bo jednak jest ten Puig ktory mimo chaosu cos grac potrafi, zawsze jest ten Pjanic (poki co zagadka) jedyna nietykalna osoba w Pomocy jest FdJ i moze troszke Busi bo jednak Pjanic no kazdy wie co wnosi. Koeman sam zaznaczal ze sklad jest za malo konkurencyjny, dlatego jestem zdania ze w tym sesonie jak nie wygraja nic to trudno zrozumiem to przez to ze mecze co 3/4 dni i nie ma kim rotowac a jak chca cos wygrac powinni sobie ustawic za cel jakis puchar i tam szarpac ile wejdzie a w reszcie to "niech sie dzieje co sie dzieje". Ja tylko chce w tym sezonie tego zeby wkoncu zadna druzyna w LM nas tak nie sponiewierala jak to zrobil Live czy Bayern nawet i ta Roma...

0

@czar007 kazdy zespol topowy zaraz sie bedzie kopac po czole jak nie ma głębi na ławce. Mecze co 3/4 dni na dobre im nie wyjda. A po sezonie euro i po euro praktycznie nowy sezon. Dlatego w tym roku potrafie im wybaczyc wszystko bo panowie maja natłok i to duzy

1

@Deraxium NC+ , dokupic eleveny i spokoj aa no i polsaty na LM i gitara

5

@JarekS jedyna przewaga na rzecz Barcy obecnie bedzie odgrywac to ze gramy wkoncu na CN dlatego moze uda sie to jakos wygrac, bo wiadomo ze Athletic ostatnimi czasy to nie jest wygodny rywal

0

@czar007 ale to wina trenera ze zawodnicy kopia po poprzeczkach albo sedzia karnych nie gwizdze ?

0

@czar007 aha no i wracajac do meczu gdyby te 2 poprzeczki zamienily sie na bramki i sedzia odgwizdalby przynajmniej jeden faul na Teincao to nawet nie byloby gadki o tym "ze Komena nic nie pokazal" xd. Nie rozumiem troche co on ma ci pokazac. Jak ja widze w meczu 4-5 100% szans ktorzy xawodnicy nie wykorzystuja to niewiem czy problem faktycznie lezy po stronie trener

0

@czar007 oni graja bo Bartek ich kupil albo Koeman z szkolki wyciagl i dal szanse. Powiem ci tak, gdyby Valdek tu byl czy Setien to nie ogladalbys Araujo bo oni by grali Lenglet-Umtiti. A wracajac do Koemana to skad wiesz ze on nic nie pokazuje ? Moze wlasnie ci mlodzi co graja 1 sezony na najwyzszym szczeblu tez do konca wszystkich zalozen nie potrafia spelnic ?

1

@yoli gdyby takiego czegos Griezz nie wykorzystal to by sie pomyje lały wannami

0

@bbartekfcb Mingueza na plus ? Zagral przecietnje ale nic szczegolnego zeby jakis plus czy cos

3

@martin3131 tez tak sadze. Nawet z 200baniek. Valdek to jednak mial szczescie tyle kasy Bartek pompowal w transfery a co LM to blamaz (skonczylo sie na Setienie i blamazu)

0

@czar007 no wlasnie. Dlatego ciesze sie ze jest Koeman bo graja tacy mlodzi jak Dest Pedri Trincao Konrad tez cos zagral czy Moriba itd. Gdyby Valdek nadal byl trenerem to bys o tych chlopakach nawet nie slyszal.. a jak ma byc przebudowa to juz na nastepny sezon bedzie wiadomo kto z tych mlodych zostanie a kto odejdzie i sie zacznie powoli budowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?