Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@samel nie uksztaltuje sie kadry nie majac kasy, a ze sprzedazy duzo nie zarobimy bo nikt glupi nie pokryje tak wysokich kontraktow
2
@jeyx77x Mingueza raczej kariery tu nie zrobi. Skonczy jak Bartra, Todibo odejdzie. Pique, Lenglet Umtiti Araujo to wystaczy.
0
@Chinaski no napewno xd. Chyba z przydomkiem anty
1
@Rust_Cohle nie tylko. Mial Modricia Kroosa Ramosa o 5 lat mlodszych czy tam 4 lata a to duzo. Mial tez Bale ktory jak gral to robil roznice i dolozyl swoja duza cegielke w finalach LM zeby wygrac puchar (ale to bylo za nim przesiakl golfem), jeszcze kozaka Marcelo na tamte czasy ktory robil robote bo teraz wiadomo jak upad Marcelo czy Isco. Wszystko kiedys przemija, a Perez nadal nie robi rewolucji i odmlodzenia
2
@Chinaski a ludzie nazywaja Ramosa bandyta boiskowym xd. A jak nazwac Cantone ktory dopiero potrafil xd
1
@Armandi ty tez musisz wiedziec ze Konrad jest obecnie pilkarzem Barcy B wiec jak trafi mecz z 1 zespolem w sobote i zagra np jedna polowe a w niedziele sie trafi mecz Barcy B to tez ma zagrac ? A Piementa bedzie szukac skrzydlowego ?
1
@AduŚ07 nawet oddanie Suareza nie poprawilo sytuacji klubu bo nadal jest zle i bedzie zle do poki klub nie zacznie pompowac kasy. Takze jego zostanie nadal powodowaloby to ze klub bylby w gorszej sytuavji finansowej niz juz jest. Bartomeu zje*al wszystko bo zachcialo mu sie dawac nie logicznych pensji na kontratach i teraz kazdemu to sie odbija czkawka. Jeszcze jak pandemi nie bylo to juz stapalismy po cienkiej linie bo trzeba bylo spinac budzety i dlatego Cillesena oddali w rozliczeniu za Neto czy Arthura za Pjanicia. Pandemia tylko wbila gwozdz do trumny.
4
@Comentateiro niewazne jak wazne sa kolejne 3pkt ktorych potrzebujemy jak tlenu zeby ten sezon dograc do konca i utrzymac sie w czolowce. Jeszcze przyjda dobre lata tylko trzeba czasu, transferow i miec jakas solidna lawke rezerwowych ze jak ktorys wejdzie to zrobi roznice
0
@Peciak chu*a warte sa te analizy skoro var nie uznal faulu
0
@Peciak 15 fauli od razu. xD
0
@dariooo tych 3 co gralo dzisiaj nie dawalo/daje tyle co pewny napastnik oddany za frytki do rywala ktory bije sie o LL. Nie ma sie co oszukiwac. Bombelek dzisiaj kiepsko, Brait wiadomo (za zle mu nie mam ze tu przyszedl bo nadazyla sie okazja wiec skorzystal) no i Griezz ktory raz zdobedzie gola a raz nie, nie ma takiej ciaglosci..
3
@endriuuu2 to ze sie go nie dalo ogladac mozna usprawiedliwic tym maratonem i dogrywkami jedynie
1
@Naturopata Griezzowi to by sie wkoncu troszke odpoczynku przydalo...
1
@CZaras nikt cie nie zje. Ten kto uwaznie ogladal mecz przyzna ci racje.
3
@bodziu11arret mu chodzilo o te ze nie moze zobaczyc (bo np czasu nie ma)
0
@BarcaInfo wiadomo moze jak tam przebiega leczenie Fatiego ?
1
@wdokk Koeman sie go pozbyl albo Bartomeu ? Bo to roznica. Z tego co wiem jak Koeman mowil to gadka byla taka ze jak Suarez odchodzi to musi przyjsc jakas 9 do klubu, a takowej obietnicy nikt nie spelnil nawet w styczniu nie potrafia nikogo za 5mln sciagnac bo kasy nie ma. Wiec o co sapiesz do trenera ? Zmiany byly konieczne w tym klubie i dobrze o tym wiesz, ale watpie ze trener chcial pozbyc sie klasowej 9 po to tylko zeby nikim jej nie zastapic xd przeciez to nawet nie logiczne. A z drugiej strony trzeba bylo ciąc koszty bo smiec Bartek rozdawal melony na lewo i prawo i kaska sie skonczyla. Koeman sam zaznaczyl ze jak Suarez odejdzie to trzeba kupic 9 i chcial Depaya ktory do dzie nie zawital na CN bo kasy nie ma.
1
@jeyx77x czemu tak uwazasz ? Myslisz ze przez te kontuzje gosc juz nie pokaze talentu ?
0
@4drian0 ten Hag nie ma DNA Barcy to nie moze byc przeciez.
0
@LS o Bombelku juz nie ma co mowic bo juz wszystko zostalo powiedziane. Rakitic juz tez obrywal od 2 sezonow. Teraz pora na Sztangiste, Fortnita i Ryśka
1
@Coutinho007 legendarny srodek pola ktorego potrzebowalismy ale na niego nie zaslugiwalismy xd
1
@Gaz o Dembele zostalo powiedziane juz wszystko wiec co chcesz o nim wiecej pisac ? Xd
6
@martinek07 na logike. Skoro graja LL w niedziele to raczej mecz w wtorek odpada. Predzej sroda/czwartek bo nastepny ligowy chyba znowu w niedziele jak mnie pamiec nie myli
0
@Krzywy95 skoro wygladal bardzo dobrze to.prosze o analize. Kolega @sendesara bardzo ladnie przeanalizowal i wszystko jest czarno na bialy a ty nadal swoje xd
0
@kamilop jak ktory wpadl na ten pomysl z Atleti ? Ten okularnik ktorego juz nie ma. Najlepszy prezydent razem z Gaspartem moga sobie reke podac
1
@don'T.R.I.P.e raczej nie. Zizou poleci po sezonie, chyba ze wygra LL czy LM ale to raczej jest niemozliwe
0
@Ghotti tez sie dziwie dlaczego sie o Depaya nie staraja. Wkoncu jak Geri wroci to mamy 5 ŚO.
1
@czar007 nie zawsze wszystko da sie wygrac trudno. Wazne ze mamy klub wkoncu w przebudowie i wkoncu wrocimy na wlasciwa sciezke. Tylko brakuje prezydenta i porzadnego projektu ktory zostanie zrealizowany oraz kasy i transferow z i do klubu
1
@czar007 Atletico ktore idzie po mistrza z nimi odpadlo. W takiej druzynie zawsze jest inna motywacja. Graja mecz roku i kazdy skupiony jest na 120%
11
@Comentateiro uwierz mi gdyby z nami zostal Suarez i te setki ktore sa w meczu zamienilyby sie na gole (przynajmniej polowa z tego) to nikt by tu o stylu nie mowil bo majac ok 15 strzalow w meczu w tym z 8 ocelnych i kilka z tego by weszla to bysmy wygrywali mecz za meczem, ale bez rasowej 9 jest to niemozliwe. Nie winie Braita bo dostal szanse zycia przez smiecBartka i dlatego tu przyszedl bo kazdy majac taka szanse zrobilby wszystko zeby tu trafic (mowa o pilkarzach z przecietnych druzyn). Wracajac do stylu to nikt by o nim nie mowil bo skoro wygrywalibysmy po 2 czy 3 golach w meczu to nikt by sie nawet nie zająknal. Dlatego wkur*ia mnie to ze ten smiecBartek oddawajac Suareza nie kupil rasowej 9, a przeciez niby obiecal Koemanowi...