Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maciux7 ale oceniane jest zachowanie pilkarza ktory sfaulowal w polu karnym a nie wrzutka ktora byla w kosmos
1
@DaPi ju gołyn dałn
0
@czar007 nie bierz Pele i Maradony jako przyklad bo gdy ten 1 konczyl kariere to ten drugi (prae lat pozniej) zaczynal. My tu mowimy o 2 facetach ktorzy w tym samym czasie graja od x czasu na najwyzszym poziomie a to roznica.
0
@klopx moze bedzie kolejna dogrywka :D
3
@czar007 a i tak ci powiedza ze potrafi tylko z karnych albo na pustaka, a zapominaja ze nasi w niektorych meczach nawet z tym maja problem...
1
@POLAK12345 eeee tak
4
@NGTRX wystarczy popatrzec na Lengleta w tym sezonie i zadasz sobie to samo pytanie tylko zamiast Interu sstawisz Barcy
1
@CatalanDream tak jak @KSSniper napisal chodzi o wiek i takie liczby. Zaraz ich zabraknie i bedziemy patrzec jak Haaland czy Mbappe graja
2
@CatalanDream maszyna nie ma co. 36lat a nadal kozak
2
Vidalowi juz prad odcina.
1
@Firestone xddddd. Wystarczy popatrzec na swoje podworko
0
@Barwindg Fortnite by przestrzelil
0
@cinero1996 bawili sie w Lengleta
0
Inter ma swojego Lengleta.
1
@Coutinho007 maja swojego Lengleta
1
@Coutinho007 oni juz tam wszyscy tak krzycza. Kazdy z nich ma syndrom CR przy golu chyba xd
0
Pewny karny, nie to co Fortnite....
2
@Maciux7 z twojego chyba, bo Young to debil co trzyma za reke i ciagnie goscia xd
0
@Jonyx drukowac ? Zobacz co ten debil Young zrobil
0
Sobocie sie Najman wlaczyl xd.
https://www.facebook.com/TurtleHype/videos/1034489340407222/
0
@lukaszbarca15 o kurde, pepsi to na bogato widze kolega leci xd
0
@Kwiatek67 krata browaru zawsze jest w razie "awarii" i nigdy nie braknie. Gdy liczba w kracie zbliza sie do 1 czy 0 to jest uzupelniana
0
@SiSenior taa PSG by dalo rade, napewno.. tymbardziej ze maja na glowie nowy kontrakt dla Neya ktoremu napewno beda musieli dac wiecej kasy i nowy kontrakt dla Kylianka ktoremu tez beda musieli solidynie nasypac do kieszeni jezeli nie mysla o tym zeby odszedl do Realu
0
@LeoMessi1994 setka z radlerem do meczyku jak znalazl, znaczy sie 2 setki z 2 radlerkami (wiesz, 1 i 2 polowa) :D
1
@prodigy 25mln zmiennych plus 5mln za transfer to wychodzi 30 baniek wiec moze tak na to trzeba spojrzec
0
@Barcelismo tez mnie to zdziwilo. 2 dni wolnego mieli to co on robil ze sie przemeczyl ?
0
@Coutinho007 zeby nie bylo pisze ogolnie bo tak bylo (zebys nie odebral ze to tylko ciebie sie tyczy czy cos) ;p
2
@Coutinho007 ale jak to ? Kilka tygodni temu bylo tylko Koeman out.. xd
0
@Colon niewiem czemu, ale zawsze ten utwor kojarzy mi sie z Deadpoolem xd
0
@Kubix93 dlatego po chlaniu jak sie obudzisz to powinno sie robic research z dnia poprzedniego tylko ze zbilansowana dawka zeby na kolejny dzien jeszcze nie trzepalo xd