0

@Maciux7 ale oceniane jest zachowanie pilkarza ktory sfaulowal w polu karnym a nie wrzutka ktora byla w kosmos

1

@DaPi ju gołyn dałn

0

@czar007 nie bierz Pele i Maradony jako przyklad bo gdy ten 1 konczyl kariere to ten drugi (prae lat pozniej) zaczynal. My tu mowimy o 2 facetach ktorzy w tym samym czasie graja od x czasu na najwyzszym poziomie a to roznica.

0

@klopx moze bedzie kolejna dogrywka :D

3

@czar007 a i tak ci powiedza ze potrafi tylko z karnych albo na pustaka, a zapominaja ze nasi w niektorych meczach nawet z tym maja problem...

1

@POLAK12345 eeee tak

4

@NGTRX wystarczy popatrzec na Lengleta w tym sezonie i zadasz sobie to samo pytanie tylko zamiast Interu sstawisz Barcy

1

@CatalanDream tak jak @KSSniper napisal chodzi o wiek i takie liczby. Zaraz ich zabraknie i bedziemy patrzec jak Haaland czy Mbappe graja

2

@CatalanDream maszyna nie ma co. 36lat a nadal kozak

2

Vidalowi juz prad odcina.

1

@Firestone xddddd. Wystarczy popatrzec na swoje podworko

0

@Barwindg Fortnite by przestrzelil

0

@cinero1996 bawili sie w Lengleta

0

Inter ma swojego Lengleta.

1

@Coutinho007 maja swojego Lengleta

1

@Coutinho007 oni juz tam wszyscy tak krzycza. Kazdy z nich ma syndrom CR przy golu chyba xd

0

Pewny karny, nie to co Fortnite....

2

@Maciux7 z twojego chyba, bo Young to debil co trzyma za reke i ciagnie goscia xd

0

@Jonyx drukowac ? Zobacz co ten debil Young zrobil

0

0

@lukaszbarca15 o kurde, pepsi to na bogato widze kolega leci xd

0

@Kwiatek67 krata browaru zawsze jest w razie "awarii" i nigdy nie braknie. Gdy liczba w kracie zbliza sie do 1 czy 0 to jest uzupelniana

0

@SiSenior taa PSG by dalo rade, napewno.. tymbardziej ze maja na glowie nowy kontrakt dla Neya ktoremu napewno beda musieli dac wiecej kasy i nowy kontrakt dla Kylianka ktoremu tez beda musieli solidynie nasypac do kieszeni jezeli nie mysla o tym zeby odszedl do Realu

0

@LeoMessi1994 setka z radlerem do meczyku jak znalazl, znaczy sie 2 setki z 2 radlerkami (wiesz, 1 i 2 polowa) :D

1

@prodigy 25mln zmiennych plus 5mln za transfer to wychodzi 30 baniek wiec moze tak na to trzeba spojrzec

0

@Barcelismo tez mnie to zdziwilo. 2 dni wolnego mieli to co on robil ze sie przemeczyl ?

0

@Coutinho007 zeby nie bylo pisze ogolnie bo tak bylo (zebys nie odebral ze to tylko ciebie sie tyczy czy cos) ;p

2

@Coutinho007 ale jak to ? Kilka tygodni temu bylo tylko Koeman out.. xd

0

@Colon niewiem czemu, ale zawsze ten utwor kojarzy mi sie z Deadpoolem xd

0

@Kubix93 dlatego po chlaniu jak sie obudzisz to powinno sie robic research z dnia poprzedniego tylko ze zbilansowana dawka zeby na kolejny dzien jeszcze nie trzepalo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?