0

@Rewolucja123 Laporta mimo braku projektu (poki co) wygra... nieiwem dlaczego

1

@Siergiej_Piputkin ja tam bardziej martwie sie Neymarem i Mbappe..

1

@MarcelNJ11 tak. Nawet na tvp.sport.pl jest napisane ze w TVP 1 bedzid mozna zobaczyc meczyk i Laskowski bedzie komentowal ale niewiem z kim

0

@DonMatteo901 Bartek juz wiedzial ze z tymi problemami finansowymi nawet jak idda Suareza zeby zejsc z pensji to nikogo nie sprowadzi

0

@FutbolToMagia probowac, a faktycznie pokazac i grac do przodu to wielka roznica. Nawet cieńki jak sik pajaka Pjanic czy Busi probowali grac za plecy a Puig nic wiec z tego jego probowania do lipa.

3

@Damian11 tylko pytanie brzmi na ile paliwa wystarczy

0

@DaPi jak dokupujesz pakiet z Polsatami gdzie jest CL to mozesz go wylaczyc na czas w ktorym LM nie ma. Takze luzik

0

@FutbolToMagia Rysiek to byl najlepszy w podawanou do najblizszego bo za.plecy mu sie niechcialo grac

1

@FutbolToMagia najlepszy pomocnik ? Masz na mysli Ryśka Cieńkiego ? Prosze cie. Czlowiek chaos wczoraj nic nie pokazal. Dlaczego wierzysz tylko i wylacznie w to co Suarez powiedzial ? Caly czas mnie to zastanawia. I nie trener sobie nie rozwalil skladu sam tylko Bartek nie kupil tych co mial wiec nie pitol mi takich pierdół. Zmiany byly potrzebne tylko o rok za pozno... i co ci po tym ze z Suarezem bilibysmy sie o 1 ? Xd. A LM to co ? Nadal marzenie scietej glowy ? Barca w ostatnich latach tyle tych PK czy LL wygrala ze wolalbym LM ktora Suareza na wyjazdach przerosla

1

@Kgorecki2500 wiem ze jest, ale nienoszukujmy sie. Faworyt jest jeden

0

@Rewolucja123 no tak wiem wiem. Mi chodzi o sam fakt ze sekstet byl tylko nasz. A zaraz okaze sie ze Bayern dolaczy

6

I pomyslec ze Bayern jest praktycznir na ostatniej prostej zeby zrobic to co Barca w 08/09.. szkoda ze tylko 12 lat Barca byla samotna...

0

@FutbolToMagia no bo jak slepy jestes to nir moja wina. Ty oczekujesz trypletow sekstetow podanych na tacy. A trener dostal rozwalony sklad przez Bayern i do tego odeszlo kilku zawodnikow 1 zespolu a teraz musi łatac czym sie da bo Bartek nie sprowadzil Depaya Wijnalduma i Garcie.

0

@FutbolToMagia na Griezzie ? Przeciez gra dopiero 2 sezon. I co ci z tego sezonu ze strzela w sezonie a w LM gdzie byl ?

1

@DonRybson Koeman sie zgodzil na oddanie Suareza tylko pod warunkiem ze klub ogarnie mu nowa 9 jaka mialbyc Depay (Koeman go chcial). A skonczylo sie tak ze Suarez odszedl a 9 nosi Brait...

7

@mozart racja. Niektorzy sa zapatrzeni w go*no ;p. W tamtym roku placz bo gramy emerytami i trzeba rewolucji. W tym roku zaczela sie rewolucja i placz bo oddali dziadka Suareza..

0

@FC1899Barca xd. To racja hehe

0

@FCMichalo nie xd. Nie wyobrazam sobie Lahoza czy Hernandeza Hernandeza w tej roli xd

5

@slayer on ci powie "bo tak ppwiedzial Suarez w wywiadzie". @FutbolToMagia a ty nadal swoje z tym Suarezem ? Przeciez łatali budzet... i musieli kogos posiwecix. Przypomnij sobie ile goli Suareza padlo w LM na wyjezdzie w ostatnich latach... wtedy kiedy go zespol najbardziej potrzebowal to go nie bylo.. a Messi w LM sam wszystkiego nie ogarnie. To ze teraz Suarez ma forme to to raczej efekt "nowej miotly", zmiana otoczenia i chec udowodnienia okularnikowi jak bardzo sie mylil.

0

@Coutinho007 poki nie odpadniemy to nadal jestemy w grze. Ja tam w naszych wierze. Nauczyli sie troche walczyc wiec moze byc ciekawe meczycho. Oby tylko bez jakiegos wpier*olu.

2

@LuisSalvano z polowa twojej wypowiedzi sie nie zgadzam. Jedyna solidna opcja (poki co) to Dembele, niewiadomo co bedzie z Fatim jak wroci a Trincao dopiero gra tu pol roku i potrzebuje czasu. Griezz odpalil z forma, to ze wczoraj nie trafil (mimo ze i tak byl gol) sie kazdemu zdarzy nikt nie jest idealny. Messi tez ma czasem mecze gdzie zniknie albo pilka mu nie siedzi (zwlaszcza w tym sezonie), a Lenglet jako 3 ŚO bylby spoko. Wracajac do tego ze chcialbys aby Dembele Griezz i Lenglet odeszli i dostac za nich pokazna sumke ? Odrazu cie uswiadomie ze pokaznej sumki nikt nie dostanie bo nikt kasy nie bedzie miał. A zaden klub nie wywali np na Griezza 60 baniek (bo tyle bedzie mial na transfery tylko, oczywiscie to jest przyklad tylko) jak za te kase bedzie mogl kupic kilku graczy jak bedzie trzeba uzupelnic wiecej pozycji to samo tyczy sie Bombla czy Cou. Jedyni za rozsadne pieniadze to moga odejsc Firpo czy Brait (stosunek pilkarza do ceny) bo jakos sobie nie wyobrazam zeby Barca sprzedala Cou Griezza czy Dembele (po 30 baniek) wydawajac grubo ponad 100baniek za kazdego z nich. Ten okres ktory aktualnie mamy napewno nie pozwoli na to aby transfery za pilkarzy hulały w grabicach 100 baniek bo ta era sie skonczyla wtedy gdy na stadiony nie mogli wejsc kibicie i kluby nie maja plynnosci finansowej, bo nie ma z czego kasy pompowac

0

@mcsarna dobra postawa Puiga xdd. On wczoraj niewiedzial co ma z pilka zrobic mimo ze Alba czy Bombel wychodzili za plecy i wystarczylo sypac ciastkami... on sie wolal obrocic (niz popatrzec co moze zrobic ) i podac do najblizszegk

0

@BARCA_FOR_EVER tak wiem, widze. Mi chodzi o to ze pilkarze musza odsapnac troche.. dlatego mam nadzieje ze na to Elche czy Cadizy nie bedzie musial wychodzic 1 garnitur

1

@FC1899Barca Atletico ? Nie..

0

@pax ehh zawsze swoimi analizami zmieniasz moj odbior (oczywiscie w pozytywnym slowa znaczeniu). Tu kibicow raczej denerwuje to po co on biegal za Iglesiasem z reka w gorze (sygnalizacja spalonego) skoro gdyby faktycznie byl ten spalony to watpie zeby sedzia tego nie odgwizdal.. tu raczej to ludzi najmocniej irytuje.

0

@KacperVEB tylko skoro Barca szuka "drugiego Alvesa" (co wogole przekomicznie brzmi xd) to Emerson raczej tego nie zrobi. Malo z przodu duzo z tylu.

1

@Ghotti dla mnie Puig obecnie zadnym zbawca nie jest bardziej irytuje (mnie jako kibica) niz uszczesliwia. We wczorajszym meczu mialem wrazenie ze wogole sie nie rozglada, Alba czy Dembele mu wychodzili za plecy i az sie prosilo o jakis ciasteczko (obejetnie czy by wyszlo czy nie, ale chodzi o checi) to wogole nie spojrzal i sie obrocil po czym podalndo najblizszego. Wedlug mnie lepsza roznice robil jak wchodzil z lawki (Granada) niz jak wyszedl wczoraj w 1 skladzie. Jak mu sie marzy gra tutaj przez wiele lat to niewiem na co on czeka... juz ma chyba ze 21 czy 22 lata... a konkretow brak i skonczy jak niespelnione talenty typu Bojany czy Halilovicie

1

@BARCA_FOR_EVER my i faworyt ? Gdybys takie cos napisal kilka lat temu to bym sie zgodzil. My obecnie nie mamy mocnej ławki zeby dalo rady dobrze rotowac skladem. Nasi zaraz spuchna (oby nie) noni sie moze skonczyc, ale patrzac na terminarz nastepne ligowe mamy chyba 3 u siebie pod rzad z tego to Cadiz i Elche woec moze Koeman da rade lepiej porotowac bo Alaves troche nie obliczalne mimo ze z nimi tez gramy u siebie

0

@Murazor niewiedzialem ze ma 2 asysty, ale jezeli faktyczniema tyle to powienien niebawem wyprzedzic magiczego i legendarnego Semedo ktory mial zabohcza ilosc asyst bodajze 5 w 3 lata

0

@Brashearr problem w tym ze on nawet na 3 nie zasluzyl a gdzie tu 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?