1

@Jakchcesz a tak na powaznie. To przyszly zarzad powinien POSTARAC sie odpalic Firpo Braita Umtitiego i jakby dalo rade to Cou. No ale to tylko moje takie ciche marzenie hehe. Co ma byc to i tak bedzie. Nic poki co tak mnie nie strzesuje jak odejscie Messiego po sezonie...

3

@Jakchcesz oj tam. W Fifie sie da to czemu w rzeczywistosci ma sie nie udac ? Wybierasz sobie zawodnika "wciskasz" negocjuj i juz jest twoj xd

0

@Mixtape No nie jest. Ale tez nie mozemy gadac o nich jakby byli jakims Cadizem Huesca czy innymi Elche

1

@ksobi powiem tak. "Nie oczukujemy w tym sezonie nic, ale wszyscy out i wszyscy in" xd

0

@FCB24 zle zrouzmiales moj komentarz. Chodzilo o to ze sie z toba zgadzam i zadalem pytanie jak mogl ich(uzytkownik wyzej) nazwac kluczowymi

0

@Pioter a gdzie ja nalisalem 2- 0 ? Napisalem ze bedzie ciezko strzlic 3 (slownie: TRZY) bramki nie tracac przy okazji ani jednej czyli milem na mysli wynik 3-0 :p. A to wiem ze jak Barca bedzie wygrywala 2-0 to bedzie dogrywka a jak Sevilla cos ustrzeli to dogrywki nie ma

0

@barteggg08 no ale przeciez przygoda Rakiety slusznie sie skonczyla w Barcy. Zreszta Suareza tez. Gdyby okularnik sprowadzil 9 to nikt by nie ubolewal, a tak to ma Dunskiego Nazario i dlatego jest tak a nie inaczej

0

@tbas no racja. Tylko zniszczyl nasza pomoc razem z Jordanem xd

0

@moonray a ty jestes zadowolony czy nie ? Pytam sie z ciekawosci

0

@horang jak masz kluczowych zawodnikow zdrowych to owszem. A jak musisz PO latac Firpo a na ŚO stawiac chodzace bomby w postaci Umtitiego Minguezy czy Lengleta do tego kolejna bomba Na ŚPD to nie ma sie co dziwic ze jest tak a nie inaczej

1

@michal26 jestem tego samego zdania co @FCB24 .. jak mogles Pjanicia czy Braita nazwac kluczowym graczem xd.. Pjanic byl kozakiem jakies 3 lata temu w Juve to wtedy go nikt nie chcial, nagle jak samo Juve sie go chcialo pozbyc to pojawil sie okularnik na bialym koniu i go zalatwil, a o Dunczyku nie ma co pisac bo to nieporozumienie... a tak po za tym to jak sie nie myle to praktycznie od poczatku sezonu gramy co 3-4 dni z jakimis drobnymi przerwami na repki gdzie tez grali co 3-4 dni xd

0

A reszte pozycji uzupelnic zawodnikami z Barcy B. Na LO podobno ten mlody Balde sie wyroznia, jako zmiennik bylby dobry i wtedy by sie widzialo czh sie nadaje czy gdy dostanie minuty.

0

@Avatarr sprzedac 4. Firpo Brait Cou i Umtiti. Sprowadzic 3. Depay Wjinaldum i Garcia. Lenglet jako 3ŚO moze byc. Busi na ławke i jako zmiennik Wijnalduma a ataka mialbys Griez Depay Messi (o ile zostanie) Dembele Fati Trincao jest pole manewru czyt. Rotacje.

0

@VamosGirl licz sie z tym ze tu raczej beda proby sciagania Wijnalduma Garcie i Depaya bo beda za frytki no chyba ze o Aguro beda walczyc (w co watpie). Ja na szczescie zdawalem sobie z tego sprawe dlatego w meczu mam tylko wkur*a jak cos nie idzie a potem juz luzik

4

Licze na to ze nasi panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego slowa, ale strzelic 3 bramki i zeby ani jednej nie stracic to bedzie ciezko ;p

0

@theOneAndOnlyKing hehe. Trzeba zoladek jakos na te imoreze przygotowac xd

0

@Stelios23 Umtiti zatracil swoje atuty sprzed kontuzji. Niestety jego pochopne "zwalczanie" kontuzji u szamanow odbilo sie na tym ze wszystko co mial sprzed kontuzji sie zatracilo, ogolnie zawodnik na chwile obecna z Mingueza Braitem Firpo i Coutinho nie na Barce. Czekam z niecierpliwoscia na nowego prezydenta i na to jakie podejmnie kroki w przyszle letnie okienko transferowe. Oczywiscie nie licze na jakies duze nazwiska, ale gdyby tak Koeman jednak zostal i przyszly prezydent sciagnalby tych xawodnikow ktorych trener chcial czyli Garcie Wijnalduma i Depaya plus pozbycie sie zawodnikow (w.w 4 np) do tego dolaczenie do 1 skladu mlodej krwi to wtedy mysle ze mozna dopiero cos oczekiwac. Oczywiscie szkoda SPH bo byl na wyciagniecie reki no i na ten moment PK ktory tez byl/jest na wyciagniecie reki.

3

@Technik kluczowym momentem byl bardzo dobry blok cialem bodajze przez EnNeseryego (niewiem jak to sie pisze) na Busim, gdzie nie dal mu przejsc i Kounde mial przed soba tylko Umtitego ktorego przeszedl jak pacholka na treningu

0

@Mixtape no niewiem. Niewiem czy mozna ogolnie w tym sezonie brac Granade za jakiegos ogorka skoro sa na 8miejscu i nadal sa w grze o LE.

0

@BrzydkiAS nie mow hop. Ten sezon jest specyficzny. Dojda kontuzje (oby nie) i sie skonczy. Gracze z 1 skladu ktorzy sa obecnie kontuzjowani to narazie nikt nie wiem kiedy wroca, a jak wroca to niz zlapia forme to troszke czasu minie.

0

@theOneAndOnlyKing ona ma uro w marcu z tego co wiem

0

@Lub567 mecz potoczylby sie inaczej

1

@Comentateiro w sumie gdyby Ansu byl zdrowy, Cou bylby w dobre formie, Geri i Roberto nie byliby polamani no i ten Dest to moglibysmy powalczyc o co bo bylaby dobfa pierwsza 11 plus zawsze ktos dobry wchodzilby z lawki zeby robic roznice. Na dzien dzisiejszy z tymi brakami w pierwsze skladzie nie ma na co liczyc. Koeman nawet jak probuje rotowac to zmiennicy graja kupe... Firpo dramat, Umtiti bez komentarza, Mingueza tykajac bomba. Nie ma co sie dziwic ze jest tak a nie inaczej

0

@Encore raczej tak

0

@Kvothe07 75baniek

0

Rzut wolny. Brak komentarza.. jak ten facet moze w topce sedziow... dramat

0

@Walker idz spac xd. Szybko hehe

0

@barcelonaLM tez mysle ze moze wrzuca wyzszy bieg. Nie ma kim rotowac szkoda...

0

@Gregsky10 wijnaldum mysle ze bylby dobrym wyborem

0

@Cwaniak4 w ofensywie tak grala ostatnio caly czas. Gorzej z obrona ;p ale to juz wiemy od poczatku sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?