1

@MSN30 najlepsze bedzie jak sie okaze ze na szczycie tej gory znajda pilke od Fortnite ktora przestrzelil w seri rzutow karnych xd

1

@MSN30 no jest. Ale oni juz nie odpuszcza tak jak pisalem ida vabank.

0

@maciekofcb jest jedno ale. Nie uda sie ho sprzedac za 40-50mln. Kluby beda kase liczyc a nie szastac na lewo i prawo jak Bartek. Nikt nie bedzie samobojca zeby cala swoja kase na transfery przeznaczyc na 1 zawodnika plus pensje a tymbardziej ze szalu to on nienrobi

0

@MSN30 tylko dzisiaj, juz w nocy ma sie wszystko zmieniac. Na FB pisze ze aktualnie maja 13:48. A nie 15. To juz sam niewiem xd

0

@MSN30 co ty, oni nie zawroca. Szczyt na wyciagniecie reki. Ida vabank

0

@fcbfan1993 po 15 ? 15min temu ktos pisal ze tam jest ok 14

0

@sebasarna18 ja nie mam obaw bo sie szczepic nie planuje

1

@MSN30 zejda. Obawiam sie ze ta gora swoje zniwo i tak zebierze, obym sie mylil bo nikomu zle nie zycze

0

@kkbarca dobrze z w marcu nie wchodza po Urubko by powiedzial ze dla niego zima konczy sie pod koniec lutego

1

@MSN30 gdzies czytalem ze jeden planuje na parolotni zleciec xd. Niewiem czy to fake ale na fb tak pisali xd

1

@marcin000019 xd. Chyba ty Messiego. Po za tym kibicem Ronaldo nie jestem ale cenie ich obu bo obydwoje sa najlepsi. Patrze przez pryzmat lat a nie przez pryzmat tego jak wyglada obecnie w tym sezonie. Takich pilkarzy co sie wywalaja i machaja lapami jest mnostwo, np Suarez tez do nich nalezal. Ronaldo w ma najkepsze lata za soba ale nadal jedenk strzela na zawolanei

0

@kkbarca tez juz to przeczytalem xd. 200m to jeszcze troszke potrwa

1

@marcin000019 ale ty wiesz ze Ronaldo swoje najelpsze lata ma za soba ? Facet ma 36lat w tym roku siec dziwisz sie ze juz nie ta szybkosc ? W ktorej akcji on wyskoczyc i nikt go nie dotknal a on lezal ?

0

@marcin000019 aa no tak ty i twoj Messi i ta nienawisc do Ronaldo. Ehh. Kolega wyzej napisal "szybkosc, wyskok, kondycje i motoryke" to czego ty nie rozumiesz ? Zlatan maja 40lat na karku te wszystkie aspekty jeszcze ma to samo Ronaldo. Ronaldo zreszta juz nie raz udowodnil jak wysoko potrafi skakac o szybkosci juz nie wspominajac

0

@kkbarca pewnie niebawem sie dowiemy. Ale skoro maja ta szyjke za soba to powinno sie juz udac. 100m lodu ? Maja te specjalne buty. Skoro tyle przeszli to te 100m tez dadza rade

0

@kkbarca ok. Dzieki wielkie.

0

@kkbarca skad ty wiesz ze oni sa juz na 8300m ?

0

@Kusco15 Ronaldo, Zlatan.

1

@ranger3120 jest jakas Polka z Chorzowa ale ona byla chyba dopiero w C3 a Nepalczycy coo sa najwyzej to atakuja szczyt

0

@kkbarca gdzie ty to sledzisz ? Jest jakas relacja ? Ze wiesz ze juz tak wysoko sa ?

0

@VeB 1899 na 100%. Duzo ludzi z OPolskiego i Śląskiego bedzie.

0

@pablotojo to samo mam przeczucie, ze to jest jego ostatni maks przedostatni sezon

0

@VeB 1899 pax i nerotfp sa z gliwic bo sie wczoraj dowiedzialem. A w tej dyskusji tez tu jest chyba kolega z okolic KK bo sie mnie tez pytal czy ja jestem z okolic KK xd takze grono sie powieksza hehe

3

@dariooo Tusquets to pionek Bartka. Ktos musial syfy pod dywan zamieść.

0

@VeB 1899 ok. To fajnie, kiedys jakis zlot kibicow trzeba ogarnac haha

0

@Paradoks jak sie nie pojawi to kto go na ŚPD ma zastapic ? Jeszcze slabszy Pjanic ? Abo FdJ ktory na poczatku sezonu jako drugi ŚPD pozwalal rywalom na zdobywanie goli razem z Busim ? Od kiedy FDJ jest wyzej ustawiany prezentuje sie o wiele lepiej

1

@Miszcz Textu FCB jakbys mial dom postawic to musisz liczyc 400-500tys za taki zwykly dom. A tu masz do w spadku plus 15tys czy 20 dlugu i sie zastanawiasz ?

0

@VeB 1899 to kolega okolice Kedzierzyna ? Strzelce ? Czy gdzie bardziej strona Wroclawia

1

@SteuerFreiMoney bardziej ogolnie kolo Strzelec Opolski a tak bardziej szczegolowo to blisko Toszka

2

@clyde Radio Park FM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?