Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@panczo Courtois wyszedl z domu ale przeleciala nad jego chata
4
Ale dramaturgia. Tego mi brakowalo
2
Riqi nie obsral zbroji
0
Fortnajt przegral
0
Worldstrims powinienes cos znalezc
0
@Denver sport365.sx
1
@MesQueUnClub96 u mnie normalnie leci na eleven xd
0
@Virusk3 Barcainfo pisal cos ze dobija do 40strat. A to bylo jeszcze w 1 polowie dogrywki
0
@Sectumsempra hieny cie namierza zaraz.
0
@jeyx77x w PK zaczniemy raczej
1
@dv7wisnia tu masz wystarczajaco duzo wkur*iajacych ekspertow. Dobrze ze tu nie ma.kibicow z innych panstw bo bylby kibel
1
@Jakchcesz gdyby nie trzymal tej pilki 15min tylko kropnal to w tym momencie prawdopodobnie swietowalibysmy awans do finalu. Szkoda ze tego matchball nie wykorzystal. Mecz dostalby wiatru w zagle
0
@Coutinho007 raczej teraz poleca zmiany.
0
@Barca1922 dokladnie xd
0
@jedrek7000 ale De Jong trafil w nogi przeciwnika a nie przeciwnik w jego nogi
0
@Barca1922 asysta drugiego stopnia jest. Bardzo dobrze obslurzyl Griezza a ten wrzucil na nos FdJ
0
Tak pfzynajmniej to na poczatku wygladalo
0
@Barca1922 Griezz jest na 9. Brait na LS
0
@Yoshi94 tylko z tego co pamietam to tylko oni i jeszcze chyba jeden klub wyszli na koniec sezonu na plus. Nie jeden transfer 40mln+ ? Szejkery pewnie beda mogly sobie pozwolic. Jak mam byc szczery to RM nie ruszy po Mbappe jezeli kibice nie wroca na stadiony i kluby z topu nie zaczna pompowac grubej kasy chyba ze Perez ma dobre kontakty w bankach i troche zadluzy RM zeby tego Mbappe na chama sciagnac ale raczej w to watpie. Obstawiam ze era transferow za 100mln+ dobiegla konca i wroci sie do tego na jakis czas ze zawodnik z topu bedzie warty 80mln maks
0
@Yoshi94 i zaden topowy klub w obecnej sytuacji ci nie da wiecej niz 40baniek
0
@LuisSalvano albo Antonelka go troche za bardzo obciazyla xd
0
@rutek71 ja widze u nas tego Gaye na LO. I zaden Angelino czy inne wynalazki. Gaya zna LL i podejrzewam ze dalby rade u nas na spokojnie
0
@Wiktoria13 lepiej zapytac @BarcaInfo
0
@FilipeX chyba dogrywka. W tamtym roku w finale Fede Valverde chyba w dogrywce wykosil chlopa po czym dostal czerwo i pozniej byly karne
2
@Pertezm uncharted, Assasin creed ustawisz sbie jaki poziom trudnosci chcesz i sobie pykasz
1
@masq nie widac ze sie czujesz swietnie xd
0
@MarcelNJ11 gdyby ten Grimaldo to taki kozak byl to by w repce cos gral, a on nawet powolan nie dostaje jak dobrze kojarze
0
@Yoshi94 na godziwe pieniadze nie licz, bo nikt ci za Cou ani Griezza po 70baniek nie da. Kazdy klub bedzie liczyl kase a nie szastał na lewo i prawo. Jak juz to dadza ci z 30baniek za 1 i siema
1
@NeroTFP @pax o kurde, ale ten swiat maly xd
0
@LuisSalvano aa jak. Nikt nie jest idelany