1

@panczo Courtois wyszedl z domu ale przeleciala nad jego chata

4

Ale dramaturgia. Tego mi brakowalo

2

Riqi nie obsral zbroji

0

Fortnajt przegral

0

Worldstrims powinienes cos znalezc

0

@Denver sport365.sx

1

@MesQueUnClub96 u mnie normalnie leci na eleven xd

0

@Virusk3 Barcainfo pisal cos ze dobija do 40strat. A to bylo jeszcze w 1 polowie dogrywki

0

@Sectumsempra hieny cie namierza zaraz.

0

@jeyx77x w PK zaczniemy raczej

1

@dv7wisnia tu masz wystarczajaco duzo wkur*iajacych ekspertow. Dobrze ze tu nie ma.kibicow z innych panstw bo bylby kibel

1

@Jakchcesz gdyby nie trzymal tej pilki 15min tylko kropnal to w tym momencie prawdopodobnie swietowalibysmy awans do finalu. Szkoda ze tego matchball nie wykorzystal. Mecz dostalby wiatru w zagle

0

@Coutinho007 raczej teraz poleca zmiany.

0

@Barca1922 dokladnie xd

0

@jedrek7000 ale De Jong trafil w nogi przeciwnika a nie przeciwnik w jego nogi

0

@Barca1922 asysta drugiego stopnia jest. Bardzo dobrze obslurzyl Griezza a ten wrzucil na nos FdJ

0

Tak pfzynajmniej to na poczatku wygladalo

0

@Barca1922 Griezz jest na 9. Brait na LS

0

@Yoshi94 tylko z tego co pamietam to tylko oni i jeszcze chyba jeden klub wyszli na koniec sezonu na plus. Nie jeden transfer 40mln+ ? Szejkery pewnie beda mogly sobie pozwolic. Jak mam byc szczery to RM nie ruszy po Mbappe jezeli kibice nie wroca na stadiony i kluby z topu nie zaczna pompowac grubej kasy chyba ze Perez ma dobre kontakty w bankach i troche zadluzy RM zeby tego Mbappe na chama sciagnac ale raczej w to watpie. Obstawiam ze era transferow za 100mln+ dobiegla konca i wroci sie do tego na jakis czas ze zawodnik z topu bedzie warty 80mln maks

0

@Yoshi94 i zaden topowy klub w obecnej sytuacji ci nie da wiecej niz 40baniek

0

@LuisSalvano albo Antonelka go troche za bardzo obciazyla xd

0

@rutek71 ja widze u nas tego Gaye na LO. I zaden Angelino czy inne wynalazki. Gaya zna LL i podejrzewam ze dalby rade u nas na spokojnie

0

@Wiktoria13 lepiej zapytac @BarcaInfo

0

@FilipeX chyba dogrywka. W tamtym roku w finale Fede Valverde chyba w dogrywce wykosil chlopa po czym dostal czerwo i pozniej byly karne

2

@Pertezm uncharted, Assasin creed ustawisz sbie jaki poziom trudnosci chcesz i sobie pykasz

1

@masq nie widac ze sie czujesz swietnie xd

0

@MarcelNJ11 gdyby ten Grimaldo to taki kozak byl to by w repce cos gral, a on nawet powolan nie dostaje jak dobrze kojarze

0

@Yoshi94 na godziwe pieniadze nie licz, bo nikt ci za Cou ani Griezza po 70baniek nie da. Kazdy klub bedzie liczyl kase a nie szastał na lewo i prawo. Jak juz to dadza ci z 30baniek za 1 i siema

1

@NeroTFP @pax o kurde, ale ten swiat maly xd

0

@LuisSalvano aa jak. Nikt nie jest idelany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?