Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YoNoEntiendoNada niechce mu sie nawet w 1% pomyslec i woli miec wszystko na tacy wiec czego ty oczekujesz xd.
0
@monsterrize i niby co mu dadza te kontakty ? Jak nie ma kasy xd.
1
@norbi77 oki. Dzieki wielkie.
1
@FilipeX różową, różową wybierz Panie xd
1
@monsterrize wybory maja byc 24 stycznia jak dobrze pamietam wiec nowy zarzad nawet nie bedzie mial 10 dni a tydzien
0
@norbi77 a ty masz odyssey gold edition ? Bo ja sobie kupilem na PS store zwykla wersje byla na przecenie i z nudow zeby sobie zabic czas ja kupilem. Dlatego moze zwykla wersja nie bedzie miala 99lvl bo ogladalem na yt filmiki jak w tej atlantydzie aleksios bil sie z hadesem i z innymi Bogami i tam byl maks 99lvl. I obawiam sie ze tego moge nie miec bo to pewnie byl jakis dodatek ktorego w zwyklej wersji nie moze nie byc
3
@Rhaan najlepsze jest to ze Koeman w roli trenera Barcy dopiero zacznie od jutra walczyc o 1 trofeum. A jego poprzednik ktoremu "stara sie dorownac" odpadl w PK i dostal 8paka od Bayernu do tego przegral lige a druzyna jak ja obejmowal byla na 1 miejscu i byli zalezni tylko od siebie
0
@norbi77 o kurde. No ale to juz i tak misji nie masz bo nawet gdybys mial 100lvl to misje sie kiedys skoncza
5
@Lucassito a gdzie przekretow nie ma ? Jak to PSG czy City zrobilo ze nie dostalo kar za lamanie FFP ? Wszedzie sa przekrety.
0
@Przemek2323 a to nasz kraj wogole byl przygotowany na epidemie ?
0
@Senyer Konfederacja na samym starcie jest stracona dopoki w niej jest Korwin. Za duzo ludzi ma do niego obrzydzenie. Raz potrafi kogos zgasic jak peta i cos madrego powoedziec zeby pozniej sobie 2x strzelic w kolano
0
@Gaz z tendencja na ŚPD
0
@cules100pro Fati poki co leczy kontuzje i nawet niewiesz w jakiej dyspozycji bedzienpo kontuzji, a ty tu mowisz ze jest lepszy od Griezza ?
0
@JarekS ten Firpo niech gra lepiej do konca sezonu w Barcy. Roberto kontuzja niewiadomo jak bedzie po. Dest pod forma, musi odpoczac a nie ma zmiennika, a Albie tez czasem sie przyda chwilka odpoczynku
0
@Senyer mnie juz to nawet nie ciekawi. Poprostu chce aby ci tempi i slepi ludzie ktorzy sa w Jarku, Tadku i tych innych (ktorzy kurła powinni juz byc na przymusowej emeryturze a nas tylko doją) zakochani sie wkoncu obudzili. Najgorsze jest to ze w tym chorym panstwie nie ma partii ktora by potrafila madrze rzadzic, przynajmniej ja takiej nie widze
1
@Senyer jak sie pali to zielone papierki na wszystko sie znajda. Oczywiscie z naszych podatkow
0
@norbi77 a w Odyssey nie ma czasem maks 50lvl ? W Originsie mialem 40lvl i pozniej tylko za kazdy pozioom (ktorego nie bylo widac bo maks byl 40) mialem dodatkowy pkt do zdolnosci
0
@cules100pro hmmm. Fati przerasta Griezmanna, no w sumie tak Fati LS a Griezz 10 czyli nie konkuruja o jedna pozycje czyli w sumie Fati moze byc lepszy tak samo jak i Griezz. Puig przerasta Pjanicia, no w sumie tez racja Pjanic ŚPD a Puig ŚP czyli ta sama sytuacja co wyzej
0
@arasz1819 kolega @Rewolucja123 fajnie ci opisal. Pilka nozna ok. Trafil z trenerami i zlotym pokoleniem, ale to nadal nie zmienia faktu ze wisialo nad nim wotum nieufnosci, a do tego o innych sekcjach sportowych nikt nie slyszal.
1
@arasz1819 Laporta narazie z niczym nie wysoczyl procz tego "jak kiedys bylo dobrze". Dlatego czekam az wkoncu przedstawi projekt bo poki co ziomali swoich przedstawil i nic wiecej. Gadal tylko to co czlowiek chcial uslyszec, polityk.
1
@Senyer spokojnie. Przyjda wybory i znowu bedzie kasa 500zl za psa domowego i kota miesiecznie czy inne. Wyjazdy na wakcje itd itp. I znowu PiS bedzie "gurom"
0
@norbi77 powiedz mi na jakim etapie generalnie jestes w fabule (chodzi mniej wiecej ile % +/- fabuly mam zrobionej). Spotkalem matke Aleksiosa i Kassandry w Naksos. Porobilem tamte misje no i matka opowiedziala o prawdziwym ojcu, misje wzialem i robie teraz Atlantyde. Fabułe bede kontynuowal gdy spotkam sie z matka w Sparcie (tak sie rozestali). Jest to juz przynajmniej polowa ? Czy nie xd. Mam juz 40lvl. Około polowa zabitych czcicieli.
Btw. Tez uwazam te czesc za zaebista
1
@norbi77 grales w Odyssey ? ;p
0
@Pstryk no i Koeman wpusci go w sobote (zalozmy ze maja akurat w sobote mecz) a w niedziele Piementa z Barca B ma mecz i Kondrad wychodzi w 1 skladzie. To jak ? Jest wyraznie napisane ze trenuje z 1 zespolem i gra w Barcy B.
0
@Mixtape bylem za tym transferem bo Arcio w glowie nie ogarnial i byl cienki jak sik pajaka, myslalem ze Pjanic ogarnie o co chodzi ale widac ze tez cienko. Transfery do zapomnienia. Szkoda ze Arthura nie udalonsie sprzedac tylko za dobra gotowke a nie ze trzeba bylo budzet spinac i poszli na wymiane w rozliczeniu...
0
@zuang1995 ze wszystkim sie zgadzam oprocz tego o Bale'u. Jednak ten zawodnik wygral im final LM w 2018 z Live i dokladal sporo od siebie w walce o trofea. O ile do Hazarda i Cou sie zgadzam w 100% to.co do Bale nie bardzo mozna sie zgodzic patrzac na to co im dal.
1
@Totti94 no bo takiej sytuacji nie bylo. Pieprzysz farmazony nie majac NIC na swoja obrone. Zobacz mecz i powiedz kazdemu ktora to byla minuta to sobie kazdy zobaczy a nie pieprzyc cos i na swoja obrone "nie mam w zwyczaju ogladac czegos 2 raz" xd. Jak chcesz oceniac zawodnika to poprzyj to argumentami i podaj konkretne minutu a nie wrozenie z fusow
0
@Marjando xd. Zapomnialem ze taki projekt tez byl
0
@Azi sposrod tej 2 sie wyłoni. Ale napewno ma to wiekszy sens niz dawanie Atleti do tego miniturnieju ktore sie skompromitowalo odpadajac z kims z nizszej ligi
0
@JarekS tak jest. Ja tylko nawiazalem do tego ze Real potrafi calkiem inaczej grac jezeli w gre wchodza puchary. Oczywiscie nie watpie ze nasi nie maja szans