0

@Dani13 a dlaczego przed era Pepa (tylko Messi byl) nie gral zle ? A tiki taki nie bylo a tez jakos Majstra czy LM zdobylo

1

@MesQueUnClub_87 tylko ze z tyłu glowy trzeba nadal miec to ze pilkarze obnizyli swoje pensje tymczasowo i trzeba im to bedzie predzej czy pozniej oddac

0

@Encore Stef ma to do tego ze on czasem nie musi miec pozycji. Jak siedzi to inz polowy poleca 3

1

@jedrek7000 wczoraj komentatorzy na meczu gadali ze problemy zoladkowe

2

@mikokarla trzeba pamietac ze Atletico nadal ma jakies zalegle mecze do rozegrania bo oni chyba maja 15 meczy rozegranych my 16 Real M 17 a RSSS 18 takze oni jeszcze uciekna jak wygraja zalegle

2

@CarloCule to nie ogladaj. Akurat jako kibic powinienes byc zadowolony bo sa przynajmnie 3pkt, niewazne w jakim stylu

4

@kuz nienormalne.

0

@Lucassito za Setien pilkarze mieli pomysl ? Jaki ? Pomysl jak dostac np od Realu w lidze ? Pomysl jak przerznac lige bedac na miejscu po 1 rundzie ? A moze pomysl jak dostac w ryja od Bayernu.. prosze cie. Za Setiena dalismy dupy i to bardzo. Gdyby Setien trenowal nas od.poczatku sezonu to byloby jeszcze gorzej. Byl wicemistrz bo za Valdka jeszcze nazbierali duzo.pkt

0

@kielon93 Ronaldo i w wieku Zlatana bedzie zarabisty

1

@Lucassito no gdyby Vidal, Rakitic, Semedo, Suarez zostali to napewno bys tych mlodych czesto ogladal w meczu

0

@Naturopata byly dzisiaj strzaly z dystansu. Dembele kilka strzalow, Messi tez mial kilka i Pjanic to tylko to co pamietam. Tylko nasi poprostu nie potrafia w strzaly z dystansu..

0

@mika_barca byłych głow na szczescie

0

@tmQbassive ja mowie o pucharach a nie to na ktorym miejscu byl xd. Ty myslisz ze to beda ludzir wspominac z usmiechem na twarzy ? Przeciez dla samego Messiego wiecmistrzostwo nic nie znaczy

0

@tmQbassive wyczyn xd. A z seniorska repka ?

0

@tmQbassive w klubie nie, w reprze co innego

0

@Derean i do tego na wyjezdzie.

1

@Comentateiro wczorajszy mecz Realu. 9 strzalow 2 na bramke i 2 gole. Wystarczy byc skutecznym i punkty sie znajda... dodac trzeba rowniez ze ta obrona Realu nie ma tyke wylewow..

2

@kodi77 no bo Realem rzadzi Perez ktory ma łeb na karku i nie da sobie gwiazdorom wejsc na glowe i wie kiedy jakiemus zawodnikowi pokazac gdzie sa drzwi jak cos nie pasuje. A Barca rzadzil ciotBartek i tak rozpieszczal naszych Amigosow ze co 2lata przedluzal kontrakty z pensja wyzsza o 50% czy jakos tak no i teraz masz. Kazdy sie smieje ze City czy PSG dawaja mase kasy na kontrakty a to Barca daje tyle.

1

@bixmix ale ten Price ma stalowe nerwy, nie dosc ze publicznosc mu ciagle buczy to za kazdym razem gdy dobrze trafil jeszcze krzyczal zeby bardziej ich podburzyc xd widac ze to go motywowalo

0

@Naturopata a kogo ma dac w ataku ? Braita ?

0

@Kubusek^^ a dlaczego sie odcinaja ? 1) maja wazne kontrakty, 2) taki Xavi nie moze powiedziec ze przychodzi do Barcy a po wyborach sie okaze ze to Laporta wygral a nie Font i co wtedy ? A niewiadomo jakie plany wobec Xaviego ma Laporta bo niewiadomo na kogo bedzie chcial postawic jak Koeman nie podoła

2

@Avatarr Real 9 strzalow z tego 2 na bramke i 2 gole.. kurła ci to maja skutecznosc..

0

@Murazor dodam jeszcze ze Lucho tez przychodzil jako kot w worku bo z Roma czy Celta nic nie ugral a tu pyk z Barca tryplet i to w 1 sezonie. Nie kazde nazwisko z gornej półki jest gwarantem sukcesow. Mou przychodzil do Madrytu zeby przywrocic go na tron w Europie a mu sie nie udalo, dopiero Ancelottiemu a pozniej wysmiewanemu Zidanowi na ktorego nikt zlamanego grosza by nie postawil ze cos osiagnie z Realem

0

@Murazor Pep, Zidane, Flick tez mieli byc tylko na chwilke (po za Pepem oczywiscie ale wtedy tez byl zoltodziobem) i mieli byc tylko na chwilke zeby dograc sezon. Kazdy widzial jak to sie pokonczylo pieknymi historiami takze poki Xaviemu szansy nikt nie da to tez sie nikt nie dowie. Poki co w Katarze radzi sobie dobrze (tak wiem to tylko Katar) ale jednak. Poki nikt nie zaryzykuje i nie postawi to sie nikt nie dowie co i jak. Jak to sie mowi "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana", Laporta w sezonie 2008/2009 wypil go z nawiazka z Pepem jak swietowali sekstet

0

@KimBassinger1 skoncz juz z tego Puiga robic niewiadomo jaka gwiazde pilki noznej bo on nam srodka pola nie zbawi

3

@Dani13 ale dlaczego w tobie bie ma za grosz cierpliwosci ? Wiadomo bylo ze po wpier od Bayernu, deklaracji przez Messiego odejscia, odejscia Suareza Rakiticia i Vidala za frytki, podaniu sie przez Bartka do dymisji nastapi trzesienie ziemi i okres przejsciowy ktory jest o tyle trudniejszy ze sytuacja finansowa woła o pomste do nieba i do tego dochodzi sytuacja na swiecie. Klub nie pompuje obecnie sporej kasy bo nie moze wprowadzic kibicow na mecze. Gdyby sytuacja byla taka ze kasa jest i covida nie ma to.pewnie za tych pilkarzy ktorzy odeszli latem mielibysmy innych ktorzy cos wnosza, a zostalismy z palcem w dupie za ktory w wiekszosci trzeba podziekowac Bartkowi i jego amigosom. Koeman klei z tego co zostalo, a kontuzje tez mu w tym nie pomagaja do tego dochodzi mecz za meczem co 3-4 dni. Podsumowujac to co dzieje sie obecnie w tym klubie to wystarczylo jeszcze na srać na srodku i tyle

0

@Cobra303 no tak. Tylko my 9 potrzebujemy na przedwczoraj

0

@lukas10 jak dobrze pamietam to w klubie byl ten lekarz znany Ramon Cugat czy jakos tak i on zostal zwolniony przez Bartka i wiem ze Font chce go przywrocic a u Laporty nie widac (nie musi byc on) ale nie widac jakis dobrych lekarzy chocbym

0

@Firestone a moze poprostu zdal sobie sprawe za pozno ze na swiecie jest malo inteligentnych osob ktore nie potrafia sie domyslec ze jak Koeman osiagnie cos z tym klubem to prezydent nie majacy go w swoim projekcie da mu kolejna szanse bo bedzie widzil ze moze jednak cos z tym trenerem ugra. Uwazam ze kazdy prezydent ktory nie ma w swoim projekcie danego trenera ale ten trener wygrywa z klubem jakies puchary w sezonie wywalilby go.na zbity pysk bo trener ten nie miesci sie w jego projekcie to poprostu bylby debilem

0

@LloretDeMar jasne ze Font ma plan B xd. Jak popatrzysz na to z innej strony. Jezeli Koeman osiagnie cos w tym klubie to Font go zostawi a jak nie to zatrudni Xaviego. Masz plan A i B predzej nie ma C niz B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?