Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Veysel no ale skoro maja taki system to my sobie mozemy tylko ppdyskutowac. Mnie tez osobiscie wkurza to ze trzymaja sie tego DNA zamiast sprobowac to jakos zrewolucjonizowac i od tego odejsc oraz zobaczyc jak to wyjdzie.
2
@AlexDark00 z filmu dyktator to tez fajna scenka byla jak byly wybory xd
1
@Barcelonista94 Jarek tez naobiecywal a stalo sie jak sie stalo xd
1
@monsterrize ciekawe co sie wydarzy w tych wszystkich glowkach zakochanych w Laporcie jezeli mu sie tym razem nie uda. Ciekawe to bedzie.
0
@Janas11224 a skad pewnosc ze to bedzie kolejny Abidal ? Wrozbito Maćku, Monchi czy inni znani dyrektorzy tez sie jakos musieli pojawic. Nie pokazali sie od tak sobie i odrazu wszystko lecialo
1
@Kurkmen otoz to.
1
@Kurkmen ja bym nawet niechcial zeby siedzieli. Wystarczy zeby zaplacili za to gowno ktore narobili z wlasnej kieszeni
0
@itmustbejoke Koeman=rekordzista w pobijaniu niechlubnych rekordow
0
@Yosemite jprdl srednio 15 sytuacji bramkowych ? I my nie potrafimy regularnie punktowac... dramat.. przeciez ze Valdka umielismy miec 3 strzaly celne i to byly 3 gole
0
@BulaKG a KdB nie odbil sie od sciany czasem w Chelsea ? Pozniej wrocil i poszedl do City i jak teraz śmiga.
1
@Kurkmen od Bartka podopieczni tuszuja jeszcze łajno jakie po sobie zostawili.
1
@DonAndresFCB Bartek sie niezle postaral zeby klub mial takie problemy xd. Moze pilkarze zrobia jakas zrzutke na siepomaga.pl czy cos xd
0
@Hasszz jestes pewny ze do wlasciwego uzytkownika napisales ? Bo niewiem skad ten atak na mnie jak nawet z toba nie mialem dyskusji
1
@Dembele_gora przeciez grali w tym sezonie mecze bez Messiego i bardzo dobrze to wygladalo. Nie kazdy mecz tak samo bedzie wygladac. Zawsze bedzie jakis zjazd formy czy bledy gdzie druzyna da dupy
1
@AmigoBlancos biorac pod uwage sezon 16-17 to nie przychodzi do glowy zaden inny kozacki duet bocznych obroncow poza Carva-Marcelo
0
@Guffi to idz sie szczepic pierwszy w kolejnosci i daj znac za rok czy 2 czy masz jakies skutki uboczne. Nie kazdy "kupi" szczepienie sie szczepionka robiona na wariata a do tego firma umyla sobie raczki w razie fiaska gdyny cos sie zaczelo nie dobrego dziac.
8
@barcelona97 logo PiSu do kurtki przyczep to bedziesz mial immunitet
3
@Krychaaa10 oby kontuzje go ominely bo bedzie lipa. Koeman stawia na tylu mlodych grajkow i zastanawia mnie fakt tylko taki dlaczego ciagle tak stawia na tego Trincao a nie da szansy Konradowi... pewnie Kondzio pogra wiecej w PK no ale skoro eksperyment z Trincao ciagle nie idzie to moglby wkoncu sie ugiac i dac minuty temu Konradowi.. wkoncu caly czas z nimi treneuje
0
@jeonek jak sie nie ogarnie w glowie to tak samo skonczy szybko kariere jak Balotelli
1
@Barcelonista94 niektorzy (czyt. Znaczna wiekszosc) zapomniala o problemach z jakimi boryka sie klub..
0
@JarekS i to ze skonczyl ledwo podstawowke ( tak napisales) to znaczy ze trzeba odrazu patrzec na niego z gory ? Dodam tylko ze ci nie uczeni czasami lepiej (na bogato) zyja niz wyuczeni.
4
@NaFazieHitman dziekujemy Bartomeu za tak jakze zacne szastanie pieniedzmi.
1
@zombie nie szukam afer. Szukam profesjonalizmu ze strony pilkarzy ktorych jestem fanem i kibicem druzyny ktorej kibicuje
0
@Roobo 1.01-31.01... jak mozna czegos tak oczyeistego nie woedziec...
0
@kaziks karnego mu idzie wybaczyc. Sam Messi w finalach CA marnowal na wage zwyciestwa i mu wybaczano. A to ze spalil akcje o pół stopy to mu chyba nie masz za złe bo tego raczej sie nie da oblicxyc..
0
@Chwytliwy uwazam ze de Ligt bylby lekarstwem jezeli chodzi o dowodzenie ŚO... no i nasz Araujo ale z tendencja na Holendra
0
@zombie jak na 3 lata to sporo tych afer z rola glowna Dembusia, nieuwazasz ?
0
@Crakitic oni musieli oszczedzac na Pensji przeciez xd. Śmieć Bartek nigdy nie zazna szacunku... jak mozna bylo takiego placka dopuscic do sterow... jprdl
0
@jedrek7000 szkoda ze Puig tyle minut nie dostal co jednonogi
0
@Uukasz_93 oczywiscie ze jest zdolny. Skoro zespol jest w przebudowie to nie mozna oczekiwac przenoszenia gor. Bartomeu oraz Abi rzeczywiscie byli tragiczni, ale Messi sam to nie jest lekarstwo na tryumfy w walce o puchary. Pokazal to Mundial w 2014 i rewazne z Roma i Live. Jak zespol sie wkoncu przebuduje i pouklada (mowa o madrym zarzadzaniu) to wroci na wlasciwe tory