2

@Veysel no ale skoro maja taki system to my sobie mozemy tylko ppdyskutowac. Mnie tez osobiscie wkurza to ze trzymaja sie tego DNA zamiast sprobowac to jakos zrewolucjonizowac i od tego odejsc oraz zobaczyc jak to wyjdzie.

2

@AlexDark00 z filmu dyktator to tez fajna scenka byla jak byly wybory xd

1

@Barcelonista94 Jarek tez naobiecywal a stalo sie jak sie stalo xd

1

@monsterrize ciekawe co sie wydarzy w tych wszystkich glowkach zakochanych w Laporcie jezeli mu sie tym razem nie uda. Ciekawe to bedzie.

0

@Janas11224 a skad pewnosc ze to bedzie kolejny Abidal ? Wrozbito Maćku, Monchi czy inni znani dyrektorzy tez sie jakos musieli pojawic. Nie pokazali sie od tak sobie i odrazu wszystko lecialo

1

@Kurkmen otoz to.

1

@Kurkmen ja bym nawet niechcial zeby siedzieli. Wystarczy zeby zaplacili za to gowno ktore narobili z wlasnej kieszeni

0

@itmustbejoke Koeman=rekordzista w pobijaniu niechlubnych rekordow

0

@Yosemite jprdl srednio 15 sytuacji bramkowych ? I my nie potrafimy regularnie punktowac... dramat.. przeciez ze Valdka umielismy miec 3 strzaly celne i to byly 3 gole

0

@BulaKG a KdB nie odbil sie od sciany czasem w Chelsea ? Pozniej wrocil i poszedl do City i jak teraz śmiga.

1

@Kurkmen od Bartka podopieczni tuszuja jeszcze łajno jakie po sobie zostawili.

1

@DonAndresFCB Bartek sie niezle postaral zeby klub mial takie problemy xd. Moze pilkarze zrobia jakas zrzutke na siepomaga.pl czy cos xd

0

@Hasszz jestes pewny ze do wlasciwego uzytkownika napisales ? Bo niewiem skad ten atak na mnie jak nawet z toba nie mialem dyskusji

1

@Dembele_gora przeciez grali w tym sezonie mecze bez Messiego i bardzo dobrze to wygladalo. Nie kazdy mecz tak samo bedzie wygladac. Zawsze bedzie jakis zjazd formy czy bledy gdzie druzyna da dupy

1

@AmigoBlancos biorac pod uwage sezon 16-17 to nie przychodzi do glowy zaden inny kozacki duet bocznych obroncow poza Carva-Marcelo

0

@Guffi to idz sie szczepic pierwszy w kolejnosci i daj znac za rok czy 2 czy masz jakies skutki uboczne. Nie kazdy "kupi" szczepienie sie szczepionka robiona na wariata a do tego firma umyla sobie raczki w razie fiaska gdyny cos sie zaczelo nie dobrego dziac.

8

@barcelona97 logo PiSu do kurtki przyczep to bedziesz mial immunitet

3

@Krychaaa10 oby kontuzje go ominely bo bedzie lipa. Koeman stawia na tylu mlodych grajkow i zastanawia mnie fakt tylko taki dlaczego ciagle tak stawia na tego Trincao a nie da szansy Konradowi... pewnie Kondzio pogra wiecej w PK no ale skoro eksperyment z Trincao ciagle nie idzie to moglby wkoncu sie ugiac i dac minuty temu Konradowi.. wkoncu caly czas z nimi treneuje

0

@jeonek jak sie nie ogarnie w glowie to tak samo skonczy szybko kariere jak Balotelli

1

@Barcelonista94 niektorzy (czyt. Znaczna wiekszosc) zapomniala o problemach z jakimi boryka sie klub..

0

@JarekS i to ze skonczyl ledwo podstawowke ( tak napisales) to znaczy ze trzeba odrazu patrzec na niego z gory ? Dodam tylko ze ci nie uczeni czasami lepiej (na bogato) zyja niz wyuczeni.

4

@NaFazieHitman dziekujemy Bartomeu za tak jakze zacne szastanie pieniedzmi.

1

@zombie nie szukam afer. Szukam profesjonalizmu ze strony pilkarzy ktorych jestem fanem i kibicem druzyny ktorej kibicuje

0

@Roobo 1.01-31.01... jak mozna czegos tak oczyeistego nie woedziec...

0

@kaziks karnego mu idzie wybaczyc. Sam Messi w finalach CA marnowal na wage zwyciestwa i mu wybaczano. A to ze spalil akcje o pół stopy to mu chyba nie masz za złe bo tego raczej sie nie da oblicxyc..

0

@Chwytliwy uwazam ze de Ligt bylby lekarstwem jezeli chodzi o dowodzenie ŚO... no i nasz Araujo ale z tendencja na Holendra

0

@zombie jak na 3 lata to sporo tych afer z rola glowna Dembusia, nieuwazasz ?

0

@Crakitic oni musieli oszczedzac na Pensji przeciez xd. Śmieć Bartek nigdy nie zazna szacunku... jak mozna bylo takiego placka dopuscic do sterow... jprdl

0

@jedrek7000 szkoda ze Puig tyle minut nie dostal co jednonogi

0

@Uukasz_93 oczywiscie ze jest zdolny. Skoro zespol jest w przebudowie to nie mozna oczekiwac przenoszenia gor. Bartomeu oraz Abi rzeczywiscie byli tragiczni, ale Messi sam to nie jest lekarstwo na tryumfy w walce o puchary. Pokazal to Mundial w 2014 i rewazne z Roma i Live. Jak zespol sie wkoncu przebuduje i pouklada (mowa o madrym zarzadzaniu) to wroci na wlasciwe tory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?