1

@Coutinho007 po Romie byly znaki ze czeka nas rewolucja a po Anfield to byl taki czerwony alarm, ale Bartus byl innego zdania

1

@IronSanHybrid i cyk, kolejny niechlubny rekord moze zostac dzis pobity

3

@CZAJUN_119 a no bo na tym etapie 9pkt to duzo. A tymbardziej ze zaraz nas czeka walka o PK, SPH i pozniej LM wraca takze oni beda rypać mecze co 3-4 dni praktycznie caly czas

0

@mientusek1407 graja lepiej. Graja skuteczniej to wystarczy.

0

@NeroTFP moja tez wlasnie wedlug swojego przepisu dlatego sie zdziwilem jak napisales o ciemnym piwie

1

@NeroTFP na śląsku jeszcze masz tzw Siemieniotke czyli zupe z konopii u nas sie to je zamiast barszczu z uszkami.

1

@NeroTFP ja mieszkam na śląsku i my moczki z skladnikiem ciemnego piwa nie robimy.

0

@RiyoBlake trafnie. Najbardziej rozwala pisanie randomow "to jest sezon przejsciowy, trzeba czasu, Barca znow zacznie wygrywac itd itp" przychodzi mecz gdzie dostajemu w dupe "wszyscy out, wszyscy in". Tu naprawde mozna sie posmiac. No ale tacy kibice jak ty ktorzy kibicuja 20+lat wiedza jak bylo zle kiedys. A ci mlodzi kibice co zyja czasami sukcesow to oni sie juz nie zmienia.

0

@pt9 a mnie tylek boli ze nie sciagnelismy KDB...

0

@mientusek1407 no i co ze na styku ? 3pkt sa ? Sa, to wystarczy.

2

@mientusek1407 jakiego szczescia ? Od 5 lat szczescie ? Prosze cie

6

@bolplast bramkarz Levante tez zlych zawodow nie gral jakby nie patrzec...

0

Ktos wie kiedy odbedzie sie zalegly final PK ?

0

@LeoLeoLeoLeo bardzo porzadnie ? Xd. Bez komentarza. Polecilbym ci jeszczevraz zobaczenie meczu i skupieniu sie na FdJ..

0

@szymonex10 jeszcze Achilles.

0

@ObiektywnyKibic121 bardziej sie zdziwilem ze nie zawodnego Marcelo tam nie ma

0

@Skila_nie_kupisz dokladnie

0

@jolowanila utd w tamtym roku albo 2 lata temu jak mnie pamiec nie myli

0

@maroon a my mamy stary sklad ?

2

@Elvisek Real ? Legenda glosi ze w 1/8 nie moga ze soba grac druzyny z tego samego kraju i te druzyny co byly razem w grupie

0

@klopx Real odpadnie ? Watpie

0

@MESSIah16 a tu cyk, awans Barcy tylko po to zeby w 1/4 dostac od Lipska czy innego giganta. Wiem, marzenia nierealne. No ale za to nie karaja

0

@ddanioofcb Atleti tez ma bodajze 2 zalegle mecze takze jest szansa ze sie moga jeszcze potknavlc, zreszta my tez no i RM tez ma chyba 1 zalegly

2

@geass wczoraj jak Messi gola strzelil to podajrze Alba poklepal Griezza po twarzy a ten udawal ze boli tez to smiesznie wygladalo

0

@Lucassito niewiem. W szatni nie bylem. Wiec niewiem

0

@AxelF Cou wedlug mnie mial wczoraj 2 oblicza. 1 polowa-kupa, a 2 polowie zaczal grac odwazniej i robil zagrozenie

0

@Bocheno1 przez jego wypady do ataku wczoraj w srodku pola u nas byla dziura ozonowa gdzie staral sie pozniej Griezzman łatać dziury zostawione przez FdJ. Nie mowie ze zagral zle ale skoro idziesz do ataku pomoc tonw glowie musisz miec ze trzeba spowrotem zapier*alac jak ktos pilke zgubi, zeby wspomoc w defensywie

0

@Greenalley na dobra sprawe gdybys mial juz doswiadczenie w grze na najwyzszym szczeblu to sam bys sie zorientowal ze trzeba presowac zeby odzyskac pilke. Rozumiem jak przychodzi czy wchodzi do polu jakis mlodzik ze trzeba mu wytlumaczyc i wogole, ale nasze ksiezniczki maja tyle doswiadczenia a sami od siebie nie potrafia doskoczhc do rywala. Dla mnie to jest logiczne ze jak gubisz pilke to robisz wszystko zeby ja odzyskac, tymczasem nasz jak straci pilke to za nim sie obroci i zorientuje ze juz pilki nie ma to rywal obija nasza bramke... strasznie irytuje mnie ta wy*jebka na pressing orzez Messiego. Wczoraj kilka momentow bylo gdzie mogl doskoczyc do rywala to przeszdel obok niego...

1

@adukla nie do konca. Za Guardioli czy jak byly czasy MSN tez potrafilismy tylko 1 bramka wygrywac i tez byly mecze gdzie męczyli bułe takze na to nie ma reguly. Ja juz pisalem kiedys ze nasi zawodnicy za wszelka cene niechca zdobywac goli. Oddawajac 20+strzalow z tego 13+ celnych w meczu, strzelajac z tego 1 czy 2 gole to to dramat i bezjajecznosc atakujacych. Za Valdka potrafilismy miec 5 strzalow celnych z tego 4 gole... ale wiadomo gra nie powalala tak czy siak a teraz nie dosc ze takie statystyki to jest tylko 1 bramka... czy 2. Mam nadzieje ze atakujacy wkoncu sie obudza bo tak nie moze byc ze tyle strzalow celnych a 1 gol.

0

@against_modern_football czemu ? Przeciez sam ostatnio skrytykowal nasze ksiezniczki za 2 wylewy z Cadizem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?