Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@culesjasiules jeszcze sie nie przyzwyczailes ?
0
@MrCule_X ale przeciez on "musi miec DNA" bo jak to tak moze byc innaczej.. XkurD
1
@Alozuer0900 na allianz arenie. A na camp nou drugie tyle
0
@arasz1819 Messi zrobil 10 razy wiecej ? Czyli co ? Ronaldo mial 2 karne i 2 strzelil to do niego nalezalo. A po za tym koledzy w niczym mu nie pomogli. Przy 1 karnym sam go wywalczyl a przy drugim Lenglet mu dal sibie drugi raz kopnac wiec niewiem gdzie ty tu widzisz pomoc kolegow
1
@Triv44 albo Inter
1
@dawinho80 Real jest bez formy ale nie frajerzom gdy sie gra o stawke
0
@daniel32778 patrzac na wynik to tak
0
@daniel32778 ale bylo jak dobrze pamietam 3-0 i 0-0 liczy sie wynik a nie to co moglismy zrobic.
0
@arkasath Juve,Roma,Liverpool,Bayern,Juve
0
Spalony jest nie moze byc gola
0
@Adamski69 i tez nie przyjda. Ty myslisz jak zarzad obejmie stery 21 czy 22 stycznia to beda jeszcze transfery ?
1
@Janiama dokladnie. A nasz Koeman ciagle sie trzyma holendra
0
@avanes zagramy w 1/8 wkoncu wychodzimy z 2 miejsca takze sa spore szanse
0
@Fetta wedlug mnie tez. Ma ten glupi Var ale jakos tak to wszystko dziwne
0
@Miszcz Textu FCB podziekujmy smieciowi ktory rzadzil tym klubem
0
@Cwaniak4 tylko co kasy Barcelonie przeleci kolo nosa jakze waznej
0
Czyli Barca musi 2 gole strzelic zeby wyjsc z 1 miejsca xd
1
@M4C1O0 Araujo 2. Zawalil krycie przy strzale McKenniego
0
Dramat. Penaldo 3-0
1
Pieknie Lenglet. Dziekujemy
0
@Jordi10 te baby zle przyjmuja krytyke takze mozesz miec racje
0
@Max112 na szpicy nic nie ugra. Wiemy to nie od dzis
0
@Abominacja sluszny ? Walka bark w bark ? Prosze cie. To juz predzej tam gdzie Pjanic dostal w łape pilka nie mial calkiem reki przy ciele wiec to juz bardziej karny jak to consie wydarzylo wczesniej.
0
@youngsmiec NIE
0
@itmustbejoke nie
Nie bylo. McKennie sie potknal bo kret kopiec wykopal
0
@Explode nie bylo Varu to sedziowie plakali ze nie ma wystarczajcej pomocy do oceny sytuacji. Teraz gdy ja maja i tak robia takie same gowno... a nawet jeszcze gorsze bo wykazuja swoja niekompetencje majac przy sobie VAR....
0
@GadulkiGembulki @abram3k nie tylko dal karnego Juve ale i drugiego gola. Zoabcz sobie gdzie byl Araujo w momencie strzalo McKenjiego
9
Jprdl nadal nie umiem w to uwierzyc jak mozna bylo podyktowac taki karny.... przeciez maja te pierd*lone Vary czy chu wie co tam jeszcze... przeciez to jakis dramat
0
@Sysia11 to bylo do przewidzenia. Wkoncu klub przeszedl R-E-W-O-L-U-C-J-E teraz ucza sienod nowa grac. A tak na powaznie to smiecBartek spieprzyl to wszystko... rewolucja mialabyc po Live wtedy byla kasa i szlo zrobic wszystko sprawnie i przyjemnie..
2
@Bamboleo ktory obronca ? 1 gol na konto Araujo skoro byl "faul". A drugi gol uwazam rowniez na konto Araujo bo McKennie uderzal z czystej pozycji a Araujo stal przy Lenglecie a za plecami McKennoe strzal sobie z przewrotki