0

@culesjasiules jeszcze sie nie przyzwyczailes ?

0

@MrCule_X ale przeciez on "musi miec DNA" bo jak to tak moze byc innaczej.. XkurD

1

@Alozuer0900 na allianz arenie. A na camp nou drugie tyle

0

@arasz1819 Messi zrobil 10 razy wiecej ? Czyli co ? Ronaldo mial 2 karne i 2 strzelil to do niego nalezalo. A po za tym koledzy w niczym mu nie pomogli. Przy 1 karnym sam go wywalczyl a przy drugim Lenglet mu dal sibie drugi raz kopnac wiec niewiem gdzie ty tu widzisz pomoc kolegow

1

@Triv44 albo Inter

1

@dawinho80 Real jest bez formy ale nie frajerzom gdy sie gra o stawke

0

@daniel32778 patrzac na wynik to tak

0

@daniel32778 ale bylo jak dobrze pamietam 3-0 i 0-0 liczy sie wynik a nie to co moglismy zrobic.

0

@arkasath Juve,Roma,Liverpool,Bayern,Juve

0

Spalony jest nie moze byc gola

0

@Adamski69 i tez nie przyjda. Ty myslisz jak zarzad obejmie stery 21 czy 22 stycznia to beda jeszcze transfery ?

1

@Janiama dokladnie. A nasz Koeman ciagle sie trzyma holendra

0

@avanes zagramy w 1/8 wkoncu wychodzimy z 2 miejsca takze sa spore szanse

0

@Fetta wedlug mnie tez. Ma ten glupi Var ale jakos tak to wszystko dziwne

0

@Miszcz Textu FCB podziekujmy smieciowi ktory rzadzil tym klubem

0

@Cwaniak4 tylko co kasy Barcelonie przeleci kolo nosa jakze waznej

0

Czyli Barca musi 2 gole strzelic zeby wyjsc z 1 miejsca xd

1

@M4C1O0 Araujo 2. Zawalil krycie przy strzale McKenniego

0

Dramat. Penaldo 3-0

1

Pieknie Lenglet. Dziekujemy

0

@Jordi10 te baby zle przyjmuja krytyke takze mozesz miec racje

0

@Max112 na szpicy nic nie ugra. Wiemy to nie od dzis

0

@Abominacja sluszny ? Walka bark w bark ? Prosze cie. To juz predzej tam gdzie Pjanic dostal w łape pilka nie mial calkiem reki przy ciele wiec to juz bardziej karny jak to consie wydarzylo wczesniej.

0

0

@itmustbejoke nie
Nie bylo. McKennie sie potknal bo kret kopiec wykopal

0

@Explode nie bylo Varu to sedziowie plakali ze nie ma wystarczajcej pomocy do oceny sytuacji. Teraz gdy ja maja i tak robia takie same gowno... a nawet jeszcze gorsze bo wykazuja swoja niekompetencje majac przy sobie VAR....

0

@GadulkiGembulki @abram3k nie tylko dal karnego Juve ale i drugiego gola. Zoabcz sobie gdzie byl Araujo w momencie strzalo McKenjiego

9

Jprdl nadal nie umiem w to uwierzyc jak mozna bylo podyktowac taki karny.... przeciez maja te pierd*lone Vary czy chu wie co tam jeszcze... przeciez to jakis dramat

0

@Sysia11 to bylo do przewidzenia. Wkoncu klub przeszedl R-E-W-O-L-U-C-J-E teraz ucza sienod nowa grac. A tak na powaznie to smiecBartek spieprzyl to wszystko... rewolucja mialabyc po Live wtedy byla kasa i szlo zrobic wszystko sprawnie i przyjemnie..

2

@Bamboleo ktory obronca ? 1 gol na konto Araujo skoro byl "faul". A drugi gol uwazam rowniez na konto Araujo bo McKennie uderzal z czystej pozycji a Araujo stal przy Lenglecie a za plecami McKennoe strzal sobie z przewrotki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?