0

@mkord jest jeden bardzo dobry LO w Benfice ktory byl naszym wychowankiem

3

@Aristocrate_7 po co rozwijac Ansu skoro niektorzy idioci na prezydenta maja mokre sny o Neymarku... dla mnie kandydaci powinni zapomniec o tym typie i skupiac swoje siły na mlodych aspirujacych na topowe miejsca pilkarzach.

0

@Shvedu nadal nie ogarniam jak ludzie moga marzyc o tak wielkich transferach zapominawszy o tym ze jeszcze jakis tydzien czy 2btygodnie temu klub byl w gnojowce topiony bo trzeba bylo ciac pensje xd rozwala mnie to. Jak sie sytuacja unormuje to na 1 miejscu pilkarze upomna sie o swoje stracone pieniadze a dopiero pozniej beda myslec o transferach.

4

@LuisSalvano nie rozumiem nadal tego dlaczego ty tak bardzo chcesz go spowrotem.. typ ma prawie 30stke na karku czy tam 29... kontrakt z kosmosu i pogra tu 3-4lata plus blokada do rozwoju mlodych, bo watpie ze taki Ansu czy Bombelek pogra sobie przy Neyu Messim i Griezzmanie.

1

@culesjasiules Firpo to to samo co Semedo u nas... powinni go sprzedac.. szkoda ze za Valdka musieli sprzedac Cucurelle a zatrzynali tego drugiego... a ten drugi gra lipe a Cucurella pewny 1 sklad w Getafe... mielibysmy przynajmniej ofenywnie usposobionego LO ktory umialby odciazyc Albe... najbardziej szkoda ze tak "O" pozbyli sie Grimaldo...

0

@Pablit tylko popatrz na forme Juve.. oni ledwo z Ferncvarosem wygrali i zremisowali z Benevento czy jakos tak takze wiesz.. to nie jest to samo Juve co na tym etapie rozgrywek mieli juz 1 miejsce i spora zaliczke punktowa

0

@betonito no nie do konca. Wczoraj w realu zatwierdzali budzet i tez musza ciąć pensje takze oni tez kolorowo nie maja

0

@culesjasiules nadal niewiadomo co z tym Trincao bedzie.. wczoraj taka patelnie spieprzyl...

0

@DonMatteo901 ze Poche do nas ? Mamy przeciez poki co dobrego trenera

0

@Crema Catalunya czyli Messi do PSG...

0

@Owen1994 nie zgodze sie. Suarezowi niczego nie brakowalo, mial wszystko. Tylko ostatni rok czy dwa to juz nie byl ten Luis. Jezeli Bartek kiedykolwiek na powaznie myslal o rewolucji kadrowej to powinna ona sie wydarzyc po Liverpoolu no ale nie zrobil rewolucji dobrze Bayern nas tak sponiewierał i cos w tym kierunku ruszylo

1

@matka tak. Pobyt Semedo w Barcy to bylo najgorsze PO. 3 asysty przez 3 lata i kilka bramek to dramat jak na PO ktory gra ofensywnie

2

@fafera lepsza wersja Robbena ? Sprintu i zejscia na lewa noge Robbena nikt nie podrobi. Nie oszukujmy sie. Trynkiewicz musi przede wszystkim szybsze decyzje podejmowac i wykorzystywac patelnie

0

@KimarKimarmusi wygrac roznica 3goli

2

@matirix20 bledy bledy i jeszcze raz bledy. 1 mecz dobry reszta meczy z bledami... wiadomo mlody, ogrywa sie i wogole ale gdyby rywal byl z topki to te bledy by mogly nas kosztowac

0

Trincao nie wykorzystuje swojej szansy. Presezon dobry a teraz lipa. Szkoda mlodego...

7

Bombelek kapitanem ? Xd

0

@Davvd nie wymawiaj Bartek bo to sie kojarzy z pewnym prezydentem xd

0

@pt9 przedewszystkim ktos taki jak Trincao Pedri Braitwhite by nic nie grali. NIC.

0

@Gaucho dostal szanse od zycia i poki co ja wykorzystuje

5

Traktowalem transfer Bfaitwhita jako drugiego Boatenga ale ten pokazuje ze jednak naprawde cos potrafi

1

@PuszkinFan no interesowala sie za czaso Valdka xd

4

@yla a kto mialby go kupic ? Jak juz tyle czasu boryka sie z kolanem ? Dodatkowo jego pensja..

0

@Ojciec5tkidzieci jak to wogole dziwnie brzmi xd

1

@FioletoweOczy raczej na 100% tak nie bedzie heheh. Dembele bedzie od 1 minut grac z Griezmannem. Zeby postarac sie zamknac mecz i rotowac tak mi sie wydaje

0

@MesQueUnClub_87 do tego miliona zarazen dodaj jeszcze tych ludzi ktorzy "mieli podejrzenie covida" a na koncu jednak go nie mieli ale statystyka to statystyka

0

@Rewolucja123 raczej Alena za Matheusa. Alena tez od poczatku sezonu tych minut nie uzbieral duzo takze raczej Alena. Atak tez taki obstawiam jak napisales co do obrony to wydaje mi sie Dest,Mingueza,FdJ i Firpo a przed nimi Busi/Alena i Pjanic

0

@catalanian09 bylo cos bodajze w tiki tace ze prowadzacym jego kariere jest ojciec a Raiola jest agentem czy jakos tak. Takze jak trzeba placic to klubowi ktory go sprzeda, pilkarzowi kontrakt plus prowizje do agenta i ojca

3

@kamil9040 jak ma zaspiewac 120-150 jak ma klazule 75 bodajze xd

4

@Bamboleo dupcia piecze ? Trzeba miec łeb na karku i wiedziec jak zarobic a sie nie narobic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?