0

@PawkoFCB tylko klasa sama w sobie jaka jest Messi to on powinien swoje wykorzystac a kibic powinien w ten sam sobob potraktowac Messiego jak i jego kolegow co nie trafili wtedy do siatki. Wina lezy po kazdej stronie ale tak jak pisalem ze taka klasa zawodnika jaka jest Messi to az nie dobrze ze nie trafial tymbardziej ze ciag ten woz az do finalu a w finale obsral zbroje gdzie mogl kolejny raz pokazac ze to on zaciag Argentyne do finalu i on dla Argentyny MŚ wygral to samo tyczy sie CA

2

@kaamil1910 politycy beda szczepieni ? 1 przykazanie polityka : trzeba dobrze umiec klamac. Oni sie maja szczepic nie przebadana szczepionka ? Watpie. Zaszczepiom tym gownem ludzi a ci co sie nie beda chcieli szczepic to wymysla jakies zakazy zebys ibtak sie zaszczepil

0

@sintesox jeszcze moge ci polecic klasyke czyli one piece fairy tail bleach black clover ostatnio ogladalem nawet chinskie anime Quanshi fashi tez nie bylo zle. Dodam ze tamte anime w wczesniejszym poscie to to sa jeszcze isekaie. Jak lubisz takie historie gdzie MC zostaje wciagniety w jakas intryge i musi odbudowac swoj szacunek (mimo ze ciagle jest w cos wrabiany ) i nie ma kasy niczego, na wszystko musi zapracowac a jego koledzy bohateoriwe maja wszystko czego dusza zapragbie to polecam Shield hero

0

@sintesox shield hero, the king of demon academia, the god of high school, kimisen, jujutsu kaisen, danmachi, arifureta, hunter x hunter, blood lad, no game no life, magi, demon slayer. I tak moglbym ci wymieniac i wymieniac xd ogolnie to sa typy ktore ja lubie czyli walka demony magia. Jezeli lubisz cos z demonow magi i szkoly to.polecam the king of demon academia. Jezeli sztku walki plus boskie moce to the god of high school. Latwiej by mi bylo gdybys mi rozne typy polecil jaki rodzaj lubisz no ale jestes tym samym typem co ja "jak sie podoba to ogladam" xd

0

@sintesox jaki klimat ?

0

@JarekS bo ten Tsuqets czy jak mu tam leci to chyba jakis przydupas Bartka

0

@Hethecio no niewiadomo hehe

0

@Hethecio moze to przez avatar xd

0

@Senyer jak sie wszystkie trybiki w tym zespole zazębią to powinni zaczac pokonywac i tych lepszych przynajmniej powinni stawic im czola

0

@Wossi61FCB jutro bedzie raczej przerwa do Griezza

0

@GrosikFCB Grizmannowi wkoncu jakas mala przerwa by sie przydala...

0

@HERORICH2 jednym slowem wasz klub jest tak biedny jak gablota z pucharami xd

1

@HERORICH2 Suareza teraz macie bo cioBartek dal wam go za darmo xd

1

@HERORICH2 materacy na to niestac

1

@Ansufati123 no ja wiem ja to rozumiem. Wiem ze to mlody klub i wogole tylko ze nie wyrobili sobie takiej pieknej historii jaka wyrobila sibie Barca czy Real czy UTD jak napisales, ja caly czas do tego daze. Pieniadze szejkera wyciagnely ten klub na szczyt w lidze

0

@Ansufati123 aha. Czytaj ze zrozumieniem. Jaka oni mieli fajna historie przed szejkami ? Fajna historie ma Barca czy Real ktorzy stworzyli potegi bez pomocy szejkow. Odkad szejk przyszedl do PSG to ten klub dopiero stal sie jakims znavzacym klubem, bo gdyby nie szejker to te PSG nadal ogladaloby plecy OL czy OM wiec co to za fajna historia ? Fajna historia to tak gdzie klub buduje swoja marke bez pomoccy jakis szejkerow czy innych sypiacymi petrodolary

0

@icon3520 za 38h bedzie kolejny meczyk takze na spokojnie

1

@BorzyKrzys i tak Rambo juz praktycznie jako dziadek musial w niektorych scenach duzo biegac takze na planie filmowym napewno sporo wysilku w to musial wlozyc zeby sie wszystko dobrze nakrecilo. Mnie tez osobiscie ostatnia czesc w niektorych scenach sie nie podobala ale ze mam sentyment do Ramba to ocenilem 7/10.

1

@GregSTG co ? Jaka fajna historie ? Oni nigdy nie byli jakimis dominatorami tej ligi. Kiedys tam sie w duzej mierze liczył tylko OL i OM

0

@ViscaBarca123 a ten inny obronca ? Ramos Mingo.

0

@FCB24 a czy Mingueza gral przeciwko takiemu Liverpoolowi , Bayernowi itd ? Nie. Teraz przyjdzie sprawdzian gdy przeciwko Juve bedzie grał i CR7.

0

@ViscaBarca123 kogo z mlodzikow widzialbys za Mingueze ?

0

@barteq ale ma wiecej mozliwosci a nie przyspawanie do LS i koniec

1

@Janiama dodajac do tego ze Valdek ustawial Griezza na LS tak samo bylo z Cou i 433 az po grob ewentualnie 442

1

@JacaBarca fajnie ze na niego postawili bo mlody bo mial zapedy ofensywne, wszystko ok. Ale jak nie szlo to o 1-1,5roku za dlugo go trzymali. Dobrze ze aby i tak dobrze na nim zarobilismy

0

@LuisSalvano czemu ma Griezz odejsc ? Skoro dopiero co zaczyna łapac forme

0

@MaziFCB uwierz mi ta telenowela w odcinkach pobije mode na sukces, on jak na emeryturze bedzie to nadal go beda kupowac

3

@LuisSalvano przyjdzie na 3 czy 4 lata wbtym czasie nasz Ansu odejdzie bedzie robic kariere gdzie indziej i zaprzepascimy nasze mlode talenty na rzecz moNeya.. mial swoje 5min wolał pojsc za hajsem do zlotej klatki, oby kandydaci o nim zapomnieli. Mlodsi pilkarze bardzo dobrzy rokujacy beda do wyciagniecia za mniejsze pieniadze i pensje

0

@Jordi10 obstawiam ze oni beda 1 wyborami na mecze PK

0

@Messibestplayerintheworld przed kontuzja gral dosyc dobrze w Evertonie po kontuzji gdzie go Son czy Aurier połamał juz nie gra tego samego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?