3

@Artuuuuur nie ma kapitana ktory motywuje. Brakuje nam faceta z jajami

3

@Dankhog odpowie ci kolejnymi bramkami nie martw sie. Razem z Messi najlepsi i nie ma sie co oszukiwac

0

@Remi1899 czemu ? Jezeli bedzie remis a szachtar wygra to Real ma chyba LE

0

@Michu94 zmierzch ? Od 4 lat

1

@Remi1899 jezeli Gladbach wygra z Real to Inter musi wygrac z szachtarem zeby Real ani nie gral w LM ani w LE

0

@Peciak pilarze za 120mln nie graja na swoich pozycjach ok. Czyli Koeman by musial postawic formacje z 3 dziesiatkami bo jeszcze Messi. Niewiem czy ty zauwazyles, ale Barca gubi pkt przez juniorksie bledy OBRONCOW.. mecz z Atleti, Cadiz i tak mozesz wymieniac. Komena raczej od bledow indywidualnych zalezny nie jest. Pilkarze powinni saminumiec wyciagnac wnioski z tego co graja

1

@against_modern_football porazka z Atleti wina Pique MaTS, porazka z Cadiz winda Lenglet. 6 punktow w dupie przez glupie bledy. Teraz nie pamietam czy mecz z Sevilla co byl remis czy wlasnie 2pkt nie stracilismy znowu przez Lengleta. I w kazdym meczu gdzie tracilismy pkt znajdziesz bledy indywidualne. Szkoda ze zawodnicu nie potrafia sobie powyciagac wnioskow. Mam nadzieje ze Lenglet posiedzi sobie na ławie i zagra Sam z Araujo albo Mingueza

0

@Dankhog moze siendoczekamy. Mam nadzieje ze Koeman w pore sie obudzi

1

@barteq 0-0 to nadal 1 miesce w grupie

0

@dawinho80 ototo dokladnie i w punkt ujete slowa

1

@Martinuc55 gdyby Bartomeu rzadzil zamiast Rosella to moNeya tez by tu nie bylo. Takze "Rosell nas tak nie wydymal jak wydyma nas Bartomeu" xd. Smiec Bartek wolal milion dziesiatek niz pilkarzy na konkretne pozycje po za tym taki Haaland czy Mbappe by nic nie grali albo Davies bo byly/sa swietenkrowy

0

@dawinho80 tak ale jak popatrzysz z szerszej perspektywy tzn nie ostatnie 5 czy 8 lat tylko np 10-15 to jakims wybitnym przeciwnikiem nie byli. Tu glownie chodzi o Barce i Real, jezeli Real jakims cudem faktycznie odpadnie to to podsumowuje caloksztal tych klubow

2

@damiano996 spoko, kazdy juz zauwazyl ze od Romy jestesmy w gownie. Takze ja to juz wiem i jestem swiadomy i wiem to po Romie ze Barca juz wtedy byla w gownie a kolejne kompromitacje tylko w tym mnie utwierdzjaa

0

@pafcioxxx oni obaj byli chuy warci... Rosellowi to w sumie za moNey mozna podziekowac

0

@IronSanHybrid w sumie. Po tylu gwaltach jakie ten klub przeszedl to ten cytat jak najbardziej pasuje.

0

@Derean Bartomeu to jednak umial w transfery. Przepieknie wydane pieniadze na przepieknie huyowych graczy

1

@matirix20 moze w tamtym sezonie analizowal, ale w tym roku analizuje jak im pomoc zdobywac gole i pkt

0

@pafcioxxx jakbym mial podsumowac to napisal bym to w jezyku Stonogi:
"Szkoda strzepic ryja"
"Rossel nas tak nie wydymal, jak wydyma nas Bartomeu" xd

0

@arasz1819 i znowu sedziowie ? Obojetnie z kim by nie przyjechal to Juve zasluzylo. Pomijajac poerwsza bramke to kolejne 2 to byly prezenty od naszych kopaczy

2

@Barca1992 no bo gdyny ich nie zmienil to mecz by sie skonczyl manita ? Albo jeszcze wieksza komrpomitacja ? Prosze cie. Az sie prosilo zeby Lengleta i Alby usadzic bo to byl dramat, Cuadrado mial autostrade

0

Dokladnie. Piekne podsumowanie. Kolejny mecz i kolejne prezenty w wykonaniu naszych jakze pieknych i wybitnych pilkarzy gfajacych w obronie, powtarzam kolejne spotkanie i kolejne prezenty.

0

@pafcioxxx dokladnie. Tylko ManUtd nie mialo takich problemow finansowych tylko zla polityke. Milan jednak wpadl w problemy a my je teraz mamy przez covida. Takze zapowiada sie EGELANCKO

0

@culesjasiules niewiem ile gwaltow kibic tego klubu bedzie musial jeszcze przejsc, ale wierze ze to kiedys sie skonczy

0

@dawinho80 jezeli oni odpadna to to bedzie podsumowanie wystepow ligi hiszpanskiej w LM na czele z Barca (kompromitacje w ubieglych latach). Atletico specjalnie w to nie wliczylem bo oni poki co staraja sie cos mieszac w tej LM ale nigdy z Happy Endem

0

@arasz1819 gosciu karny zostal przyznany wiec zalozmy ze Araujo go faulowal wiec go sobie wywalczyl proste

1

@Explode druga bramka rowniez na konto Araujo wedlug mnie. On stal przy Lenglecie a za ich plecami McKennie strzelal z przewroty. Uwazam ze to on zawalil krycie poszedl za bardzo z asekuracja donLengleta i opusci krycie

0

@Dankhog Alena FdJ i Puig. To chcialbym zobaczyx

0

@culesjasiules jeszcze sie nie przyzwyczailes ?

0

@MrCule_X ale przeciez on "musi miec DNA" bo jak to tak moze byc innaczej.. XkurD

1

@Alozuer0900 na allianz arenie. A na camp nou drugie tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?