Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
1. @pax
2. @Janiama
3. @Coutinho007
0
@Tatazolwinia sa tu uzytkownicy ktorzy na biezaco sledza Barce B i nikt mu nie wrozy swietlanej przyszlosci
0
@kapi267 tylko ze ten blad mogl kosztowac pkt to wystarczy zeby go zle ocenic
0
@kapi267 udawalo mu sie ? Takie bledy jakie popelnil to kryminal
0
@adiczak gwiazda ligi portugalskiej ? Nie za mocne to slowa ? Statystykami az tak bardzo nie.powalal zeby nazwac go gwizada ligi portugalskie
6
@liberoFCB jest na miejscu bo juz lecialy pomyje na niego po ostatnich meczach. A naszym "kibicom" brakuje cierpliwosci
0
@4Fabregas4 Koeman na szczescie jest 15 krokow przed toba i zdal sobie sprawe z tego ze smiec Bartek zostawil kiepska kadre do tego dochodza kontuzje, sporo mlodych pilkarzy gra, sa pilkarze pod forma i gramy mecze co 3-4 dni praktycznie caly czas
3
@Kiiciioro tylko ze na pivocie Busi jedt pewniejszy i lepszy od Pjanicia
0
@arraco wiesz co, duzo namieszalo te musniecie pilki.noga przez bramkarza przez co Griezz nie umial juz ustawic inaczej nogi gdy byl w trakcie wslizgu. Uwazam ze to bylo wina calej tej akcji ze nie trafil.
1
@Derean zauwaz tez to ze pilka lekko.odbila sie od nogi bramkarza a Griezz juz byl w trakcie wslizgu i czy te musiniecie pilki przez bramkarza nie zawazylo na tym
3
@baryn nie pisz tak bo zaraz zleca sie hieny ze pilkarz za 120mln powinien to na wslizgu glowa strzelic
4
@liberoFCB juz nie pompuj tak balonika, on nadal jest mlody i nadal bedzie mial wahania formy tak jak bylo przez ostatnie.pare meczy
0
@Kz1234 ja to wiem. Tylko chodzi onto że z tej dwojki to Busi jest pewniejszy
0
@socha dzieki Bartkowi mamy Trincao tak samo jak tego Fernandesa co nawet oficjalnie nie byl zaprezentowany
0
@Kimar obstawiam PK bedzie jego
0
@arraco no wlasnie. Dlatego wole Griezza i Pedriego i nawet Busiego niz ogladac Trincao czy Pjanicia, bo poki co to nieporozumienie.. szkoda ze Koeman nie zdecydowal wkoncu zamiast Trynkieiwcza poslac w bój Konrada
0
Komentarz usunięty
0
@arraco najlepsze jest to ze gdy zszedl Griezz i Pedri to Barca nie umiala w atak...
2
@IronSanHybrid nie obrazaj Gomesa.. xd
1
@Survier szkoda mi tego Antka bo mogl miec 2 gole a powinien miec napewno 1 gola... widac ze zaczal grac lepiej.. ale poki ci panowie z przodu nie naprawia skutecznosci to to bedzie dramat. Bylem za odejsciem Suareza ale skoro smiec Bartek wiedzial ze nikogo nie ogarnie w jego miejsce to mogl z nim sie jakos dogadac, ten sezon jeszcze bysmy z Luisem jakos przezyli
0
@Kz1234 no napewno najlepszą opcją na pivocie, bo sam chyba widzisz ze na Pjaniciu nie pociagniemy...
0
@KmN dziwi mnie to ze po zejsciu Griezza nie zszedl na srodek ataku..
0
@Murazor a ty bys nie byl ? Ta kontra mogla sie skonczyc golem.. ale Barca nie umie w kontry..
4
@Kz1234 Busi zszedl i sie zaczal syf w srodku takze bym sie troszke jeszcze zastanowil
0
@fafera Busi zszedl i sie zrobil syf w srodku
1
@Piotr,1985 nie pierwszy i nie ostatni
0
@Hosh jak wyjdzie Lenglet w obecnej formie to polacz ten wynik w dwumeczu ale dla PSG xd
0
@wisnia1234 co napisales ?
0
@NeroTFP ja mam to samo
0
@mientusek1407 raczej tak. Zobacz jak oni punktuja. Graja do dupy ale skutecznie. Punktowac punktuja nie wazne jak wazne 3pkt