2

0

@Tatazolwinia sa tu uzytkownicy ktorzy na biezaco sledza Barce B i nikt mu nie wrozy swietlanej przyszlosci

0

@kapi267 tylko ze ten blad mogl kosztowac pkt to wystarczy zeby go zle ocenic

0

@kapi267 udawalo mu sie ? Takie bledy jakie popelnil to kryminal

0

@adiczak gwiazda ligi portugalskiej ? Nie za mocne to slowa ? Statystykami az tak bardzo nie.powalal zeby nazwac go gwizada ligi portugalskie

6

@liberoFCB jest na miejscu bo juz lecialy pomyje na niego po ostatnich meczach. A naszym "kibicom" brakuje cierpliwosci

0

@4Fabregas4 Koeman na szczescie jest 15 krokow przed toba i zdal sobie sprawe z tego ze smiec Bartek zostawil kiepska kadre do tego dochodza kontuzje, sporo mlodych pilkarzy gra, sa pilkarze pod forma i gramy mecze co 3-4 dni praktycznie caly czas

3

@Kiiciioro tylko ze na pivocie Busi jedt pewniejszy i lepszy od Pjanicia

0

@arraco wiesz co, duzo namieszalo te musniecie pilki.noga przez bramkarza przez co Griezz nie umial juz ustawic inaczej nogi gdy byl w trakcie wslizgu. Uwazam ze to bylo wina calej tej akcji ze nie trafil.

1

@Derean zauwaz tez to ze pilka lekko.odbila sie od nogi bramkarza a Griezz juz byl w trakcie wslizgu i czy te musiniecie pilki przez bramkarza nie zawazylo na tym

3

@baryn nie pisz tak bo zaraz zleca sie hieny ze pilkarz za 120mln powinien to na wslizgu glowa strzelic

4

@liberoFCB juz nie pompuj tak balonika, on nadal jest mlody i nadal bedzie mial wahania formy tak jak bylo przez ostatnie.pare meczy

0

@Kz1234 ja to wiem. Tylko chodzi onto że z tej dwojki to Busi jest pewniejszy

0

@socha dzieki Bartkowi mamy Trincao tak samo jak tego Fernandesa co nawet oficjalnie nie byl zaprezentowany

0

@Kimar obstawiam PK bedzie jego

0

@arraco no wlasnie. Dlatego wole Griezza i Pedriego i nawet Busiego niz ogladac Trincao czy Pjanicia, bo poki co to nieporozumienie.. szkoda ze Koeman nie zdecydowal wkoncu zamiast Trynkieiwcza poslac w bój Konrada

0

Komentarz usunięty

0

@arraco najlepsze jest to ze gdy zszedl Griezz i Pedri to Barca nie umiala w atak...

2

@IronSanHybrid nie obrazaj Gomesa.. xd

1

@Survier szkoda mi tego Antka bo mogl miec 2 gole a powinien miec napewno 1 gola... widac ze zaczal grac lepiej.. ale poki ci panowie z przodu nie naprawia skutecznosci to to bedzie dramat. Bylem za odejsciem Suareza ale skoro smiec Bartek wiedzial ze nikogo nie ogarnie w jego miejsce to mogl z nim sie jakos dogadac, ten sezon jeszcze bysmy z Luisem jakos przezyli

0

@Kz1234 no napewno najlepszą opcją na pivocie, bo sam chyba widzisz ze na Pjaniciu nie pociagniemy...

0

@KmN dziwi mnie to ze po zejsciu Griezza nie zszedl na srodek ataku..

0

@Murazor a ty bys nie byl ? Ta kontra mogla sie skonczyc golem.. ale Barca nie umie w kontry..

4

@Kz1234 Busi zszedl i sie zaczal syf w srodku takze bym sie troszke jeszcze zastanowil

0

@fafera Busi zszedl i sie zrobil syf w srodku

1

@Piotr,1985 nie pierwszy i nie ostatni

0

@Hosh jak wyjdzie Lenglet w obecnej formie to polacz ten wynik w dwumeczu ale dla PSG xd

0

@wisnia1234 co napisales ?

0

@NeroTFP ja mam to samo

0

@mientusek1407 raczej tak. Zobacz jak oni punktuja. Graja do dupy ale skutecznie. Punktowac punktuja nie wazne jak wazne 3pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?