Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley na dobra sprawe gdybys mial juz doswiadczenie w grze na najwyzszym szczeblu to sam bys sie zorientowal ze trzeba presowac zeby odzyskac pilke. Rozumiem jak przychodzi czy wchodzi do polu jakis mlodzik ze trzeba mu wytlumaczyc i wogole, ale nasze ksiezniczki maja tyle doswiadczenia a sami od siebie nie potrafia doskoczhc do rywala. Dla mnie to jest logiczne ze jak gubisz pilke to robisz wszystko zeby ja odzyskac, tymczasem nasz jak straci pilke to za nim sie obroci i zorientuje ze juz pilki nie ma to rywal obija nasza bramke... strasznie irytuje mnie ta wy*jebka na pressing orzez Messiego. Wczoraj kilka momentow bylo gdzie mogl doskoczyc do rywala to przeszdel obok niego...
1
@adukla nie do konca. Za Guardioli czy jak byly czasy MSN tez potrafilismy tylko 1 bramka wygrywac i tez byly mecze gdzie męczyli bułe takze na to nie ma reguly. Ja juz pisalem kiedys ze nasi zawodnicy za wszelka cene niechca zdobywac goli. Oddawajac 20+strzalow z tego 13+ celnych w meczu, strzelajac z tego 1 czy 2 gole to to dramat i bezjajecznosc atakujacych. Za Valdka potrafilismy miec 5 strzalow celnych z tego 4 gole... ale wiadomo gra nie powalala tak czy siak a teraz nie dosc ze takie statystyki to jest tylko 1 bramka... czy 2. Mam nadzieje ze atakujacy wkoncu sie obudza bo tak nie moze byc ze tyle strzalow celnych a 1 gol.
0
@against_modern_football czemu ? Przeciez sam ostatnio skrytykowal nasze ksiezniczki za 2 wylewy z Cadizem
1
@Brashearr oni fajnie grali samodzielnnie jak Messi odpoczywal.
0
@patataj nie do konca... czlowiek mial problem rozczytac na jakiej pozycji dokladnie gral, plus zostawianie dziury w pomocy i Griezz musial łatac dziury po nim
0
@leonek160 tam sa drzwi. Bayern jest na topie teraz to idz im pokibicowac. Jak Barca wroci na szczyt to wroc
0
@Coutinho007 przykre to jest.. dlaczego zaden pilkarz nie gra swojego tylko na chama szuka Messiego...
0
Wkoncu... moze to wkoncu ruszy
3
Uwazam ze Griezz zasluguje na MOTM jezeli chodzi o nasz zespol (niewazne jak sie skonczy). Robi robote i duzo pod gra
0
Albo liczy na to "ze moze wkonu wpadnie:
0
@Coutinho007 chyba ego nie pozwala...
0
@Mati90fcb zapomniales jak akcja byla w okienku transferowym ?
0
@Virusk3 za caloksztalt tak samo jak CR
0
@Leooo Busi zszedl.
1
13 strzalow z tego 7 celnych... i 0 goli.. w tym sezonie to juz tradycja ze jest milon strzalow a z tego moze 2 bramki wpadaja...
0
@VeB77 Phil Jones>Lenglet
1
@AxelF hmm no duzo racji. Pamietam pare lat temu bodajze Benedito zrobil wotum ale nie pykło.. gdyby Messi dodal swoje 5gr to pewnie by juz wtedy sie udalo.. ale szkoda
0
@AxelF ty to wiesz ja tez. Bartek nie wiedzial.
0
@AxelF ale my mowimy o tym sezonie z pandemia a nie o tym co bylo poltorej roku temu. Gdy swiat nie wiedzial ze takie cos bedzie..
1
@Coutinho007 aby tyle. Dobrze ze Barca nie walczy o tryplet bo znowu slepi socios by wybrali kogos spod skrzydel Bartka
3
@4Fabregas4 Pirlo byl bardzo dobrym taktykiem jako pilkarz zreszta na daremnie te ksywke (el archtecto" czy jakos tak nie mial, bardzo dobrze umial rozumiec gre wiec widac ze doswiadczenie z boiska wykorzystuje teraz aby naprowadzic mlodych pilkarzy, to sie szanuje
0
@Coutinho007 dlatego on nie powinien byc wogole brany pod uwage. Bo skoro on bedzie chcial szukac zemsty aby pociagnac do odpowiedzialnosci Bartka to straci praktycznie cala kadencje a i tak nic nie ugra. Powinni zamknac ten temat i zapomniec co sie stalo to sie juz nie odstanie, dlatego kolejny prezydent juz nie powinien patrzec w przeszlosc i wytykac bledy Bartka i Rossela tylko skupic sie na tym co on chce z tym klubem osiagnac i wyprowadzac go na prosta i zwycieska sciezke
0
@DaPi ale fajnje podsumowal dyrekcje.
0
@teacherakademicki wszystko zalezy o ktorej zaczyna sie gala. Jak galansie zaczyna o 19 czy 20 to pewnie jakos tak moze juz bedzie walka.
57
"Teraz przyszedlem do wspanialego klubu, gdzie spotkalem sie z powaznymi osobami w dyrekcji" jak to wiele tlumaczy.... dramat kur..
0
@Pertezm a jak mieli to inaczej rozegrac ?
0
@DzizuSS a cos ty myslal ? Xd. Ze od tak powiedza prezesowi ze 10baniek moze sobie zostawic bo on nie potrzebuje ? Xd.
0
@swer2251 owszem. Ale to nie zmienia faktu ze dostal wpier. 0 trofeow klubowych tylko pichichi. Takze niewiem co ten typ u gory tam bazgrze ze Messi taki kozak w ostatnim sezonie a CR nie skoro CR ma juz bodajze 40goli a Messi chyba 30. Takze tamto co ten wyzej napisal to bylo jie na miejscu. Bo to CR bardziej zasluzyl niz Messi
1
@Comentateiro ten eh.,yyyyyyyy,eeeeee,phew, tego, no, ten, no. Co sezon ładuje srednio 40 goli wciaz i teraz jest na dobrej drodze zeby miec z pozostalych strzelcow najwiecej goli w roku zostawiajac za plecami Messiego. Tak czy siak skoro dali Messiego to CR siła rzeczy tez musial sie tam znalezc. Messi po takim wpier od Bayernu nawet finalowej 3 nienpowinien powachac
0
@mesqueunbarca bo na lepszego kasy nie ma xd